صفحه 2 از 37 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 367

موضوع: Technische Universität Dortmund

Junior Member Taxi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه DORTMUND

سلام به همه
    من می خوام واسه 2012 این دانشگاه درخواست بفرستم واسه دوره مستر ساخت و تولید. کورس انگلیسی . توی شرایط پذیرش چند تا ابهام داشتم، شرایط از این قرار ان .

Admission Requirements (provisory): 1. Bachelor in Mechanical Engineering or equivalent 2. Students are classified as the best 10% of their year 3. Letter of recommendation 4. Application essay 5. TOEFL, IELTS or equivalent 6. GRE - Graduate Records Examination

نامه ای زدم و اطلاعات دقیق تر خواستم، جواب رو ببینید!

نامه من :

ِDear Sir or Madam,
    Concerning the admission requirements, some matters are question marks to me and I would be grateful if you could provide me some details.
    Firstly, I was wondering if you could announce what kind of GRE certification (General or Subject) is required for MMT and also the passing mark for that. Secondly, I am sort of confused about the meaning of the guideline " Students are classified as the best 10% their year " which would be my second question from your authority.
    I am so looking forward to receiving your kind reply and thanks for your prompt attention.
    My sincerest gratitude
    جواب بعد از دو هفته !!! :

Dear Madam or Sir,

Thank you for your interest in the master study program Manufacturing Technology.

For MMT, the general GRE is required
    .

We do not fix a passing score in advance but only after having reviewed all applications
    برداشت من :الان نمره قبولی رو نمیگن بعد از این که تمام درخواست ها رو بررسی کردند میگن !!

Regarding "Students are classified as the best 10% of their year ", please provide a ranking information from your university
    برداشت من: از لحااظ معدل نفر چندمی تو دانشگاه محل تحصیلت

Best regards
    Andrea Hallen

من دوستم دوره انگلیسی هوش مصنوعی واسه مستر رفت دانشگاه مونیخ !
    بدون جی ار ای .....بدون اینکه لازم باشه جز تاپ تن های دانشگاهش باشه !
    1- حالا داستان اینا چیه ؟ به نظرتون زیادی سخت گیرانه نیست ؟

2- من درست برداشت کردم ؟

3- الان من بگم نفر اول دانشگاهم، مدرک نمی خوان؟
    اگه مدرک لازمه، به دانشگاه بگم چی بنویسه ؟ نامه خاصی داره ؟

4- اهان اینم هست تو سایتش نوشته بود
    . راستش نفهمیدم . منظورش از اچ ایی آی چی؟
    Admission Mode selection by the HEI

خواهشا اگه می تونید کمک کنید، بد جوری بین دو راهی موندم!

تشکر فراوان .
    Pride goes before a fall

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

يه سوالي كه توي ذهنم هست اينه كه مدارك فني حرفه اي مي تونه تاثير داشته باشه روي پذيرش؟مثلا من يك دوره آسانسور مدرك بگيرم(فني حرفه اي)
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

ApplyAbroad Superstar

دروود.
    مطمئن باشید بی تاثیر نخواهد بود البته اگر بشه با توجه به محتوی رشته خودتون باشه عالیه. من خودم شخصاً دوستانی رو در آلمان دارم که مدرک حتی از مجتمع فنی تهران دارند که اونها رو هم ضمیمه کردند و ازش استفاده نمودند حالا که فنی حرفه ای که جا خود داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Taxi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من می خوام واسه 2012 این دانشگاه درخواست بفرستم واسه دوره مستر ساخت و تولید. کورس انگلیسی . توی شرایط پذیرش چند تا ابهام داشتم، شرایط از این قرار ان .

Admission Requirements (provisory): 1. Bachelor in Mechanical Engineering or equivalent 2. Students are classified as the best 10% of their year 3. Letter of recommendation 4. Application essay 5. TOEFL, IELTS or equivalent 6. GRE - Graduate Records Examination

نامه ای زدم و اطلاعات دقیق تر خواستم، جواب رو ببینید!

نامه من :

ِDear Sir or Madam,
    Concerning the admission requirements, some matters are question marks to me and I would be grateful if you could provide me some details.
    Firstly, I was wondering if you could announce what kind of GRE certification (General or Subject) is required for MMT and also the passing mark for that. Secondly, I am sort of confused about the meaning of the guideline " Students are classified as the best 10% their year " which would be my second question from your authority.
    I am so looking forward to receiving your kind reply and thanks for your prompt attention.
    My sincerest gratitude
    جواب بعد از دو هفته !!! :

Dear Madam or Sir,

Thank you for your interest in the master study program Manufacturing Technology.

For MMT, the general GRE is required
    .

We do not fix a passing score in advance but only after having reviewed all applications
    برداشت من :الان نمره قبولی رو نمیگن بعد از این که تمام درخواست ها رو بررسی کردند میگن !!

