نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام یک را برتر می دانید؟

رأی دهندگان
343. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آمریکا و کانادا

139 40.52%
  • اروپای غربی

111 32.36%
  • اروپای شرقی

16 4.66%
  • استرالیا

51 14.87%
  • آسیای شرقی

17 4.96%
  • سایر کشورها

9 2.62%
صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 75 , از مجموع 75

موضوع: وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام کشور را خوب ارزیابی می کنید؟ چرا؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام کشور را خوب ارزیابی می کنید؟ چرا؟

سلام موضوعات مربوط به وضعیت فرهنگی - اجتماعی هر کشور محورهای بی اندازه متعددی دارد شما دقیقا چه زاویه ای مد نظرتان است؟ اگر مشخص کنید دوستان خیلی بهتر میتوانند کمک کنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yavar86 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.می خواستم نظرتون رو راجع به انتخاب بیت آلمان و کانادا بدونم.من خودم لیسانس مدیریت صنعتی هستم.خانمم هم فوق لیسانس فیزیولوژی ورزشی هستش

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza71 نمایش پست ها
    با سلام،
    به نظر من خيلى از بچه ها دارن اشتباه ميكنن،
    اشتباهتون اينه كه ميگيد كدام كشور؟؟؟!!!!!
    به نظر من بايد بگيم كدام شهر،
    به طور مثال،جاهايى از آمريكا،در بعضى از ايالت ها،در بعضى شهر هاش،رفتار خيلى بدى با خارجى ها دارن،ديگه چه برسه به ما ايرانى ها،
    ولى در بعضى از شهر ها وضعيت براى خارجى ها خيلى خوبه،مثل لندن،مونيخ يا براى ما ايرانى ها لس آنجلس يا دالاس،
    پس لطفا،بچه ها تجربيات خودشون رو در مورد شهر ها بگن نه كشور ها
    دقیقا المان خودش یه کشور بزرگه. انگار یه قاره هست. خود امریکا از اسمش معلومه. ایالت متحده ی امریکا. المان همینه. ایالت یا کشورهای سابق با فرهنگای مختلف دور هم جمع شدن و یه حکومت تشکیل دادن. حتی واژه کشور برا امریکا کانادا المان و استرالیا و بریتانیا معنیش کاملا فرق میکنه.
    بهترین جای المان برا مهاجر مناطق غرب المانه. بهترین جا برا یه مهاجر تو امریکا ایالتای اکثرا دموکرات هستن. تو کانادا همه جاش خوبه. استرالیا همه جاش خوبه. بریتانیا به جز ایرلند شمالی همه جاش خوبه.

در کدام کشور آدمهای شبیه به من زیاد هستند؟ من نه از نظر فکری به مردم خاورمیانه می خورم و نه از نظر ظاهری به غربیها می خورم. کدام کشور بهترین انتخاب هست؟ شمال اروپا یا کانادا یا انگلستان یا نیوزیلند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    در کدام کشور آدمهای شبیه به من زیاد هستند؟ من نه از نظر فکری به مردم خاورمیانه می خورم و نه از نظر ظاهری به غربیها می خورم. کدام کشور بهترین انتخاب هست؟ شمال اروپا یا کانادا یا انگلستان یا نیوزیلند؟
    به نظر من، اولن از اینکه منزوی باشی غم نخور. غربت خودش به تنهایی (no pun intended) انزوا آور هست. بعدشم اگر شما به خاورمیانه و ... از نظر عقیدتی و توپولوژی (شماتیک) نخوری، انزوات دچار ّ (تشدید) میشه.

به این توجه کن: وینسنت ون گوگ هلندی بود که رفت فرانسه. ظاهرش اروپایی بود و عقایدش هم خاورمیانه ای نبود. ولی زندگی عالی نداشت در فرانسه.
    کلن توقع خودت را بیار پایین. آدمیزاده دیگه، چه انتظاری داری، مگه هر نورونش چند نانو میشه. خودت را بساز و مشغول به علایقت بشو. به محیط اطرافت وابسته نباش. قرار نیست جایی بری که MR1993 هایی به سمتت بیان و بگن بالاخره اومدی پیش ما.

