صفحه 13 از 34 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 367

موضوع: Technische Universität Dortmund

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : TU Dortmund University

سلام دوستان
    من این دانشگاه رشته مهندسی شیمی کورس انگلیسیش پذیرش گرفتم..راستش قبلا چون احتمال المان رفتنم زیاد نبود و فقط به عنوان کپسول اطمینان اونجا اپلای کرده بودم رنک دانشگاه خیلی برام مهم نبود

اما الان خیلی پشیمونم که چرا یه دانشگاه با رنک و رتبه ی بهتر نفرستادم..حالا به نظرتون برای ترم بهار دانشگاه دیگه اپلای کنم میتونم برم اونجا و برای ترم بهار دانشگاهمو عوض کنم..یا اصلا بی خیال شم و همین رو برم؟!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این دانشگاه رشته مهندسی شیمی کورس انگلیسیش پذیرش گرفتم..راستش قبلا چون احتمال المان رفتنم زیاد نبود و فقط به عنوان کپسول اطمینان اونجا اپلای کرده بودم رنک دانشگاه خیلی برام مهم نبود

اما الان خیلی پشیمونم که چرا یه دانشگاه با رنک و رتبه ی بهتر نفرستادم..حالا به نظرتون برای ترم بهار دانشگاه دیگه اپلای کنم میتونم برم اونجا و برای ترم بهار دانشگاهمو عوض کنم..یا اصلا بی خیال شم و همین رو برم؟!!!
    برید آلمان میتونید دانشگاه رو راحت در ترمهای اول عوض کنید!
    ولی راستش رنک این دانشگاه اونقدر هم پایین نیست که

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    برید آلمان میتونید دانشگاه رو راحت در ترمهای اول عوض کنید!
    ولی راستش رنک این دانشگاه اونقدر هم پایین نیست که
    خیلی ممنون..خیلی هم خوب نیست دیگه..میترسم واسه ادامه تحصیل به مشکل بر بخورم..

دوستان کسی هست که برای winter2014 رشته ی process system engineering پذیرش داشته باشه؟! یا کسی هست که تو این رشته اونجا تحصیل کرده باشه؟

کسی از دوستان تونسته که خوابگاه پیدا کنه؟! من هرچی ایمیل میزنم کسی جواب نمیده..البته فک کنم چون به انگلیسی میل میزنم کسی جواب نمیده :|

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

خیلی ممنون..خیلی هم خوب نیست دیگه..میترسم واسه ادامه تحصیل به مشکل بر بخورم..

دوستان کسی هست که برای winter2014 رشته ی process system engineering پذیرش داشته باشه؟! یا کسی هست که تو این رشته اونجا تحصیل کرده باشه؟

کسی از دوستان تونسته که خوابگاه پیدا کنه؟! من هرچی ایمیل میزنم کسی جواب نمیده..البته فک کنم چون به انگلیسی میل میزنم کسی جواب نمیده :|
    همه مسعولین همه دانشگاه ها در آلمان انگلیسی بلدن و به راحتی جوابتون رو میدن! ولی مورد خوابگاه به دانشگاه ربطی نداره و برای گرفتن خوابگاه باید فرم آنلاین رو در سایت خدمات دانشجویی دانشگاه پر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    همه مسعولین همه دانشگاه ها در آلمان انگلیسی بلدن و به راحتی جوابتون رو میدن! ولی مورد خوابگاه به دانشگاه ربطی نداره و برای گرفتن خوابگاه باید فرم آنلاین رو در سایت خدمات دانشجویی دانشگاه پر کنید.
    مرسی از راهنماییتون

سلام دوستان

راستش در آلمان رنک واقعا موضوع با اهمیتی محسوب نمیشه. چه دانشگاه دیگه ای برای ترم بهار مد نظرتونه؟ در هر حال، شما به عنوان مثال اگه رنکینگ سابجکت مهندسی شیمی سایت QSranking رو مبنا قرار بدید، تنها دانشگاه مهندسی شیمی آلمان ( و نه بیومتریال، بایومدیکال و غیره...) که به زبان انگلیسی ارائه میشه توی 200 تای اول رنکینگ همین دانشگاه است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shbf نمایش پست ها
    راستش در آلمان رنک واقعا موضوع با اهمیتی محسوب نمیشه. چه دانشگاه دیگه ای برای ترم بهار مد نظرتونه؟ در هر حال، شما به عنوان مثال اگه رنکینگ سابجکت مهندسی شیمی سایت QSranking رو مبنا قرار بدید، تنها دانشگاه مهندسی شیمی آلمان ( و نه بیومتریال، بایومدیکال و غیره...) که به زبان انگلیسی ارائه میشه توی 200 تای اول رنکینگ همین دانشگاه است.
    ولی تو همون QS رنکینگ کلی این دانشگاه 500 هست..که خیلی مطلوب تلقی نمیشه ..
    مثلا اشتوتگارت..چون کورس انگلیسی زبان میخوام..متاسفانه دستم خیلی برای انتخاب باز نیست ..

ولی تو همون QS رنکینگ کلی این دانشگاه 500 هست..که خیلی مطلوب تلقی نمیشه ..
    مثلا اشتوتگارت..چون کورس انگلیسی زبان میخوام..متاسفانه دستم خیلی برای انتخاب باز نیست ..
    بله ولی عرض کردم موضوع رنک در آلمان رو. رشته ی توی اشتوتگارت اگه اشتباه نکنم بیشتر محیط زیست و کاملا متفاوت هست از اینی که توی دورتموند ارائه میشه. به نظرم از روی گرایش انتخاب کنید، چون که رشته ی مستر مسیر آینده ی شغلی و تحصیلی رو مشخص میکنه

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Dortmund

آره من دارم
    امروز یک ایمیل به من زدن
    البته من نمی خوام برم دورتموند

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Dortmund

نقل قول نوشته اصلی توسط Oxin نمایش پست ها
    آره من دارم
    امروز یک ایمیل به من زدن
    البته من نمی خوام برم دورتموند
    درود
    میشه دقیقتر بگید؟ متنش در چه موردی بود؟ رشتتون به المانی هست؟
    اگه میشه میلی هم که ازون با شما تماس گرفتن رو ذکر کنید لطفا. شاید بشه باهاشون مکاتبه کرد... شاید اصلا میل زدن و بهم نرسیده!
    آخه بوخوم هم به من میل زده بود ولی من هیچی دریافت نکرده بودم. من از یک طریق دیگه متوجه شدم...
    پیشاپیش از جوابتون ممنون
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)