صفحه 9 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

سابقه کار که آنچنان ندارم,فقط 1سال تو یه شرکت کامپیوتری کار می کردم که اون رو هم نوشتم توی CV البته چون در بچگیم هلند زندگی کردم چندسال,هلندی هم بلدم این رو هم نوشتم واسشون توی CV ولی زیاد امیدوار نیستم که در کل قبولم کنند.اون دانشگاهی که شما معرفی کردید یکم هزینش واسم زیاده,راستی بنظرتون تو این فرصت تا نتیجم بیاد چه کاری از دستم بر میاد؟ایمیلی که واسم زدن گفته حدود 5 هفته دیگه نتیجش میاد

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    سابقه کار که آنچنان ندارم,فقط 1سال تو یه شرکت کامپیوتری کار می کردم که اون رو هم نوشتم توی CV البته چون در بچگیم هلند زندگی کردم چندسال,هلندی هم بلدم این رو هم نوشتم واسشون توی CV ولی زیاد امیدوار نیستم که در کل قبولم کنند.اون دانشگاهی که شما معرفی کردید یکم هزینش واسم زیاده,راستی بنظرتون تو این فرصت تا نتیجم بیاد چه کاری از دستم بر میاد؟ایمیلی که واسم زدن گفته حدود 5 هفته دیگه نتیجش میاد
    خوب همین سابقه کار امتیاز مثبتی هست براتون، نمره زبانتونم اگه در حد 6.5 باشه می تونید امیدوار باشید. در مورد زبان هلندی نمی دونم تاثیری داشته باشه براتون یا نه.
    اگه همه مدارکتون رو کامل فرستادید که کار خاصی نمی تونید بکنید، 5 هفته صبر کنید اگر جوابتون نیومد براشون ایمیل بزنید و حتما پی گیری کنید، چون ممکنه قبول شده باشید ولی دیرتر به شما اعلام کنند.
    نگران نباشید، گرچه دانشگاه با دانشگاه و رشته با رشته فرق می کنه، ولی من کسی رو می شناسم که با معدل کمتر از شما توی دانشگاه Bruface قبول شد

Junior Member

سلام

تا جایی که می دونم تحصیل در دانشگاههای فرانسه زبان رایگانه.می خواستم بدونم دانشگاههای فرانسه زبان برای مقطع دکتری کمک هزینه می دن؟ رایگان بودن محدودیت سنی داره ؟برای مثال اگه سن بالا داشته باشی برای مقطع دکتری کمک هزینه نداره و شهریه داره؟ یا شهریه نداره و فقط هزینه زندگی داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    ویرایش توسط Foudre : June 26th, 2012 در ساعت 08:07 PM

Junior Member

سلام

میخواستم ببینم من با شرایط زیر برای دکترا مهندسی الکترونیک تو یکی از چهار-پنج دانشگاه برتر بلژیک حتما با فاند شانس دارم؟

معدل کارشناسی 16.10 آزاد
    معدل ارشد 17.12 آزاد قزوین (پایان نامه 20)
    دو مقاله کنفرانس خارجی و یک مقاله پژوهشی چاپ شده آمریکا
    تافل 597
    در ضمن زمان دقیق اپلای ترم پاییز الان گذشته؟ترم بهار هم دانشجو دکترا بر میدارن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان,من 2ماهیه که واسه دانشگاه آنتورپ اپلای کردم قرار بود که نتیجه نهایی رو اواخر تیر بگن بهم,هفته پیش واسم دوتا فرم فرستادن که پر کنم,بعد از اینکه پر کردم و فرستادم ازشون خواستم که اگه امکانش هست نتیجمو زودتر بهم بگن,و در جواب واسم اینو فرستادن:
    Dear student,

the board of admission has found you eligible to the programme. If all your files are approved by the central student administration you will be send a letter of acceptance. This will be done one of these days
    بنظرتون مفهوم این ایمیل اینه که قبولم کردن یا نه هنوز؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    سلام دوستان,من 2ماهیه که واسه دانشگاه آنتورپ اپلای کردم قرار بود که نتیجه نهایی رو اواخر تیر بگن بهم,هفته پیش واسم دوتا فرم فرستادن که پر کنم,بعد از اینکه پر کردم و فرستادم ازشون خواستم که اگه امکانش هست نتیجمو زودتر بهم بگن,و در جواب واسم اینو فرستادن:
    Dear student,

the board of admission has found you eligible to the programme. If all your files are approved by the central student administration you will be send a letter of acceptance. This will be done one of these days
    بنظرتون مفهوم این ایمیل اینه که قبولم کردن یا نه هنوز؟

به طور کّل ارزیابی شمل ارزیابی علمی‌ و پس از اون مدارک دانشگاهی هست، در مرحله اول این نامه بیانگر این هست که شما واجد شرایط هستید از لحاظه مثلن بک گروندی که داشتید و دروسی که پس کردید و رزومهای که داشتید
    الان این افراد یا گروه اول یک نامه به ادمیشن آفیس میفرسته که این قبوله، مدارک دانشگاهیش دیگه رو ارزیابی کنید و در انتها به شما ادمیشن میدن، یعنی‌ می‌شه گفت فبولتون کردن

Junior Member

با سلام من فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه آزاد هنر و معماری هستم
    معدل لیسانس ام 17:97 است
    و تا الان پژوهش های مختلفی انجام دادم
    در واقع مبدع آموزش تصویرسازی به کودکان نابینا هستم... 45جلد کتاب حسی و لمسی برای کودکان نابینا به سفارش یونیسف ساختم... و یکی از کتابهای حسی و لمسی ام نیز در نمایشگاه ibby کانادا برنده لوح و تندیس شد... کارهای پژهشی زیاد دیگه ای هم انجام دادم و دارم برای آیلس امتحان می دم احتمالا 5.5 یا 6 می شم
    فکر می کنید شانس گرفتن fund از دانشگاه بلژیک و داشته باشم؟؟ می شه راهنمایی کنید

Junior Member

اول بهتون تبریک میگم
    نمره آیلتس شما کمی پایینه بخصوص اگر 5.5 بشه, بهتره بیشتر رو بحث زبان کار کنید اینجوری احتمال پذیرش با فاند رو خواهید داشت, اما به طور کل تو دوره ارشد خیلی نمیشه رو فاند حساب باز کرد

Junior Member

از اینکه جواب مرا دادید متشکرم.. می شه به من بگید اگر در دانشگاه های آمریکا اقدام کنم شانس گرفتن فاند برای من بیشتر یا کشورهای اروپایی؟

Junior Member

با سلام
    مي خواستم بدونم مشورت با اساتيد و دادن پروپوزال به اونها قبل از اپلاي كردن و گرفتن تاييد از اونا براي اپلاي كردن چقدر تو گرفتن پذيرش از دانشگاههاي بلژيك اهميت داره؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)