نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام یک را برتر می دانید؟

رأی دهندگان
343. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آمریکا و کانادا

139 40.52%
  • اروپای غربی

111 32.36%
  • اروپای شرقی

16 4.66%
  • استرالیا

51 14.87%
  • آسیای شرقی

17 4.96%
  • سایر کشورها

9 2.62%
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 75

موضوع: وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام کشور را خوب ارزیابی می کنید؟ چرا؟

Junior Member ali95120 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture / islamic azad university of soth tehran bernch

پیش فرض پاسخ : وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام کشور را خوب ارزیابی می کنید؟ چرا؟

به نظر من بنیان خانواده در المان قویتر از امریکا و کاناداست...
    از نظر بهداشت المان یکی از بالا ترین رتبه هارو داره...
    از نظر هنر هم که پشتوانه ی محکمتری نسبت به قاره ی امریکا داره....
    ایتالیا که از نظر بهداشت واقعا ضعیفه...
    از نظر امنیتم ضعیفه...
    امریکا هم که همه میدونن امنیت پایینی داره...
    وضعییت اقتصادی اسپانیا خوب نیست...
    کلا بریتانیا گرونه....
    هلند که قشنگ مردمش مارو پس میزنن...
    اسکاندیناوی و کانادا هم که سرده...
    روسیه که مردمش از نظر تسلط به زبان انگلیسی تعطیل هستن...
    سویس و دانمارک و فرانسه که امرا نمیشه شهروند شد....
    ولی اینا نیمه ی خالی لیوانه!
    من نظرم از همه لحاظ رو المانه که بجز زبانش همه چیزش خوبه...

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط ali95120 نمایش پست ها
    به نظر من بنیان خانواده در المان قویتر از امریکا و کاناداست...
    از نظر بهداشت المان یکی از بالا ترین رتبه هارو داره...
    از نظر هنر هم که پشتوانه ی محکمتری نسبت به قاره ی امریکا داره....
    ایتالیا که از نظر بهداشت واقعا ضعیفه...
    از نظر امنیتم ضعیفه...
    امریکا هم که همه میدونن امنیت پایینی داره...
    وضعییت اقتصادی اسپانیا خوب نیست...
    کلا بریتانیا گرونه....
    هلند که قشنگ مردمش مارو پس میزنن...
    اسکاندیناوی و کانادا هم که سرده...
    روسیه که مردمش از نظر تسلط به زبان انگلیسی تعطیل هستن...
    سویس و دانمارک و فرانسه که امرا نمیشه شهروند شد....
    ولی اینا نیمه ی خالی لیوانه!
    من نظرم از همه لحاظ رو المانه که بجز زبانش همه چیزش خوبه...
    قوی تر بودن بنیان خانواده و یا سردی هوا به نظر من نمی تونه به تنهایی معیار خوبی برای ارزیابی وضعیت فرهنگی یک کشور باشه. در اون صورت ژاپن و کره رو باید بهترین جاهای دنیا برای زندگی در نظر گرفت( هرچند که واقعا کشور های بسیار توسعه یافته و مردم قابل احترامی دارند).اگه هدف شما از مهاجرت رسیدن به بنیان محکم خانواده است ایران خیلی بهتر از اکثر کشوراست در این زمینه.
    کشور هایی مثل آمریکا، کانادا و استرالیا کشور هایی هستند که از مهاجرین اون ها رو تشکیل دادند. مشکل تمامی کشور های اروپای عدم مهاجر پذیری مناسب در مقایسه با کشور های آمریکای شمالی و استرالیاست. مسئله ی امنیت آمریکا هم ایالت به ایالت فرق می کنه و در برخی از ایالت ها حق با شماست.
    در حالت کلی هدف بیشتر افراد برای مهاجرت و یا تحصیل در خارج رسیدن به موقعیت های مناسب کاری و زندگی راحت تره، که هیچ کی نمی تونه منکر یک تایی آمریکا در زمینه ی آکادمیک، و یکه تازی استرالیا و کانادا در مهاجر پذیری باشه.
    موفق باشید
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

