صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

Junior Member

پیش فرض کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

لطفا تجربیات خود را در مورد اخذ ویزا برای دورهای زبان با توجه به قوانین جدید را در اینجا بنویسید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

کالج زبان hi trust قیمت هاش خیلی خوبه اینم لینکش http://www.meridiancollege.co.uk/gen...downloads.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arashnoo21 نمایش پست ها
    کالج زبان hi trust قیمت هاش خیلی خوبه اینم لینکش http://www.meridiancollege.co.uk/gen...downloads.html
    من یه نکته ای رو براساس تجربیات زیادم در مورد کالج های زبان بگم. خیلی دنبال کالج های در این حد ارزون نباشید چون این کالج ها بعدا دردسرهای بیشتری برای دانشجویان از نظر کارهای پذیرش، آموزش و غیره ایجاد میکنند و ممکنه یه دفعه مجوزشون معلق بشه. شما تو لندن یه نفر سالی حدود 10 هزار پوند هزینه زندگیتونه درنتیجه 1-2 هزار پوند شهریه بیشتر فرقی تو هزینه هاتون نخواهد داشت ولی خیالتون راحت تره. معمولا این کالج های خیلی ارزون در نهایت به ضرر دانشجو تموم میشند. من به نظرم برای دوره زبان یه ساله شهریه بین 3 تا 7 هزار پوند معقوله.

Junior Member

بر چه اساسی اینو مطرح میکنید مگر هر چی گرونتر باشه بهتره ؟ این اصلا درست نیست . این کالج در uk border hi trust یهنی از نظر اعتبار در بالاترین سطح قرار داره و قیمتشم خیلی رقابتی وبسیار مناسب درحالی که یه سری کالج ها که رتبه اشون پائینتره مثل a trust ,b trust شهریه بالا میگیرن وشما هیج دلیلی نداره برای کالجی با سطح پاینتر مبلغ بالاتری پرداخت کنید حالا خودت قضاوت کن خطر معلق شدن a trust و b trust بیشتره یا hi trust این کالج hi trust اینم لینک home office میتونید چک کنید http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...nsorseducation

Junior Member

به حرف موسسه های اعزام دانشجو اصلا گوش نکنید اونا چون از کا لج ها پورسانت میگیرن به خاطر همین کالج های گرون رو به شما معرفی میکنند تا پورسانت بیشتری ازشون بگیرن و اطلا عات غلط به شما میدن
    ویرایش توسط arashnoo21 : July 30th, 2011 در ساعت 03:12 PM

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

بر چه اساسی اینو مطرح میکنید مگر هر چی گرونتر باشه بهتره ؟ این اصلا درست نیست . این کالج در uk border hi trust یهنی از نظر اعتبار در بالاترین سطح قرار داره و قیمتشم خیلی رقابتی وبسیار مناسب درحالی که یه سری کالج ها که رتبه اشون پائینتره مثل a trust ,b trust شهریه بالا میگیرن وشما هیج دلیلی نداره برای کالجی با سطح پاینتر مبلغ بالاتری پرداخت کنید حالا خودت قضاوت کن خطر معلق شدن a trust و b trust بیشتره یا hi trust این کالج hi trust اینم لینک home office میتونید چک کنید http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...nsorseducation
    ایشان نگفتند هر چی گرونتر بهتر. گفتند کالج های ارزون ممکنه بعدا مشکل دار بشن. homeoffice میتونه به راحتی highly trusted بودن رو از اینا سلب کنه.

