صفحه 3 از 50 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 499

موضوع: همه سوالات در مورد هزینه های زندگی در مالزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد هزینه های زندگی، تحصیل، اجاره منزل.... در مالزی

سلام
    کسی میدونه که مابقی شهریه رو باید همون ماهه اول که میرسیم بدیم یا در طول سال تحصیلی؟ من که بهمن کلاسام شروع میشه برای ترم اول باید اذ ر واریز کنم.توی ADMISION نوشته payment upon arrivel,tuition fees, 11 modules x RM,752.00=مبلغ پرداختی و این مربوط به mmuهستش.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد هزینه های زندگی، تحصیل، اجاره منزل.... در مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط MARYAM.LI
    مقدار هزینه ای که گفتیید شامل اجاره مسکن هم میشه یا شما اقامت در خوابگاه دانشگاه رو در نظر گرفتید؟
    سلام
    من نمیدونم منظورتون با کی بوده
    ولیکن همونجوری که بچه ها گفتن خرج ماهیانه برای زندگی دانشجویی بطور متوسط ماهیانه 350-450 تومنه کلا

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_forum
    سلامميخواستم ببينم هزينه تحصيل در ارشد كامپوتر در مالزي چقدر؟به همراه خوردو خوراك خانه و ..؟ كلان سالي چنده؟
    سلام
    رشته تا رشته تفاوت انچنانی نمیکنه
    چندبار بچه ها گفتن برای کوالالام÷ور سالی 5-6 تومن میشه البته بستگی داره می خواهی چه جوری زندگی کنی و مهمتر کچا زندگی کنی و چه جوری خرج کنی
    ولی معمولیش همینه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط far
    سلام
    کسی میدونه که مابقی شهریه رو باید همون ماهه اول که میرسیم بدیم یا در طول سال تحصیلی؟ من که بهمن کلاسام شروع میشه برای ترم اول باید اذ ر واریز کنم.توی ADMISION نوشته payment upon arrivel,tuition fees, 11 modules x RM,752.00=مبلغ پرداختی و این مربوط به mmuهستش.
    ممنون
    اره شنیده بودم ام ام یو اینجوریه این ها هم واه ی خودشون چه کارایی می کننا بقیه دانشگاهها تا قبل از ثبت نام چیزی نمی خوان ازت
    و هنگام ثبت نام ÷ول شهریه 1 ترمتو واریز می کنی

سلام
    من در مورد هزینه های زندگی در مالزس آمارهای مختلفی شنیدم
    از حداقل ماهیانه 250000 تومن تا حداقل 400000
    کسی میتونه آمار دقیقی بده؟؟>؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

برای دریافت اطلاعات بیشتر به
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7783.0.html
    مراجعه نمایید

ApplyAbroad Veteran

هیچ کس نمیتونه اطلاعات دقیقی در این مورد بده. چون واقعا" فرق میکنه و هر کسی خرج های مخصوص به خودش داره. بنابر این انتظار یک اطلاعات دقیق نداشته باشید
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

کسی میدونه چرا اینقدر اختلاف قیمت شهریه بین دانشگاههای گروه اول مالزی هست؟ مثلا ukm ترمی حدود 600 هزار تومان اونوقت um میلیونی ؟؟
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

ApplyAbroad Veteran

بخاطر اینکه دانشگاههای مثل upm و ukm دولتی هستند و بعضی هم نیمه دولتی. اما در مورد um دانشگاه خصوصی هست.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2006
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masy

سلام
    اولا كه 2000 تا ديگه كافيه نه؟
    نه چه فرقي مي كنه كه دلار ببريم يا يورو
    يورو نوسانش هم كمتره بنظرم بهتره
    ولي 2000 تا كافيه نه؟
    فکر کنم باید سه برابر این مبلغ همراهمون باشه و مابقی اش رو از صرافی های معتبر تهیه کنیم
    نه خدا وكيلي من نمي تونم اينقدر پول تهيه كنم
    ابداااا
    خيلي هنر كنم
    3000$
    رويا خانم تورو خدا ببينيد ما تو خوابگاه مي خواهيم زندگي كنيم قيد خونه رو زديم با اين وجود باز هم به اندازه اي كه masy ميگه نيازه
    بابا من اگه اينهمه پول داشتم كه......
    درود
    مگه اين بنده خدا مسئولشه !كه باهاش داري چونه مي زني؟!
    هزينه متوسط زندگي براي يك دانشجو در مالزي ماهانه 300 تا 400 هزار تومان مي باشد. امكانات خوابگاهي در دانشگاه ها موجود و به آساني قابل هماهنگي است . ضمن اينكه براي دانشجويان كاملا به صرفه خواهد بود كه از خوابگاه استفاده كنند.

هزينه زندگی در خوابگاه : ماهانه 60 تا 100 هزار تومان

هزينه زندگی خارج از دانشگاه (برای هر نفر در خانه های مشترک) : ماهانه 80 تا 150 هزار تومان

آب و برق و .... : ماهانه 20 هزار تومان

غذا : ماهانه 100 تا 150 هزار تومان

رفت و آمد : ماهانه 20 تا 30 هزار تومان

کتاب : هر ترم 100 هزار تومان

به طور متوسط ميتوان گفت تقريبا 350 هزار تومان در ماه برای زندگي دانشجويي مناسب و کافي است.

با افزايش نفرات سرانه هزينه كاهش مي يابد ، مثلاً براي يك خانواده 3 نفره ، 700 تا 800 هزار تومان در ماه كاملاً كافي خواهد بود. در كوالالامپور چندين مدرسه انگليسي زبان و يك مدرسه ايراني مشغول به فعاليت هستند كه براي فرزندان دانشجويان متأهل قابل استفاده اند. دانشجويان از بيمه كامل درماني برخوردارند و تسهيلاتي مانند بليط هاي ارزان قيمت سرويس هاي رفت و آمد شهري را نيز دريافت مي كنند.

اينم لينكش
    http://www.study4iranian.com
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)