رشته و دانشگاه

[QUOTE=Kingsalar;605790]قوی تر بودن بنیان خانواده و یا سردی هوا به نظر من نمی تونه به تنهایی معیار خوبی برای ارزیابی وضعیت فرهنگی یک کشور باشه. در اون صورت ژاپن و کره رو باید بهترین جاهای دنیا برای زندگی در نظر گرفت( هرچند که واقعا کشور های بسیار توسعه یافته و مردم قابل احترامی دارند).اگه هدف شما از مهاجرت رسیدن به بنیان محکم خانواده است ایران خیلی بهتر از اکثر کشوراست در این زمینه.
    کشور هایی مثل آمریکا، کانادا و استرالیا کشور هایی هستند که از مهاجرین اون ها رو تشکیل دادند. مشکل تمامی کشور های اروپای عدم مهاجر پذیری مناسب در مقایسه با کشور های آمریکای شمالی و استرالیاست. مسئله ی امنیت آمریکا هم ایالت به ایالت فرق می کنه و در برخی از ایالت ها حق با شماست.
    در حالت کلی هدف بیشتر افراد برای مهاجرت و یا تحصیل در خارج رسیدن به موقعیت های مناسب کاری و زندگی راحت تره، که هیچ کی نمی تونه منکر یک تایی آمریکا در زمینه ی آکادمیک، و یکه تازی استرالیا و کانادا در مهاجر پذیری باشه.
    موفق باشید[/QUO
    سلام/
    درمورده اینکه سردی هوا نمیتونه ملاک کاملی باشه درسته و این نمیتونه کافی باشه وشاید تعاریفم خیلی کلی بود/
    من درمورده مهاجرت کلا المان رو بیشتر قبول دارم و تا جایی که میدونم امریکا خیلی خیلی به ما ایرانیا گیر میده/
    در مورد امنیت هم چند وقت پیش فامیلمون که امریکا بود (فکر کنم تگزاس/ مطمعن نیستم) تو مغازه ی فرش فروشیش به ضرب گلوله ی یک سیاه پوست کشته شد...
    امریکا عالیه ولی اگه دلت هوای 1 هفته رفتن به ایران و یاد خاطرات کنه برگشتنت با خداست...
    استالیا محشره فقط اونم فوق الاده گرونه! راستش منم با مار و هوای گرم واستوایی و ولخرجی رابطه ی خوبی ندارم !
    باز سوئد شرایط کلا بنظرم بهتره و سخت تر میشه ازش اشکال گرفت...
    کانادا هم که کار نیست( واقعیت)!
    و تجربه ی صحبت با کسایی که تو کانادا دارم به من ثابت کرده که هفته ی اول بهت خوش میگذره بعدش انقدر سرت شلوغ میشه ( اگر کار گیرت بیاد!) که وقت دیدن چیزی رو نداری...
    عدم وابستگی به خاک در کانادا مساله ی یخ بودن مردم اونجارو تشدید هم میکنه....
    بازم میگم این نظره منه و قطعا نظر کسانی که اونجان بسیار دقیق تره!
    منتظر نظرات همه هستم /اینجوری ادم دید بهتری پیدا میکنه! و با چشمان باز حرکت میکنه!
    پیروز و سربلند باشی دوسته من....