به نظر من اگر اینشتین با این هدف که آمریکایی ها مثل اون باشن، می رفت اونجا، غمگین میشد. اون به فیزیک علاقه داشت و هرجا می رفت علاقه اش سر پا نگه اش می داشت. بنابراین دنبال شباهت آدمها نبود. همش هم نیلز بور را اذیت می کرد، میگفت اگر موش هم نظاره گر سیستم کوانتومی شما باشه، در نتیجه تاثیری می گذاره؟ نیل بور عصبانی بود از دستش و زیر لب می گفت: اینشتین، اینشتین، اینشتین درست مثل مایکل کورلئونه تو پدرخوانده 2 که وقتی زنش بهش گفت بچه ات پسر بود سقطش کردم... نیلز بور هم می خواست بزنه تو گوش اینشتین که می خواست نظریه کوانتوم را رد کنه.

جان لنون به خاطر شبیه بودن آمریکایی بهش، پیشرفت نکرد. شما باید طوری زندگی کنی که اگر تنها فرد روی کره زمین هستی هم حوصله ات سر نره. و آدمیزاد جزو مواردی که دنبالش هستی نباشه.
    بهترین کشور برای اینشتین جایی هست که بهش یه قطب نما بدن تا به حرکات عقربه اش نگاه کنه.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    به نظر من، اولن از اینکه منزوی باشی غم نخور. غربت خودش به تنهایی (no pun intended) انزوا آور هست. بعدشم اگر شما به خاورمیانه و ... از نظر عقیدتی و توپولوژی (شماتیک) نخوری، انزوات دچار ّ (تشدید) میشه.

به این توجه کن: وینسنت ون گوگ هلندی بود که رفت فرانسه. ظاهرش اروپایی بود و عقایدش هم خاورمیانه ای نبود. ولی زندگی عالی نداشت در فرانسه.
    کلن توقع خودت را بیار پایین. آدمیزاده دیگه، چه انتظاری داری، مگه هر نورونش چند نانو میشه. خودت را بساز و مشغول به علایقت بشو. به محیط اطرافت وابسته نباش. قرار نیست جایی بری که MR1993 هایی به سمتت بیان و بگن بالاخره اومدی پیش ما.

به نظر من اگر اینشتین با این هدف که آمریکایی ها مثل اون باشن، می رفت اونجا، غمگین میشد. اون به فیزیک علاقه داشت و هرجا می رفت علاقه اش سر پا نگه اش می داشت. بنابراین دنبال شباهت آدمها نبود. همش هم نیلز بور را اذیت می کرد، میگفت اگر موش هم نظاره گر سیستم کوانتومی شما باشه، در نتیجه تاثیری می گذاره؟ نیل بور عصبانی بود از دستش و زیر لب می گفت: اینشتین، اینشتین، اینشتین درست مثل مایکل کورلئونه تو پدرخوانده 2 که وقتی زنش بهش گفت بچه ات پسر بود سقطش کردم... نیلز بور هم می خواست بزنه تو گوش اینشتین که می خواست نظریه کوانتوم را رد کنه.

جان لنون به خاطر شبیه بودن آمریکایی بهش، پیشرفت نکرد. شما باید طوری زندگی کنی که اگر تنها فرد روی کره زمین هستی هم حوصله ات سر نره. و آدمیزاد جزو مواردی که دنبالش هستی نباشه.
    بهترین کشور برای اینشتین جایی هست که بهش یه قطب نما بدن تا به حرکات عقربه اش نگاه کنه.
    اتفاقا بخاطر منزوی بودن این را می گویم.
    دوست ندارم جایی باشم که تو زندگی من سرک بکشند.
    کلا فکر کنم بهترین کشور برای من نیوزیلند باشه. هم دور افتاده هست. هم تراکم جمعیت کمه. خبری از woke نیست! نژادپرست کم داره. چون خیلی دوره آدمهای فنتیک از این منطقه نریختند تو آن کشور.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)