صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 93

موضوع: فقط اعلام نتایج پذیرش

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج سینگا برای ژانویه 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط roshandel نمایش پست ها
    بالاخره آفر ما هم رسید ولی توی ایمیل نوشته:
    Accept NTU offer online
    You can accept NTU offer via online portal : https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_accept_offer.main
    ولی وقتی میخوام لاگ‌این بشم خطای زیر را نشون میده:
    Based on current status, this screen program is not applicable to you.
    کسی میدونه چه باید کرد؟
    تا آنجا که یادم هست من هم مشکلی شبیه به این را داشتم. در آن ایمیلی که برای شما آمده یک ایمیل برای تماس هست میتوانید به آن آدرس ایمیل بزنید و مشکل را بنویسید تا کمکتان کنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

بالاخره آفر ما هم رسید ولی توی ایمیل نوشته:
    Accept NTU offer online
    You can accept NTU offer via online portal : https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_accept_offer.main
    ولی وقتی میخوام لاگ‌این بشم خطای زیر را نشون میده:
    Based on current status, this screen program is not applicable to you.
    کسی میدونه چه باید کرد؟
    دوست عزیز فکر کنم مشکل از browser باشه.
    اکثر فرم ها و اپلیکیشن هایی که مربوط به NTU و Singa می شه متاسفانه مطابق با Microsoft Internet Explorer طراحی شده و با Firefox یا Chrome درست کار نمی کنه.
    شما هم اگر با غیر IE چک کردی و نشده با IE هم یک چک بکن ببین چی می شه؟
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

من با IE را هم چک کردم و باز درست نشد
    بنظر میرسه مشکل از استتوس اپلیکیشن منه که هنوز توی سایت NTU نوشته Under Consideration و احتمالاً انتظاری هم نیست بشه اکسپتش کرد

درباره نامه اکسپت سینگا هم یه سوال دارم
    آیا بعد از اینکه من و شاهد محترم این نامه را امضا کردیم باید به سینگا DHL بشه؟ یا راه دیگه‌ای هم داره؟

من با IE را هم چک کردم و باز درست نشد
    بنظر میرسه مشکل از استتوس اپلیکیشن منه که هنوز توی سایت NTU نوشته Under Consideration و احتمالاً انتظاری هم نیست بشه اکسپتش کرد

درباره نامه اکسپت سینگا هم یه سوال دارم
    آیا بعد از اینکه من و شاهد محترم این نامه را امضا کردیم باید به سینگا DHL بشه؟ یا راه دیگه‌ای هم داره؟
    نه بابا، اسکنش کنید و براشون ایمیل کنید...
    فوقش اصلش رو با خودتون می برید دیگه...
    پست کردن نمی خواد...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من اسکنش را فرستادم ولی چون توی خود نامه آدرس پستی و اینها داده یه ذره میترسم حالا بخاطر اینکه این را تنبل بازی در آوردیم یه مشکلی واسمون پیش بیاد
    الان هم که اونجا تعطیله و ضمناً خیلی هم سریع جواب نمیدن؛ واسه همین خواستم ببینم بچه های دیگه چیکار کردن یا مثلاً پارسال روال چطور بوده
    حالا آیا مطمئنید که پست نمیخواد؟؟؟

Junior Member

من اسکنش را فرستادم ولی چون توی خود نامه آدرس پستی و اینها داده یه ذره میترسم حالا بخاطر اینکه این را تنبل بازی در آوردیم یه مشکلی واسمون پیش بیاد
    الان هم که اونجا تعطیله و ضمناً خیلی هم سریع جواب نمیدن؛ واسه همین خواستم ببینم بچه های دیگه چیکار کردن یا مثلاً پارسال روال چطور بوده
    حالا آیا مطمئنید که پست نمیخواد؟؟؟
    سلام نامه offer شما و ویزا در خونه اومده؟ من هنوز مدارکم در خونه نرسیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    سلام
    من هم نامه آفر و هم نامه ویزای SOLAR را از طریق ایمیل دریافت کردم و الآن فرم درخواست ویزا را هم پر کردم و منتظرم تا دوستم 30 دلار را واریز کنه تا روال ویزا به جریان بیفته
    نامه آفر سینگا را هم امضا کردم و یه اسکنش را هم برای ان تی یو و هم برای خود سینگا فرستادم
    حالا نمیدونم آیا لزوماً باید نامه آفر سینگا را پست کنم یا نه چون نوشته شده که باید ظرف 21 روز برگردانده بشه
    علاوه بر این آفر آنلاین NTU را هم نتونستم اکسپت کنم چون وضعیت درخواست من از حالت Under consideration به حالت Offered تغییر پیدا نکرده
    کلاً منتظرم تا فردا بشه و ببینم جواب ایمیل هام را میدن یا نه
    ویرایش توسط roshandel : November 20th, 2011 در ساعت 07:17 PM دلیل: اشکال تایپی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    رسیدن بسته ی پستی خیلی زمان می بره، شاید حدود سه-چهار هفته... تازه اگر برسه.. اوضاع پست ایران خیلی خرابه...
    شما سعی کنید با مسوولین مربوطه تماس داشته باشید و مطمئن شید که هیچکدوم از این مدارک اصل کاغذی اش حیاتی نیست و اسکن ها هم قبولن... تا اون جا که من یادمه اصل هیچکدوم لازم حیاتی نیست...

سلام
    من هم نامه آفر و هم نامه ویزای SOLAR را از طریق ایمیل دریافت کردم و الآن فرم درخواست ویزا را هم پر کردم و منتظرم تا دوستم 30 دلار را واریز کنه تا روال ویزا به جریان بیفته
    نامه آفر سینگا را هم امضا کردم و یه اسکنش را هم برای ان تی یو و هم برای خود سینگا فرستادم
    حالا نمیدونم آیا لزوماً باید نامه آفر سینگا را پست کنم یا نه چون نوشته شده که باید ظرف 21 روز برگردانده بشه
    علاوه بر این آفر آنلاین NTU را هم نتونستم اکسپت کنم چون وضعیت درخواست من از حالت Under consideration به حالت Offered تغییر پیدا نکرده
    کلاً منتظرم تا فردا بشه و ببینم جواب ایمیل هام را میدن یا نه
    اگر دیدید جواب ایمیل تون رو ندادن حتما بهشون تلفن بزنید... زیاد در قید جواب دادن به ایمیل های عاجزانه ی دانشجوها نیستن، نمی دونم چرا...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

امروز صبح دانشگاه NTU جواب ایمیلم را دادن و بحث اکسپت آنلاین آفر درست شد ولی هنوز موضوع پست کردن یا نکردن آفر SINGA مشخص نیست که باید بهشون زنگ بزنم
    اگه خبر جدیدی بود اطلاع میدم
    راستی من برای خوابگاه آن کمپوس هم ثبت نام کردم ولی انگاری باید دنبال خونه های آف-کمپوس هم باشیم؛ کسی پیشنهادی نداره که از کجا شروع کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)