صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

سلام من می خواهم برای گرفتن ویزای کلاس زبان اقدام کنم ولی نمی خواهم از طریق این شرکتها اقدام کنم. لطفا من را راهنمایی کنید که در درخواست ویزای سفارت چی بنویسم که با ویزای من موافقت شود. چون این شرکتها می گویند که این مسئله خیلی مهم است و بابت پر کردن فرم سفارت و وقت سفارت درخواست هزار پوند می نمایند. ضمناً من 13 سال از تمام شدن دوره لیسانسم می گذرد و در این مدت کار بازرگانی کرده ام آیا این مسائل را باید بنویسم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dehkadeh نمایش پست ها
    سلام من می خواهم برای گرفتن ویزای کلاس زبان اقدام کنم ولی نمی خواهم از طریق این شرکتها اقدام کنم. لطفا من را راهنمایی کنید که در درخواست ویزای سفارت چی بنویسم که با ویزای من موافقت شود. چون این شرکتها می گویند که این مسئله خیلی مهم است و بابت پر کردن فرم سفارت و وقت سفارت درخواست هزار پوند می نمایند. ضمناً من 13 سال از تمام شدن دوره لیسانسم می گذرد و در این مدت کار بازرگانی کرده ام آیا این مسائل را باید بنویسم؟
    شما معلوم است که کاملا با این مساله بیگانه هستید. این فروم را به طور کامل بخوانید، فرمها را ببینید و بعد تقاضا دهید.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه کالج حدود 2-3 هزار پوند واسه 6 ماه پیدا کردم که Highly Trusted هم هست . خواستم بدونم اگه کالج ارزون باشه امکان داره سفارت ردم کنه ؟!؟ یعنی ارزونی کالج تاثیر داره تو جواب ؟!
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimooly نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه کالج حدود 2-3 هزار پوند واسه 6 ماه پیدا کردم که Highly Trusted هم هست . خواستم بدونم اگه کالج ارزون باشه امکان داره سفارت ردم کنه ؟!؟ یعنی ارزونی کالج تاثیر داره تو جواب ؟!
    ممنون
    کسی یه همراهی به ما نمی ده !؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimooly نمایش پست ها
    کسی یه همراهی به ما نمی ده !؟
    من جواب شما رو قبلا دادم که اثری نداره و در ضمن 3 هزار پوند برای شش ماه کم نیست.

Junior Member

با سلام به همه دوستان گل
    . خواهش میکنم منو راهنمایی‌ کنید.

منmaster مالزی خوندمielts ندارم.دوره زبان دانشگاهرو گذروندم.قصد دارم که واسه تقویت زبان واسه کالج ESSEX کلچستر انگلیس اقدام کنم که هزینش حدودا ۳۵۰۰-۴۵۰۰ پوند.در ضمن من فقط قصدم تقویت زبان, نه آمدن به انگلیس وموندن. بعد واسه دکترا جای دیگه می‌خوام اقدام کنم.در ضمن از آونجایی که من متأهل هستم
    1.آیه شوهر من میتونه از طریقه من ویزا بگیر؟ و بعد اجازه کار داره؟
    2.اگه به هزینه توجه نکنیم آیا واقعاً بودن در انگلیس به مدت یک سال و خوندن در کالج انگلیسی‌ میتونه کمک به تقویت زبان کنه یا اگه من توی همین مالزی برم کلاس با انگلیس زیاد فرقی‌ نمی‌کنه؟
    3.من هدفم هم اینکه زبان جنرالمو تقویت کنم و هم اینکه یتلس ۶.۵-۷ بگیرم..پیشنهاد میدین توی کدوم کلاسش شرکت کنم.
    4.آیا از دوستان کسی‌ در رابطه با کالج ایسکس کلچستر تجربهی داره و اینکه در چه سطحی؟ و آیا کالج دیگر که بهتر باشه با هزینه کمتر در نزدیکی‌ کلچستر میشناسید؟
    5.من ۲۹ سالمه و شوهرم ۳۳ سالشه ،آیا در گرفتن ویزااز لحاظه سنی‌ دچار مشکل میشیم؟
    6.با توجه به اینکه هر دو در دانشگاه انگلیسی‌ زبان درس خوندیم آیا نیازی به داشتن مدرک ایتلس واسه گرفتن ویزا هست؟
    از پیش ممنون از راهنمایتون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تا حالا از طریق EF تونسته برای آمریکا ویزا بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا از طریق EF تونسته برای آمریکا ویزا بگیره؟
    سوالتون رو باید در تاپیک آمریکا بپرسید ولی به طور کلی EF یه کالج الکی گرونه و بیخودی پولتون رو هدر نکنید اونجا.

Junior Member

سلام كسي فرم اماده براي رضايت نامه از حساب بانكي داره؟ من هر دفتر اسناد كه ميرم اين فرم رو ندارند. لطفا كمك كنيد اصلا زمان ندارم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط shadija نمایش پست ها
    سلام كسي فرم اماده براي رضايت نامه از حساب بانكي داره؟ من هر دفتر اسناد كه ميرم اين فرم رو ندارند. لطفا كمك كنيد اصلا زمان ندارم
    فرم نداره. خودتون یه چیزی بنویسید دیگه. خیلی سخت نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)