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من در زندگی تمام تلاشم رو می کنم تا نسبت به هیچ مساله ای تعصب بی دلیل نداشته باشم.اما چه ما ایرانی ها , اروپایی ها و ... دوست داشته باشن یا نداشته باشن امریکا بهترین کشور برای زندگی , تحصیلات و کار هست.خیلی از کسانی رو می شناسم که چون توانایی همسو بودن با سرعت بالای زندگی در امریکا رو نداشتن و زندگی در اروپا و یا کشورهای آسیایی رو انتخاب کردن سعی می کنن ارزش امریکا رو پایین بیارن.اگه بخوام این قضیه رو بهتر توضیح بدم می تونم داستان معروف ماک زاگربرگ رو اینجا بیارم.بعد از اینکه مارک طراحی های اولیه ی ف.ی.س.ب.و.ک رو انجام داد از ماساچوست به کالیفرنیا رفت چون می دونست برای تثبیت ایدش باید به مرکز کمگانی های بزرگ کامپیوتر بره.به نظرتون اگه مارک در فرانسه و یا انگلستان به این ایده دست پیدا می کرد می تونست این طور به شهرت برسه؟بدون شک برای ادامه ی کارش به امریکا می رفت تا به شهرت بیشتری برسه و یا اینکه در همون کشور می موند تا یه کمپانی موفق اما نه در سطح جهانی رو مدیریت کنه.بر هر حال کسی که می دونه پتانسیل ارائه ی کارها و خدمات جدید رو داره بهترین گزینه و مقصد براش ایالات متحده هست.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    من در زندگی تمام تلاشم رو می کنم تا نسبت به هیچ مساله ای تعصب بی دلیل نداشته باشم.اما چه ما ایرانی ها , اروپایی ها و ... دوست داشته باشن یا نداشته باشن امریکا بهترین کشور برای زندگی , تحصیلات و کار هست.خیلی از کسانی رو می شناسم که چون توانایی همسو بودن با سرعت بالای زندگی در امریکا رو نداشتن و زندگی در اروپا و یا کشورهای آسیایی رو انتخاب کردن سعی می کنن ارزش امریکا رو پایین بیارن.اگه بخوام این قضیه رو بهتر توضیح بدم می تونم داستان معروف ماک زاگربرگ رو اینجا بیارم.بعد از اینکه مارک طراحی های اولیه ی ف.ی.س.ب.و.ک رو انجام داد از ماساچوست به کالیفرنیا رفت چون می دونست برای تثبیت ایدش باید به مرکز کمگانی های بزرگ کامپیوتر بره.به نظرتون اگه مارک در فرانسه و یا انگلستان به این ایده دست پیدا می کرد می تونست این طور به شهرت برسه؟بدون شک برای ادامه ی کارش به امریکا می رفت تا به شهرت بیشتری برسه و یا اینکه در همون کشور می موند تا یه کمپانی موفق اما نه در سطح جهانی رو مدیریت کنه.بر هر حال کسی که می دونه پتانسیل ارائه ی کارها و خدمات جدید رو داره بهترین گزینه و مقصد براش ایالات متحده هست.
    من با اینکه سیستم امریکا رو ترجیح میدم بر دیگر کشور ها اما اینکه همه هدفشون رو بگذارن رو امریکا رو بزرگترین اشتباه میدونم
    هر کسی باید خودشو بشناسه و توقعاتشو از زندگی لیست کنه و توانایی ها شوو اینکه تو چه موقعیتی هست و به کجا میخواد برسه و بعد با استفاده از اینترنت تحقیق فراوان بکنه که کجا براش بهتره
    شاید همین ایران برای خیلی از ما ها بهتر باشه
    یه نکته دیگه اینکه اکثر افراد خودشونو خیلی کامل میدونن و اعتماد به نفس کاذب دارند (خصلت جوانیه) پس روی واقعیات بیشتر تمرکز کنیم تا پتانسیل ها

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

شاخص توسعهٔ انسانی (در زبان انگلیسی: Human Development Index بصورت خلاصه شده: HDI)، شاخصی ترکیبی است، برای سنجیدن موفقیت در هر کشور، که بر اساس سه معیار پایه از توسعه انسانی: زندگی طولانی و سالم، دسترسی به دانش و معرفت و سطح زندگی مناسب ارائه می شود.
    در گزارش توسعه انسانی، کشورها را بر اساس میزان شاخص توسعه انسانی به گروه‌های کشورهای با توسعه انسانی بسیار زیاد، کشورهای با توسعه انسانی زیاد، کشورهای با توسعه انسانی متوسط و کشورهای با توسعه انسانی کم تقسیم می‌کنند.
    این هم لیست بنجی کشور ها بر اساس این شاخص توسط سازمان ملل
    لیست کشورها

