صفحه 9 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

سلام به همگی من لیسانس مکانیک دارم ایلتس 6 فرانسه بلدم اما مدرک ندارم بدون مقاله اما3 سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم میخواستم بدونم واسه VUB چقدر شانس دارم؟اونطور که فهمیدم سالی 2500 یورو شهریه میگیره چقدر شانس دارم من؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط azade azadi نمایش پست ها
    سلام به همگی من لیسانس مکانیک دارم ایلتس 6 فرانسه بلدم اما مدرک ندارم بدون مقاله اما3 سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم میخواستم بدونم واسه VUB چقدر شانس دارم؟اونطور که فهمیدم سالی 2500 یورو شهریه میگیره چقدر شانس دارم من؟
    VUB آیلتس 6.5 میخواد!!!!

Junior Member

سلام ،
    من اخیرا از نروژ ریجکت شدم و قصد اپلای برای بلژیک رو دارم شرایطم رو اینجا میگم و از دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن که کجا اپلای کنم شانسم بیشتره ضمنا اگه در کوتاه مدت کاری میتونم بکنم که شانسم بیشتر شه لطفا بگین
    لیسانس صنایع دانشگاه آزاد قزوین معدل 14.2
    ایلتس 6 که میتونم نمرم رو تا 6.5 هم برسونم
    سابقه 4 سال کار در پروزه به عنوان کارشناس و مدیر برنامه ریزی و کنترل پروزه
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان لطفا کسی منو راهنمایی کنه:

1. من برای communication studies دانشگاه Virje امسال اپلای کردم اما هنوز جواب به من ندادند، ایمیل زدم یک ماه پیش گفتند که هر وقت faculty شما نتیجه رو بگن به شما می‌گیم. حالا نگرانم نکنه دیر بشه اگر بخوام ویزا بگیرم.

2. کسی می‌دونه اگر مدت زمان مستر یک‌ساله باشه بعدش می‌شه توی بلژیک درخواست ویزای کار داد و کمی دیگر موند؟ مثل یه جاهای دیگه؟

Junior Member

سلام من کارشناسی IT از دانشگاه آزاد با معدل 13.85 دارم IELTS:6.5
    مدارکمو واسه دانشگاه antwerpen فرستادم رشته کامپیوتر وبنظرتون پذیرش میدن بهم؟

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی IT از دانشگاه آزاد با معدل 13.85 دارم IELTS:6.5
    مدارکمو واسه دانشگاه antwerpen فرستادم رشته کامپیوتر وبنظرتون پذیرش میدن بهم؟
    سلام، بستگی به CV و SOP و حتی سابقه کارتونم داره، من فقط یک نفر رو می شناسم که پارسال همین رشته و همین دانشگاه با معدل 15 قبول شد ، واسه دانشگاه VUB- ULB (bruface.eu) هم بفرستید، اونجا IT داره برای ارشد،
    http://bruface.eu/EN/Master_Programm...y_Engineering/

موفق باشید

Junior Member

سابقه کار که آنچنان ندارم,فقط 1سال تو یه شرکت کامپیوتری کار می کردم که اون رو هم نوشتم توی CV البته چون در بچگیم هلند زندگی کردم چندسال,هلندی هم بلدم این رو هم نوشتم واسشون توی CV ولی زیاد امیدوار نیستم که در کل قبولم کنند.اون دانشگاهی که شما معرفی کردید یکم هزینش واسم زیاده,راستی بنظرتون تو این فرصت تا نتیجم بیاد چه کاری از دستم بر میاد؟ایمیلی که واسم زدن گفته حدود 5 هفته دیگه نتیجش میاد

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    سابقه کار که آنچنان ندارم,فقط 1سال تو یه شرکت کامپیوتری کار می کردم که اون رو هم نوشتم توی CV البته چون در بچگیم هلند زندگی کردم چندسال,هلندی هم بلدم این رو هم نوشتم واسشون توی CV ولی زیاد امیدوار نیستم که در کل قبولم کنند.اون دانشگاهی که شما معرفی کردید یکم هزینش واسم زیاده,راستی بنظرتون تو این فرصت تا نتیجم بیاد چه کاری از دستم بر میاد؟ایمیلی که واسم زدن گفته حدود 5 هفته دیگه نتیجش میاد
    خوب همین سابقه کار امتیاز مثبتی هست براتون، نمره زبانتونم اگه در حد 6.5 باشه می تونید امیدوار باشید. در مورد زبان هلندی نمی دونم تاثیری داشته باشه براتون یا نه.
    اگه همه مدارکتون رو کامل فرستادید که کار خاصی نمی تونید بکنید، 5 هفته صبر کنید اگر جوابتون نیومد براشون ایمیل بزنید و حتما پی گیری کنید، چون ممکنه قبول شده باشید ولی دیرتر به شما اعلام کنند.
    نگران نباشید، گرچه دانشگاه با دانشگاه و رشته با رشته فرق می کنه، ولی من کسی رو می شناسم که با معدل کمتر از شما توی دانشگاه Bruface قبول شد

Junior Member

سلام

تا جایی که می دونم تحصیل در دانشگاههای فرانسه زبان رایگانه.می خواستم بدونم دانشگاههای فرانسه زبان برای مقطع دکتری کمک هزینه می دن؟ رایگان بودن محدودیت سنی داره ؟برای مثال اگه سن بالا داشته باشی برای مقطع دکتری کمک هزینه نداره و شهریه داره؟ یا شهریه نداره و فقط هزینه زندگی داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    ویرایش توسط Foudre : June 26th, 2012 در ساعت 08:07 PM

Junior Member

سلام

میخواستم ببینم من با شرایط زیر برای دکترا مهندسی الکترونیک تو یکی از چهار-پنج دانشگاه برتر بلژیک حتما با فاند شانس دارم؟

معدل کارشناسی 16.10 آزاد
    معدل ارشد 17.12 آزاد قزوین (پایان نامه 20)
    دو مقاله کنفرانس خارجی و یک مقاله پژوهشی چاپ شده آمریکا
    تافل 597
    در ضمن زمان دقیق اپلای ترم پاییز الان گذشته؟ترم بهار هم دانشجو دکترا بر میدارن؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)