Regarding "Students are classified as the best 10% of their year ", please provide a ranking information from your university
    برداشت من: از لحااظ معدل نفر چندمی تو دانشگاه محل تحصیلت

Best regards
    Andrea Hallen

من دوستم دوره انگلیسی هوش مصنوعی واسه مستر رفت دانشگاه مونیخ !
    بدون جی ار ای .....بدون اینکه لازم باشه جز تاپ تن های دانشگاهش باشه !
    1- حالا داستان اینا چیه ؟ به نظرتون زیادی سخت گیرانه نیست ؟

2- من درست برداشت کردم ؟

3- الان من بگم نفر اول دانشگاهم، مدرک نمی خوان؟
    اگه مدرک لازمه، به دانشگاه بگم چی بنویسه ؟ نامه خاصی داره ؟

4- اهان اینم هست تو سایتش نوشته بود
    . راستش نفهمیدم . منظورش از اچ ایی آی چی؟
    Admission Mode selection by the HEI

خواهشا اگه می تونید کمک کنید، بد جوری بین دو راهی موندم!

تشکر فراوان .
    گفتم حداقل خودم جواب این سوال ها رو بنویسم . شاید به درد یکی بخوره . یه دعای خیری بکنه .

1- شرایطشون سخت گیرانه است، اما با توجه به اینکه بیشتر تو فیلد علمی و مهندسی (علوم انسانی نداره) . دیگه همین ک هست :دی
    2-بله . دوباره ازشون پرسیدم. منظورشون اینکه از تعداد ورودی سال خودم من جز 10 درصد برتر خروجی هستم یا نه .
    3- این و هنوز نپرسیدم. ولی یک بار غیر مستقیم مطرح کرد که دانشگاه باید یک گواهی نامه بده .
    4- جالبه . اول منشی دانشکده گفت ک این و از کجا آوردی ؟ "-:
    من هم گفتم، بفرما اینم لینک .... بعد نوشته که منظور اینکه تصمیم گیری با خود دانشکده است :دی

اگه کسی رفتنی هستش
    بگه که با هم بریم .

يه سوالي كه توي ذهنم هست اينه كه مدارك فني حرفه اي مي تونه تاثير داشته باشه روي پذيرش؟مثلا من يك دوره آسانسور مدرك بگيرم(فني حرفه اي)
    من هم یک مدرک دارم که البته کد استاندارد داره . از منشی دانشکده می پرسم . ببینم نظرش چیه .
    Pride goes before a fall

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

من هم یک مدرک دارم که البته کد استاندارد داره . از منشی دانشکده می پرسم . ببینم نظرش چیه .[/QUOTE]

پرسيديد؟!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط Taxi نمایش پست ها
    2-بله . دوباره ازشون پرسیدم. منظورشون اینکه از تعداد ورودی سال خودم من جز 10 درصد برتر خروجی هستم یا نه .
    3- این و هنوز نپرسیدم. ولی یک بار غیر مستقیم مطرح کرد که دانشگاه باید یک گواهی نامه بده .
    .
    من دانشگاه آزادیم و از آموزش دانشگاهمون با کلی بدبختی و نازو ادا این مدرکو گرفتم که البته هنوز نبردمش تهران تایید نهایی بشه. آموزش از امتحانات استعلام کرد و امتحانات تو کامپیوترش نگاه کرد نوشت معدل مثلا هزارم بین ورودیامونم (تا این لحظه) و بعد آموزش اینو خطاب به آموزش سازمان مرکزی تهران نامه کرد و حالا به امید اینکه اونا هم مهر مسخرشونو پاش بزنن

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

فروم این دانشگاه واقعا سوت و کوره! اونقدرا هم دانشگاه بدی نیست که بچه ها انقدر نسبت بهش بی علاقه اند.
    دوستان من میخوام واسه این دانشگاه رشته اتوماسیون و رباتیک بفرستم. تو سایتشون مدارکی رو که باید بفرستیم فقط نوشته کپی و ترجه مدرک کارشناسی ، کپی و ترجمه ریز نمرات، فرم ثبت نام و آیلتس!
    یعنی CV ، sop ، LOR ، دیپلم دبیرستان ..... هیچ کدوم رو نمیخواد؟
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    من هم یک مدرک دارم که البته کد استاندارد داره . از منشی دانشکده می پرسم . ببینم نظرش چیه .
    پرسيديد؟![/QUOTE]

نه یادم رفت.
    به نظرتون چی بنویسم که بفهمن . برا سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ؟؟؟

من دارم برا این دانشگاه کار می کنم. دوستان حتما در پروفایل من بگن. اخه ممکنه یادم بره این صفحه رو.
    خوشحال می شم چند تا دوست داشته باشم از ایران

من کاردانی بودم بعد کارشناسی گرفتم. گفتن دیپلم رو هم باید ترجمه کنم. ریزنمرات کاردانی و کارشناسی رو هم ترجمه کنم. دانشکده نوشته بود فقط با ایمیله.
    یعنی باس اسکن کنم. پست نمی خواد
    Pride goes before a fall

Junior Member

آقا جریان این reference form چیه؟ تو اپلیکیشن فرم در قسمتی که باید مشخصات اساتیدی که ریکام دادنو مینوشتی بعد نوشتهlease give each referee a copy of attachede reference form
    یعنی دقیقا باید چی کار کنم؟
    مرسیییی

Junior Member

سلام میشه راجع به رنک دانشگاه و شهر دورتموند بهم اطلاعات بدین؟ من از ارلانگن پذیرش دارم و واسه دورتموند هم اقدام کردم ولی هنوز جوابش نیومده کسی می دونه کدوم این گزینه ها بهتره؟ اصلا می ارزه من منتظر بشم که جواب دورتموند بیاد بعد تصمیم نهایی رو بگیرم و برم دنبال ویزا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)