صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: آیا برای کارشناسی می توان ویزا گرفت؟و آیا ارزش دارد؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض آیا برای کارشناسی می توان ویزا گرفت؟و آیا ارزش دارد؟

سلام دوستان،
    خوشحال میشم توی این مورد با من همفکری کنید،شکی نیست که دانشگاه های آمریکا بهترین دانشگاه های دنیا هستند من قصد دارم واسه دوره ی کارشناسی مهندسی عمران اقدام کنم برای بهار به نظرتوت آیا امکانش هست که بتونم ویزا بگیرم؟
    هیچ اطمینانی وجود نداره اما میخوام اگه ببینم درصد ردی ها زیاده هم زمان خودمو تلف رنکنم و برای پاییز یک کشور دیگه پذیرش بگیرم و برم.
    دوستم که 2 سال پیش از مالزی اقدام کرد بریا کارشناسی موفق نشد و البته دانشجوی اونجا بود اما خیلی ها مدعی هستند که الان وضعیت عوض شده.
    بازم پیشاپیش از همکاری شما ممنونم.

پیش فرض پاسخ : آیا برای کارشناسی می توان ویزا گرفت؟و ایا ارزش دارد؟

سلام
    تو این فروم چند نفر هستن که برای کارشناسی ویزا گرفته باشن من اگه جای شما بودم سعی میکردم برای دو تا کشور اقدام کنم که اگه یکیشون با مشکل مواجه شد یه موقعیت دیگه هم داشته باشم (مثلا کانادا)

در مورد ویزا هم فکر کنم مشکلش ثابت کردن برگشتتون باشه که راههای خودشو داره (مثلااگه فامیل درجه یکتون تو آمریکا گرین گارد داشته باشه ثابت کردنش مشکله)

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

بله دقیقا همین کار رو هم میخوام بکنم،متاسفانه واقعا خرج دانشگاه های کانادا بالا هستند نسبت به بعضی از دانشگا ه های آمریکا.

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

سلام دوستان

من تافل 527 دارم و لیسانس زبان دارم و ترم آخر فوق لیسانسم هستم. می خواستم ببینم شما میدونید اگه از دانشگا های آمریکا که برای bachelor's degree تافل 500 بالا میخوان تو رشته هتلداری پذیرش بگیرم واسه ویزا ممکنه reject بشم بخاطر تافلم؟ چقدر شانس دارم تو مقطع لیسانس پذیرش بگیرم ؟

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_m1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تافل 527 دارم و لیسانس زبان دارم و ترم آخر فوق لیسانسم هستم. می خواستم ببینم شما میدونید اگه از دانشگا های آمریکا که برای bachelor's degree تافل 500 بالا میخوان تو رشته هتلداری پذیرش بگیرم واسه ویزا ممکنه reject بشم بخاطر تافلم؟ چقدر شانس دارم تو مقطع لیسانس پذیرش بگیرم ؟

مرسی
    درود نسیم جان، مهمترین نکته اینکه هیچ کس به شما نمیتونه بگه در مقطع لیسانس به شما ویزا میدن یا نه، اما جدیدا توی سفارت های اطراف ایران موردهای زیادی بودند که ویزا گرفتند، در هر صورت اگه تاقلتون آمادست، برای پذیرش اقدام کنید تا فرصت هست(برای ترم بهار فکر کنم حدود 5 روز وقت باشه) برای بعضی از دانشگا ها و بعد بهترین گزینه ی سفارت رو انتخاب کنید و سپس اقدام کنید.
    در هر صورت این شمایید که انتخاب می کنید شانستون رو امتحان کنید یا نه؟
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ShahdaD : September 10th, 2011 در ساعت 12:20 PM

shahdad عزیز منهم میخام برای fall2012 عمران اپلای کنم حتما میارزه امتحانش کرد اگرم نشد انگلیس رو در نظر دارم به هر حال واقعا برای لیسانس شانسیه افیسر روزه خوبش باشه میده

