صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 93

موضوع: فقط اعلام نتایج پذیرش

پیش فرض پاسخ : نتایج سینگا برای ژانویه 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط roshandel نمایش پست ها
    امروز صبح دانشگاه NTU جواب ایمیلم را دادن و بحث اکسپت آنلاین آفر درست شد ولی هنوز موضوع پست کردن یا نکردن آفر SINGA مشخص نیست که باید بهشون زنگ بزنم
    اگه خبر جدیدی بود اطلاع میدم
    راستی من برای خوابگاه آن کمپوس هم ثبت نام کردم ولی انگاری باید دنبال خونه های آف-کمپوس هم باشیم؛ کسی پیشنهادی نداره که از کجا شروع کنیم؟
    دوست عزیز، برای این که بحث از موضوع اصلی این بخش (نتایج سینگا برای ژانویه 2010) خارج نشه، جواب این سوال تون رو اینجا دادم.
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

امروز صبح دانشگاه NTU جواب ایمیلم را دادن و بحث اکسپت آنلاین آفر درست شد ولی هنوز موضوع پست کردن یا نکردن آفر SINGA مشخص نیست که باید بهشون زنگ بزنم
    اگه خبر جدیدی بود اطلاع میدم
    راستی من برای خوابگاه آن کمپوس هم ثبت نام کردم ولی انگاری باید دنبال خونه های آف-کمپوس هم باشیم؛ کسی پیشنهادی نداره که از کجا شروع کنیم؟
    شما واسه خوابگاه واستون میل اومده یا خودتون از طریق لینک خاصی اقدام کردید ثبت نام کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    شما واسه خوابگاه واستون میل اومده یا خودتون از طریق لینک خاصی اقدام کردید ثبت نام کردید؟
    اصولا باید توی نامه ی ادمیشنی که دانشگاه براتون فرستاده لینک داده باشه به سیستم درخواست خوابگاه! تحت عنوان Accomodation!
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

امروز دیگه اصل مدارک امد در خونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

درخواست ویزای من هم تأیید شد
    کسی میدونه مرحله بعد چیه؟ انگار یه e-Appointment number میخواد که باید از دانشگاه بگیریم، کسی میدونه از کجای دانشگاه باید گرفت؟

Junior Member

درخواست ویزای من هم تأیید شد
    کسی میدونه مرحله بعد چیه؟ انگار یه e-Appointment number میخواد که باید از دانشگاه بگیریم، کسی میدونه از کجای دانشگاه باید گرفت؟
    یعنی چی درخواست visa تایید شده؟ فرم IPA در خونه آمده؟
    کجا در مورد e-Appointment numberنوشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

آهان
    فرم IPA در خونه نیومده و من همینجوری با اون فرم آفر دانشگاه و شماره اپلیکیشن اقدام کردم و ۳۰ دلارشو پرداختم و عکس آپلود کردم و الان درخواستم قبول شده
    فقط توی سایت نوشته
    Your application has been approved, please liaise directly with your Institute of Higher Learning for the letter of approval. To make an appointment with ICA, please click here.
    و وقتی میری توی اون لینکش یه e-Appointment number میخواد که انگار توی نامه IPA هستش

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

آهان
    فرم IPA در خونه نیومده و من همینجوری با اون فرم آفر دانشگاه و شماره اپلیکیشن اقدام کردم و ۳۰ دلارشو پرداختم و عکس آپلود کردم و الان درخواستم قبول شده
    فقط توی سایت نوشته
    Your application has been approved, please liaise directly with your Institute of Higher Learning for the letter of approval. To make an appointment with ICA, please click here.
    و وقتی میری توی اون لینکش یه e-Appointment number میخواد که انگار توی نامه IPA هستش
    برای e-appointment لازم نیست الآن کاری کنید. بعدا وقتی رفتید دانشگاه بهتون می گن. الآن هم که این IPA تایید شده باز از طرف دانشگاه بهتون ایمیل می زنن و نامه ی تایید شده رو بهتون می دن که در واقع اون همون ویزای وردوتون برای بار اول هستش. الن باید همچنان منتظر ایمیل دانشگاه در مورد IPA باشید...

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام مگه بورس دانشگاه nus از بورس سینگا بهتره؟ اگه اطلاعاتی هم در مورد بورس دانشگاه ntu دارید ممنون میشم بگید که سینگا بهتره یا خود دانشگاه ntu?
    این ۳ تا بورس فرقی با هم ندارند. یک سری بورسها مثل بورس رییس دانشگاه یا بورسهای مشترک بین دانشگاه و دانشگاههای خوب اروپا یا امریکا است که مبلغ بورس بالاتر است و امکان گرفتن بورس هم خیلی پایین است به خصوص برای ما ایرانیها این بورسهای ویژه برای تشویق خارجیها (از ما بهترون) به تحصیل در سنگاپور است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرفته شدگان | ورودی های جدید دانشگاه های سنگاپور

با سلام

دوستان کسی هست برای ارشد تو NUS پذیرش گرفته باشه؟

خیلی برام مهمه!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)