منبع: دانش نامه ی ویکی پدیا
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    سلام
    من دقیقا با شما موافقم!
    من نخواستم امریکا رو بکوبم ! اگر ادم موفق بشه mit قبول شه نشون میده به قول خودمون جنم داره و ارادش کشک نیست!
    حالا اگر ارمان گرایی هم نکنیم لااقل باید سانتا باربارا قبول بشه دیگه؟
    این یعنی ادم موفق!
    ولی اگر شرایط این نباشه فقط خودمونو فریب میدیم و تو امریکا جای پیشرفت نمیشه!
    ولی ادم میتونه تو جاهای ضعیفتر خودشو نشون بده!
    کلا امریکا یکم خاصه....
    اگه میگفتی کانادا مخالف بودم ولی امریکا ....
    زاکر برگ 2الویت بزرگ داشت که ما 1از این دوتا رو نداریم:
    1_ زاکر برگ ایده ی فوق الاده ای داشت!
    2_ دولت امریکا به زاکر برگ بخاطر یهودی بودن 100% بیشتر از من و شما که کشورمون محور شرارته اعتماد میکنه!
    حالا بگذریم که زاکر برگ هم یه دانشگاه درست حسابی درس خونده بود!
    من 100% با شما موافقم در مورده امریکا ولی با داشتن apply از MIT یا هاروارد یا....( کلا TOP10 )
    یا مثلا اگه 1 یا 2 ملیون دلار داری برای تجارت فوق الاده است....
    کلا امریکا یه کشوریه که خیلی به شرایط فرد وابسته است...
    ولی بازم اینکه میگم امنیتش پایینه تعصب نبود تو بعضی ایالت ها واقعا فاجعه است...
    اگر از دید شاخص ها هم نگاه کنیم تا 90% نروژ بهترین کشور بعد سوئد و سوئیس و ... هستن...
    نروژ با داشتن منابع نفتی و جمعیت کم (حدوده 4 ملیون) بعد از قطر ثروتمندترین کشور دنیاست....
    میزان بهداشت ( نسبت تخت به افراد بیمار) نروژ اول و المان دومه و.....
    میزان میزان امنیت بازم نروژ اوله...
    تابه حال 3بار سوئد و 4 (اگر اشتباه نکنم ) سوئیس تمییز ترین شهر های دنیا بودن....
    سوئد جزوه 3 کشور برتر از نظر امنییت در سرمایه گذاریه...
    و نروژ و 2 الی3 کشور دیگه بالاترین میزان فاند دکتری رو میدن ...
    ولی تو زمینه ی سرمایه گذاری برای انجام پروژه امریکا یکه تازه....
    شاید مهم نباشه ( از نظر من که هست ) لس انجلس یکی از شهر های TOP از نظره اب و هواست ( تقریبا میشه با تهران مقایسه اش کرد)
    کلا اگه دنبال رفاه در جایی ساکت بدون هیاهو و بدور از اتفاقات غیره منتظره هستین اروپا عالیه ولی امریکا هروز یک قانون سخت واسه ایرانیا وضع میکنه....
    منتظر نظراتتون هستم ...
    موفق باشین دوستان...