Junior Member

home office کاری به قیمت ها نداره تاریخ بازنگری home office j تو لیستش 29/07/2011 REGISTER OF SPONSORS Date وبوده تو اون تاریخم کالج قیمتهاش همین بود پس چرا امتیازش سلب نشده سلب امتیاز کالج هیچ ربطی به قیمت نداره

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

home office کاری به قیمت ها نداره تاریخ بازنگری home office j تو لیستش 29/07/2011 REGISTER OF SPONSORS Date وبوده تو اون تاریخم کالج قیمتهاش همین بود پس چرا امتیازش سلب نشده سلب امتیاز کالج هیچ ربطی به قیمت نداره
    شما جمله ها رو با دقت بخون. کی گفت به قیمت ربط داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    ایشان نگفتند هر چی گرونتر بهتر. گفتند کالج های ارزون ممکنه بعدا مشکل دار بشن. homeoffice میتونه به راحتی highly trusted بودن رو از اینا سلب کنه.
    اینو شما خودتون نوشتید

ApplyAbroad Guru

اینو شما خودتون نوشتید
    من به حرف موسسات گوش نمیدم دوست عزیز.

عبارتهای من رو با دقت بخون گفتم براساس تجربیات زیادی که دارم و حداقل 70 تا کیس کالج زبان رو تو یکسال گذشته دیدم. اولا این که هیچی الکی ارزون نیست دقیقا در اینجا صدق میکنه. شما چطوری میتونی با این هزینه ها و دستمزدهای معلمها در اینجا یکسال رو فقط 1700 پوند بگیرید؟ خودتون حساب کنید. شما هفته ای 15 ساعت کلاس دارید که برای یکسال میفته متوسط ساعتی 2 پوند!!! دستمزد یه معلم زبان خوب اینجا حداقل ساعتی 20-30پونده. پس یا معلمه خوب نیست یا اینکه موسسه زبان اومده در هرکلاس 30 تا دانشجو ریخته. چون باید سود خود کلاس زبان و هزینه های اداری اون رو هم حساب کنید. اینجا مثلا کالج Hampstead هست که یکساله اش سالی 7 هزار پونده ولی دوره های آیلتسش عالیه. کالج های زیر 3-4 هزار پوند در سال در لندن اصلا نمیتونند کیفیت خوبی داشته باشند. میدونی این کالج باید سالی چقدر فقط پول اجاره محل بده؟؟

تا حدود 6-7 هزار پوند در سال برای کلاس زبان منطقیه ولی مثلا الان EF داره سالی حدود 10 هزار تا میگیره که اصلا منطقی نیست چون داره پول اسمش رو میگیره.

در مورد HighlyTrusted بودن این مساله اصلا ربطی به کیفیت آموزشی نداره. این مساله داره میزان رعایت قوانین مهاجرتی رو نشون میده.مگه UKBA سازمان آموزشیه که رتبه بندی کنه؟ UKBA از نظر اینکه چقدر یه موسسه از قوانین مهاجرتی پیروی میکنه رتبه میده. اتفاقا این کلاس شما فکر کنم مدتی معلق شده بود و دوباره حالا Highly Trusted شده. همونطور که چاوش عزیز گفتند میتونه به سرعت هم دوباره معلق کنه. احتمالش زیاده چون کالجی که اینقدر کم میگیره پرسنل زیاد و بامهارتی نداره و ممکنه سهوا قوانین رو نقض کنه و دوباره مجوزش لغو بشه.

این اطلاعات رو من از موسسات اعزام دانشجو نگرفتم چون اصلا اونها چنین اطلاعاتی رو ندارند دوست عزیز. من تمام این موارد رو دیدم و میدونم چه مشکلاتی برای دانشجو پیش میاد. همونطور هم که گفتم این صرفه جویی در برابر هزینه های زندگی در شهری مثل لندن اصلا دیده نمیشه. شما اگر واقعا میخوای زبان بخونی این کالج رو فراموش کن ولی اگر هدف فقط اینه که برسی به اینجا داستان دیگه ایه. از سال دیگه هم فقط کالج های HTS میتونند ویزای Tier 4 بگیرند و قراره برای تعیین Highly Trusted شدن هم علاوه بر UKBA سازمانهای آموزشی حرفه ای در مورد این موسسات نظر بدند. اونطوری دیگه Highly Trusted معنای بهتری پیدا خواهد کرد.
    ویرایش توسط houman1979 : July 30th, 2011 در ساعت 05:19 PM

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)