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ryan_1992 نمایش پست ها
    shahdad عزیز منهم میخام برای fall2012 عمران اپلای کنم حتما میارزه امتحانش کرد اگرم نشد انگلیس رو در نظر دارم به هر حال واقعا برای لیسانس شانسیه افیسر روزه خوبش باشه میده
    ryan_1992 شما اگه کیس منو دنبال کنی، فکر کنم به نتایج خوبی برسی.
    در هر صورت من دیر برای 2 تا دانشگاه در مقع عمران اقدام کردم و الان منتظر نتیجه هستم.
    فکر کنم شما مد نظر مالیت خیلی بالاتر از من باشه، اما برای عمران 2 مورد پیدا کردم توی us که یکی با یک سری شرایط شهریه in-state میده و اون یکی هم شهریه اش پایینه، البته بهترین دانشگاه ها نستند اما برای تحصیل توی لیسانس گزینه ی خوبی هستند.
    موفق باشید.

سلام اصلا شک نکن با هر گونه پذیرشی میشه ویزا گرفت فقط به شرطی که قواعد مصاحبه رو بدونی اگه یه نگاهی به آمار کسانی که تو همین فروم ویزا گرفتن بندازی می بینی خیلی از کسانی که به راحتی ویزا گرفتن مستر بدون فاند از دانشگاه های متوسط رو به پایین با سن بالا یا بچه و همسر و یا فامیل درجه یک تو آمریکا بودن البته منکر نمی شم که ویزا گرفتن با پذیرش دکتری فول فاند از یه دانشگاه رنک بالا خیلی راحت تره ولی اگه تصمیم گرفتی وقتت رو بیشتر از این تلف نکنی و البته امکان رفتن با پذیرش بدون فاند یا فاند کم رو داری مطمئن باش می تونی. تازه اگه خیلی هم به ادامه تحصیل علاقه مند باشی بعد از گرفتن مستر با یه رزومه خوب راحت می تونی یه پذیرش خوب برا دکترا بگیری مثلا من یکی رو میشناسم که سابقا جز مدیران این فروم بود و با سن 34 و مستر کم فاند از یه دانشگاه خیلی متوسط تونست راحت از آنکارا ویزا بگیره من هم برای مستر پارسال یه پذیرش بدون فاند داشتم و امسال دوباره از سه تا دانشگاه دیگه پذیرش گرفتم یکیش دکترای مستقیمه و یکیش هم مستر پارشیال فاند و یکی دیگه هم مستر بدون فاند ماه جون تو آنکارا مصاحبه داشتم برای همون مستر بدون فاند اقدام کرده بودم چون خواهرم هم تو همون دانشگاه درس می خونه و اون آقای جوون (آفیسر)بهم گفت برو با یه I-20 دیگه بیا دفعه ی بعد ویزا می گیری فکر می کنم به خاطر اینکه خواهرم هم دانشجوی همون دانشگاه بود ردم کرد البته شاید برام بهتر شد چون تو این مدت تونستم از یه دانشگاه دیگه فاند پارشیال بگیرم که کل شهریه ام رو کاور می کنه خلاصه اینکه تو این فروم دوستانمون مطالب خیلی خیلی مفیدی راجع به قواعد مصاحبه نوشتن که خیلی به درد می خورن ایشالا که ازشون استفاده می کنی و به هدفت می رسی

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام اگه خاله-عمه-دایی و یا کلا فامیلای درجه2 گذین کارت داشته باشن مشکلی پیش میاد؟

توسط viana سلام اگه خاله-عمه-دایی و یا کلا فامیلای درجه2 گذین کارت داشته باشن مشکلی پیش میاد؟
    از نظر سفارت امریکا Family member اینها هستند:
    پدر مادر برادر خواهر پدر زن مادر زن و شاید برادر زن + خواهر زن
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)