Wink پاسخ : وضعیت فرهنگی و اجتماعی کدام کشور را خوب ارزیابی می کنید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali95120 نمایش پست ها
    سلام
    من دقیقا با شما موافقم!
    من نخواستم امریکا رو بکوبم ! اگر ادم موفق بشه mit قبول شه نشون میده به قول خودمون جنم داره و ارادش کشک نیست!
    حالا اگر ارمان گرایی هم نکنیم لااقل باید سانتا باربارا قبول بشه دیگه؟
    این یعنی ادم موفق!
    ولی اگر شرایط این نباشه فقط خودمونو فریب میدیم و تو امریکا جای پیشرفت نمیشه!
    ولی ادم میتونه تو جاهای ضعیفتر خودشو نشون بده!
    کلا امریکا یکم خاصه....
    اگه میگفتی کانادا مخالف بودم ولی امریکا ....
    زاکر برگ 2الویت بزرگ داشت که ما 1از این دوتا رو نداریم:
    1_ زاکر برگ ایده ی فوق الاده ای داشت!
    2_ دولت امریکا به زاکر برگ بخاطر یهودی بودن 100% بیشتر از من و شما که کشورمون محور شرارته اعتماد میکنه!
    حالا بگذریم که زاکر برگ هم یه دانشگاه درست حسابی درس خونده بود!
    من 100% با شما موافقم در مورده امریکا ولی با داشتن apply از MIT یا هاروارد یا....( کلا TOP10 )
    یا مثلا اگه 1 یا 2 ملیون دلار داری برای تجارت فوق الاده است....
    کلا امریکا یه کشوریه که خیلی به شرایط فرد وابسته است...
    ولی بازم اینکه میگم امنیتش پایینه تعصب نبود تو بعضی ایالت ها واقعا فاجعه است...
    اگر از دید شاخص ها هم نگاه کنیم تا 90% نروژ بهترین کشور بعد سوئد و سوئیس و ... هستن...
    نروژ با داشتن منابع نفتی و جمعیت کم (حدوده 4 ملیون) بعد از قطر ثروتمندترین کشور دنیاست....
    میزان بهداشت ( نسبت تخت به افراد بیمار) نروژ اول و المان دومه و.....
    میزان میزان امنیت بازم نروژ اوله...
    تابه حال 3بار سوئد و 4 (اگر اشتباه نکنم ) سوئیس تمییز ترین شهر های دنیا بودن....
    سوئد جزوه 3 کشور برتر از نظر امنییت در سرمایه گذاریه...
    و نروژ و 2 الی3 کشور دیگه بالاترین میزان فاند دکتری رو میدن ...
    ولی تو زمینه ی سرمایه گذاری برای انجام پروژه امریکا یکه تازه....
    شاید مهم نباشه ( از نظر من که هست ) لس انجلس یکی از شهر های TOP از نظره اب و هواست ( تقریبا میشه با تهران مقایسه اش کرد)
    کلا اگه دنبال رفاه در جایی ساکت بدون هیاهو و بدور از اتفاقات غیره منتظره هستین اروپا عالیه ولی امریکا هروز یک قانون سخت واسه ایرانیا وضع میکنه....
    منتظر نظراتتون هستم ...
    موفق باشین دوستان...
    به نظر بنده اگه کسی بتونه فاند بگیره از یکی از دانشگاه های امریکا و کلا دنبال کار و تلاش فراوان باشه (فرهنگ امریکایی) و اهدافش تو زندگی بیشتر مادی باشه تا مثلا در کنار خانواده بودن و ... 100% حیفه که بره یه کشور دیگه
    راجع به top10 در صورتی که فاند هم نگیره بازم حیفه بره جای دیگه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

به نظر من هر جا نوید بخش یه شغل خوب با اقامت و درآمد بالا باشه بهترین جا هستش! وضعیت فرهنگی و اجتماعی هر چی باشه برا ماهایی که از ایران میریم بهتره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به نظر من هر جا نوید بخش یه شغل خوب با اقامت و درآمد بالا باشه بهترین جا هستش! وضعیت فرهنگی و اجتماعی هر چی باشه برا ماهایی که از ایران میریم بهتره.
    سلام /
    حالا از قسمته ایرانش که بگذریم با بقیه اش مخالفم!
    برای مهاجرت دلیل داشتن و هدف داشتن خیلی مهمه!
    مثلا من یکی حداقل اصلا با فرهنگ ژاپن کنار نمیام!
    بشدت سنتی و تعصبی هستن!
    اگر ندونی چرا داری مهاجرت میکنی و ندونی کجا میری بشدت اذیت میشی....
    ایرانی زانو نمیزند حتی اگر زیر فشار مشکلات زانو هایش خرد شود!
    (کورش کبیر)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)