نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست از ETS جهت break

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض درخواست از ETS جهت break

سلام
    دوستان از اونجاییکه سنتر اصفهان بعد TWE یه break به مدت 15 دقیقه میده که واقعا مفیده!
    دوستانیکه واسه 22 مرداد دانشگاه آزاد ثبت نام کردند اگه موافقن به ets ایمیل بزنیم و بگیم بخاطر گرمای هوا حدود 40 درجه و اینکه ماه رمضون و بیشتر بچه ها روزه هستن ازشون بخوایم به سنتر آزاد بگن یه استراحت مختصر بده!
    فک می کنم بسیار مفید باشه
    ممنون

پیش فرض پاسخ : درخواست از ETS جهت break

من دقيقا نمي دونم كه منظورتون چي بود يعني غير از زمانبندي تعيين شده توسط ETS جايي وقت استراحت ميدن؟! و يا در جاي ديگه نميدن؟!
    من البته دقيقا در مورد زمانبندي امتحاني كه مد نظر شماست اطلاعي ندارم ... ولي خيلي امتحان ها مثلا TOEFL .GRE. GMAT و... در سطح جهاني برگزار ميشه و فقط منحصر به ايران نيست و شرايط همه جا كاملا يكسان هست... در حالي كه مثلا شايد يه جايي روي خط استوا كه هميشه هوا گرمه شايد خيلي بالاتر از 40 درجه يا گاهي خيلي سرد ..يا يه منطقه فقير نشين تو آفريقا يا هند كه مردم به طور عادي هميشه روزه دارند ...
    من يه بار از يكي از دوستام كه تو هند امتحان داده بود شنيدم كه همون اول امتحان GRE اش يه دفعه همه برق ها رفته (به غير از برق كامپيوتر) و اتاق كاملا تاريك شده و فقط با نور صفحه كامپيوتر ميتونستن ببينن و بعد 10 دقيقه اي طول كشيده تا اوضاع به حالت عادي برگرده ...بعد فكر كردم اگر اين اتفاق موقع امتحان من ميوفتاد احتمالا هر چي خوندم يادم مي رفت... بگذريم كه روز امتحان خودم هم كلي اتفاقات غير منتظره افتاد كه دست كمي از اون نداشت

خلاصه اين ايميل رو نزنيد بدتر آبروي ايراني ها و اعتبار همه امتحان هايي كه تو ايران برگزار ميشه رو زير سوال مي بريد

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

جسارتا متوجه نشدم چطوری زیر سوال می ریم؟
    اینجوری که من شنیدم سنتر آزاد break نمیده، اینو خود مسوول برگزاری (آقای جیرودی) گفت+ کساییکه اونجا امتحان دادند!
    بنده هم نمیدونم اصفهان غير از زمانبندي تعيين شده توسط ETS وقت استراحت ميدهد ( یا می داده است)! اما با توجه به شرایط حوزه امتحانی فکر نمی کنم درخواست break موضوع بدی باشه که باعث از بین رفتن آبرومون بشه! چون اگه کار مذمومیه سنتر اصفهان قاعدتا نباید چنین کاری انجام بده؟!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    جسارتا متوجه نشدم چطوری زیر سوال می ریم؟
    اینجوری که من شنیدم سنتر آزاد break نمیده، اینو خود مسوول برگزاری (آقای جیرودی) گفت+ کساییکه اونجا امتحان دادند!
    بنده هم نمیدونم اصفهان غير از زمانبندي تعيين شده توسط ETS وقت استراحت ميدهد ( یا می داده است)! اما با توجه به شرایط حوزه امتحانی فکر نمی کنم درخواست break موضوع بدی باشه که باعث از بین رفتن آبرومون بشه! چون اگه کار مذمومیه سنتر اصفهان قاعدتا نباید چنین کاری انجام بده؟!!!
    اگه دانشگاه آزاد اینکار رو می کنه که خلاف قوانین هست. این صفحه رو ببینید:
    http://www.ets.org/toefl/pbt/test_day/expect/

There is a mandatory 10-minute break midway through the test.

حتما این موضوع رو پیگیری کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

بله، خلاف قوانین هست، واقعا ما ایرانی ها نوبریم!

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

بالاخره این موضوع بکجا رسید؟ نتیجه داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)