صفحه 7 از 37 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 367

موضوع: Technische Universität Dortmund

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه DORTMUND

به خشك شانس كه من دارم ريجكت شدم معدلم ١٤.١٤ نكاه كنيد ٢.٥ حساب كردن نامردا كلي زحمت كشيده بودم حالا كه اينجور شد اميدوارم بورسيا دورتموند به بايرن مونيخ تو فينال ببازه.
    Respected applicant for M.Sc. Automation & Robotics,

we’re sorry to tell you that your application could not be considered in the admission process of the abovementioned course. You academic performance was below the qualification criteria the board of examiners has set for processing. This level is set at a German equivalent grade of 2.5.

This is a final and undisputable result.

Best regards
    The A&R team

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان. یه نفر کمک کنهههههههههههههههههههه. من الان برای رباتیک این دانشگاه و مخابرات بی سیم دانشگاه اولو (فنلاند) پذیرش دارم.
    رنک دانشگاه اولو چه تو شانگهای چه تو کیو اس از دورتموند خیلی بالاتره. از طرفی رشته ی این دانشگاه رو بیشتر دوس دارم. نمیدونم چیکار کنم؟ ((((((((((((((((((

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط asedali نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه نفر کمک کنهههههههههههههههههههه. من الان برای رباتیک این دانشگاه و مخابرات بی سیم دانشگاه اولو (فنلاند) پذیرش دارم.
    رنک دانشگاه اولو چه تو شانگهای چه تو کیو اس از دورتموند خیلی بالاتره. از طرفی رشته ی این دانشگاه رو بیشتر دوس دارم. نمیدونم چیکار کنم؟ ((((((((((((((((((
    دوست گرامی علاقه شخصی شماست که تعیین کننده هستش،شرایط رو خودتون بسنجید،آب و هوای سرد فنلاند،از طرف دیگر هزینه های بالای آلمان،بعد بگم فنلاندی ها از نظر مخابرات و کنترل بسیار قوی هستن و آلمان ها هم قوی هستن اما نه به پشتوانه ای همچون نوکیا که اکثر دانشگاه های فنلاند رو ساپورت میکنه.اگر نظر من رو میخوایید میگم دوتاشون عالی هستن اما خودتون بشینید شرایط رو از نظر خودتون بسنجید.که فردا روز هر انتخابی داشتین کس دیگه ای رو مسئول اشتباه بودن انتخاب و خدای ناکرده پشیمونی از انتخابتون ندونید.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

لطف مي كنيد معدل و نمره زبانتونو بفرماييد همينطور رزومه كه فرستادين. در ضمن تبريك مي كم.

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    لطف مي كنيد معدل و نمره زبانتونو بفرماييد همينطور رزومه كه فرستادين. در ضمن تبريك مي كم.
    رشته: الکترونیک
    دانشگاه: آزاد کرج
    معدل: 15.26
    آیلتس: 6.5
    مقاله هم نداشتم.
    2 سال ونیم سابقه ی کار.

دوست عزیز پست 46 این تاپیک رو خوندید؟ اگه بتونید با دانشجوهای ایرانی حاضر در این دو دانشگاه مکاتبه بکنید بد نیست.

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط shbf نمایش پست ها
    دوست عزیز پست 46 این تاپیک رو خوندید؟ اگه بتونید با دانشجوهای ایرانی حاضر در این دو دانشگاه مکاتبه بکنید بد نیست.
    سلام مرسی از راهنماییتون. با توجه به بررسی هایی که تو این چند روز کردم، امکانات، میزان اکتیو بودن و رنک دانشگاهِ اولو اصلن قابل مقایسه با این دانشگاه نیست (اولو خیلی بهتره). یک مسئله ی مهم دیگه که دوستمون ahsan-khodami بهش اشاره کردن، هزینه هاست که قطعا توی فنلاند به مراتب کمتر از آلمانه.
    البته اگه انتخاب سر دانشگاههای معمولی فنلاند مثل تورکو یا تامپره با دانشگاه دورتمند بود، شاید با مصامحه میشد بگی دورتمند گزینه ی بهتریه.

رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

سلام مرسی از راهنماییتون. با توجه به بررسی هایی که تو این چند روز کردم، امکانات، میزان اکتیو بودن و رنک دانشگاهِ اولو اصلن قابل مقایسه با این دانشگاه نیست (اولو خیلی بهتره). یک مسئله ی مهم دیگه که دوستمون ahsan-khodami بهش اشاره کردن، هزینه هاست که قطعا توی فنلاند به مراتب کمتر از آلمانه.
    البته اگه انتخاب سر دانشگاههای معمولی فنلاند مثل تورکو یا تامپره با دانشگاه دورتمند بود، شاید با مصامحه میشد بگی دورتمند گزینه ی بهتریه.
    الان شما براي اينكه بخواي فلان دانشكاه نري بهشون خبر مدي كه نمياي يا تعقيب نكني كافيه؟. اصلا دانشكاه وقت داده كه بكب مياي يا نه؟
    همين سوال براي اون دانشكاهي كه تصميم كرفتي بري هم دارم. اول خبر ميدي كه من قبول مي كنم اي فلان دانشكاه.

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    الان شما براي اينكه بخواي فلان دانشكاه نري بهشون خبر مدي كه نمياي يا تعقيب نكني كافيه؟. اصلا دانشكاه وقت داده كه بكب مياي يا نه؟
    همين سوال براي اون دانشكاهي كه تصميم كرفتي بري هم دارم. اول خبر ميدي كه من قبول مي كنم اي فلان دانشكاه.
    هم دانشگاه دورتمند و هم دانشگاههای فنلاند، یه ددلاین دارن واسه کانفرم. دانشگاههای فنلاند به همراه مدارک اپلیکیشنت یه نامه میفرستن بنام confirmation letter که باید قبل از ددلاین امضاء کنی و بهشون برگردونی. اما برای دانشگاه دورتمند فقط کافیه ایمیل بزنی و پوزیشنت رو کانفرم کنی.

سلام
    قابل توجه کسانی که رشته ی Chemical Engineering - Process Systems دانشگاه دروتموند را مد نظر دارند:
    لینک زیر یه گروه توی فیس بوک هست مال کسانی که واسه ی رشته ی Chemical Engineering - Process Systems می خوان اقدام کنند. مسئولش هم خانم Kirsten Lindner-Schwentick هست. پیشنهاد می کنم عضو شین.

https://www.facebook.com/groups/80766994563/

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)