صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

در هر صورت دوست عزیز شما هر طور که راحتید. اینجا هدف اطلاع رسانیه و من خواستم هشدار بدم که فکر نکنید یک کالجی خیلی ارزون باشه خوبه. در نهایت هر کسی تصمیم خودش رو میگیره.

Junior Member

با سلام
    دوستان من تازه واردم در این انجمن ممنون میشم راهنمایی کنید
    بر اساس دو تا از مدارکی که پیدا کردم برای گرفتن ویزا Tier-4 به منظور آموزش زبان باید LEVEL B2 باشه سطح زبان و این میشه IELTS 5.5 و گویا این قانون تقریبآ جدیده. از دوستانی که اطلاع دقیق دارن لطفآ تایید کنند اگه درست برداشت کردم.
    http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoap...nf29pbsstudent
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...lish-tests.pdf

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Bonanza نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تازه واردم در این انجمن ممنون میشم راهنمایی کنید
    بر اساس دو تا از مدارکی که پیدا کردم برای گرفتن ویزا Tier-4 به منظور آموزش زبان باید LEVEL B2 باشه سطح زبان و این میشه IELTS 5.5 و گویا این قانون تقریبآ جدیده. از دوستانی که اطلاع دقیق دارن لطفآ تایید کنند اگه درست برداشت کردم.
    http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoap...nf29pbsstudent
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...lish-tests.pdf
    خیر سطح زبان شما باید B1 باشه یعنی آیلتس 4.0 و سطح دوره ای که میخواهید برید باید B2 باشه یا آیلتس 5.5

سلام
    مت می خواستم ببینم کسی برای دوره های زبان انگلیسی برای امریکا اقدام کرده ؟ ویزا گرفته یا نه ؟ برای این کار کدوم سفارت بهتره باکو یا بیروت ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmoravej نمایش پست ها
    مت می خواستم ببینم کسی برای دوره های زبان انگلیسی برای امریکا اقدام کرده ؟ ویزا گرفته یا نه ؟ برای این کار کدوم سفارت بهتره باکو یا بیروت ؟
    بهتره فکرش رو هم نکنید. ملت با کلی فاند و وثیقه مالی ریجکت میشند برای آمریکا بعد شما میخوای برای دوره زبان بری؟ تقریبا میشه گفت انگلستان تنها کشور غربیه که برای دوره زبان اینقدر راحت ویزا میده. در مورد بقیه کشورها شانستون خیلی پایینه.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmoravej نمایش پست ها
    سلام
    من برای دوره زبان اقدام کردم ولی از ویزا ترسیدم . اگر بتوانی بری سفارت آمریکا در آلمان خیلی خوبه . پروسه زمانی کمتر و شانس بیشتر و البته شانس گرفتن ویزا خیلی خیلی کم است

باید دلیل قانع کننده ای داشته باشی که میخواهی بری .

اگر دوست داری شانست را امتحان کن ولی باید چندبار بری سفارت و ... هزینه زیادی است .

Junior Member

سلام حداقل زمان ویزا برای دوره های زبان در انگلستان چقدره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6812 نمایش پست ها
    سلام حداقل زمان ویزا برای دوره های زبان در انگلستان چقدره؟
    برای چی میخواهید حداقل باشه؟ شما اگر واقعا هدفتون درس خوندنه زیر 9 ماه ارزش نداره.

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

والا من نمیدونم شماها چرا میخواین برین دوره زبان و 20 ملیون خرج کنیین؟؟ به خدا یه 7- ielts 6.5 چقدر مگه زحمت میخواد یا هزینه داره تو ایران ؟ حتی اگه معلم خصوصی داشته باشین؟!! نظر شما چیه آقا هومن؟ من هر جور حساب میکنم نمی صرفه خداییش .میتونین این هزینه رو نگه دارین برا دانشگاهی که میخواین اقدام کنین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    والا من نمیدونم شماها چرا میخواین برین دوره زبان و 20 ملیون خرج کنیین؟؟ به خدا یه 7- ielts 6.5 چقدر مگه زحمت میخواد یا هزینه داره تو ایران ؟ حتی اگه معلم خصوصی داشته باشین؟!! نظر شما چیه آقا هومن؟ من هر جور حساب میکنم نمی صرفه خداییش .میتونین این هزینه رو نگه دارین برا دانشگاهی که میخواین اقدام کنین.
    مساله فقط زبان نیست. دوره زبان به دلیل هزینه پایین تری که داره میتونه محک خوبی باشه برای دانشجو که اصولا آیا میخواد در این کشور بمونه یا نه. هم ارزون تره و هم طولش و زمان شروعش دست خودتونه. به نظر من اتفاقا بد نیست. خیلیها میاند اینجا اصلا بدشون میاد از انگلیس خوب حالا فرض کنید طرف این همه هزینه برای دانشگاه کرده و کلی وقت گذاشته و همه از بین میره. در حالیکه با یه دوره زبان 9 ماهه میتونه برآورد خیلی خوبی از وضعیت آینده داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)