صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: مهم ترین اقدامات بعد از گرفتن ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اقدامات بعد از گرفتن ویزا

مرسی از دوست عزیز آقای نوید .یکی ذرمورد offiتوضیح میده؟من باید چیکار کنم وقتی رسیدم فرانسه هزینه offiچنده ببخشید سایت فرانسویه نمیتونم بخونم
    سوال بعدی اینکه من قبل ازoffiمیتونم حساب بانکی باز کنم؟
    ویرایش توسط sidasunny : July 19th, 2016 در ساعت 09:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    مرسی از دوست عزیز آقای نوید .یکی ذرمورد offiتوضیح میده؟من باید چیکار کنم وقتی رسیدم فرانسه هزینه offiچنده ببخشید سایت فرانسویه نمیتونم بخونم
    سوال بعدی اینکه من قبل ازoffiمیتونم حساب بانکی باز کنم؟
    شما وقتی رسیدید به خاک فرانسه، باید فرم اوفی، کپی پاس و ویزا و مدرک محل سکونتتون رو پست میکنی واسه اداره اوفی شهرتون. بعد صبر میکنید تا یه نامه بدستتون برسه و بهتون وقت اعلام کنن که برید اداره اوفی و برچسب اوفی تون رو بگیرید.
    هزینش هم بستگی به نوع ویزاتون داره. ویزای دانشجوی فکر میکنم 45 یورو و ویزای علمی 241 یورو هست. زمانی که بهتون نامه دادن یه وبسایت توی نامه هست که میرید اونجا و با توجه به نوع ویزاتون مبلغشو پرداخت میکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم و فوری دارم ممنون میشم پاسخ بدید ضمن اینکه من 7 شب میرسم لیون و از اونجا قطار میگیرم به سمت گرینوبل میخوام بدونم چون باز برای رسیدن به هتلم باید ترم بگیرم شب ترم هست؟

Junior Member

سلام،

من یک سوال داشتم...
    من ویزای علمی دارم و همسرم ویزای همراه...هفته دیگه عازم فرانسه هستیم...اما همسر من بعد از دو هفته باید به ایران برگرده و بیلیط برگشت داره...ایا از نظر OFII به مشکل بر نمیخوره؟

ممنون از وقتتون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط shima2072 نمایش پست ها
    سلام،

من یک سوال داشتم...
    من ویزای علمی دارم و همسرم ویزای همراه...هفته دیگه عازم فرانسه هستیم...اما همسر من بعد از دو هفته باید به ایران برگرده و بیلیط برگشت داره...ایا از نظر OFII به مشکل بر نمیخوره؟

ممنون از وقتتون
    سلام...
    همسر شما باید در 60 (یا 90... دقیقاً خاطرم نیست) روز اول ورودشون به فرانسه آزمایش پزشکی رو بگذرونن و تمبر و مهر OFII توی پاسشون بخوره... تا قبل از اون ویزای شما فقط برای فرانسه ولی مولتیپله... پس خروج از فرانسه به مقصد ایران "از فرانسه" و برگشت به فرانسه پیش از طی شدن اون زمان مشکلی نداره (لطفاً باز با سفارت یا پرفکتور چک کنید... من این رو از روی ویزای سال 2010 خودم دارم میگم و ممکنه قوانین کمی عوض شده باشن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    شما وقتی رسیدید به خاک فرانسه، باید فرم اوفی، کپی پاس و ویزا و مدرک محل سکونتتون رو پست میکنی واسه اداره اوفی شهرتون. بعد صبر میکنید تا یه نامه بدستتون برسه و بهتون وقت اعلام کنن که برید اداره اوفی و برچسب اوفی تون رو بگیرید.
    هزینش هم بستگی به نوع ویزاتون داره. ویزای دانشجوی فکر میکنم 45 یورو و ویزای علمی 241 یورو هست. زمانی که بهتون نامه دادن یه وبسایت توی نامه هست که میرید اونجا و با توجه به نوع ویزاتون مبلغشو پرداخت میکنید
    یه سئوال باید حساب بانکی براشون ببری که توش پول باشه یعنی 6000 تا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhhh نمایش پست ها
    یه سئوال باید حساب بانکی براشون ببری که توش پول باشه یعنی 6000 تا؟
    تو اوفی اصا مدارک مالی نمیخوان ازتون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره اگر بعد از ورود به فرانسه و ثبت نام در دانشگاه، بعد از 2 هفته انصراف بدی برگردی ایران بدون اینکه مهر اوفی رو خورده باشی این چه عواقب منفی میتونه داشته باشه ؟
    چه روی ویزاهای بعدی برای کشورای دیگه یا حتی خود فرانسه چه همین حالا
    علتش هم این هست که رشته و دانشگاه با دید قبلی و برنامه ای که از قبل چیده شده بوده فرق داشتن و ترجیح با ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه در ایران هست که بعد از اون پیگیر یه قدم محکمتر بود
    ممنون میشم جواب بدین

سلام. ویزای سه ماهه من از تاریخ 17 آگوست شروع شده و 17 دسامبر تموم میشه. من به دلیل تاخیری که در گرفتن مجوز خروجم درست شد هنوز نتونستم برم و احتمالا دوسه روز مانده به پایان ویزا میرسم. میخواستم بدونم آیا با اینکه دوسه روز بیشتر از ویزام نمیمونه بحث کارت اقامت رو انجام میدند یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition science&Dietetic

سلام
    دوستان این 7500 یورو رو که تو حساب بلوک شده چجوری کنترل میشه؟ من میتونم برداشت کنم؟ یا چندماه بلوک میشه؟ اصلا از کجا میفهمن من بعد گرفتن ویزام این پول و دارم یا نه؟ اگه زود جواب بدین ممنون میشم دو روز دیگه پرواز دارم.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)