صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط blueroze نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان گل
    . خواهش میکنم منو راهنمایی‌ کنید.

منmaster مالزی خوندمielts ندارم.دوره زبان دانشگاهرو گذروندم.قصد دارم که واسه تقویت زبان واسه کالج ESSEX کلچستر انگلیس اقدام کنم که هزینش حدودا ۳۵۰۰-۴۵۰۰ پوند.در ضمن من فقط قصدم تقویت زبان, نه آمدن به انگلیس وموندن. بعد واسه دکترا جای دیگه می‌خوام اقدام کنم.در ضمن از آونجایی که من متأهل هستم
    1.آیه شوهر من میتونه از طریقه من ویزا بگیر؟ و بعد اجازه کار داره؟
    2.اگه به هزینه توجه نکنیم آیا واقعاً بودن در انگلیس به مدت یک سال و خوندن در کالج انگلیسی‌ میتونه کمک به تقویت زبان کنه یا اگه من توی همین مالزی برم کلاس با انگلیس زیاد فرقی‌ نمی‌کنه؟
    3.من هدفم هم اینکه زبان جنرالمو تقویت کنم و هم اینکه یتلس ۶.۵-۷ بگیرم..پیشنهاد میدین توی کدوم کلاسش شرکت کنم.
    4.آیا از دوستان کسی‌ در رابطه با کالج ایسکس کلچستر تجربهی داره و اینکه در چه سطحی؟ و آیا کالج دیگر که بهتر باشه با هزینه کمتر در نزدیکی‌ کلچستر میشناسید؟
    5.من ۲۹ سالمه و شوهرم ۳۳ سالشه ،آیا در گرفتن ویزااز لحاظه سنی‌ دچار مشکل میشیم؟
    6.با توجه به اینکه هر دو در دانشگاه انگلیسی‌ زبان درس خوندیم آیا نیازی به داشتن مدرک ایتلس واسه گرفتن ویزا هست؟
    از پیش ممنون از راهنمایتون

باید حداقل ایلتس 4 داشته باشید، شوهرتون نمیتونه ویزا بگیره از طریق شما و اینکه نظر شخصی من اینه شما تو ایران هم میتونید انگلیسی در حد ایلتس 7 یاد بگیرید، نیازی به این همه هزینه نیست. سن و سال هم تاثیری در گرفتن ویزا نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    فرم نداره. خودتون یه چیزی بنویسید دیگه. خیلی سخت نیست.
    رضایت از برداشت از حساب باید باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط shadija نمایش پست ها
    رضایت از برداشت از حساب باید باشه؟
    کلا برای چه کاری لازم دارید؟ اگر مثلا حساب مشترک هستش، صاحب دیگر حساب یه متن بنویسه که رضایت میده شما از این پول در جهت تحصیل و یا ... برداشت کنید. میرید محضر و همین رو محضری میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا از طریق EF تونسته برای آمریکا ویزا بگیره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    سوالتون رو باید در تاپیک آمریکا بپرسید ولی به طور کلی EF یه کالج الکی گرونه و بیخودی پولتون رو هدر نکنید اونجا.
    حرفتون درسته! EF منو بیچاره کرد! 10 برابر به استرسم اضافه کرد! هنوزم کارمو را ننداخته

Junior Member

سلام من یه کالج زبان پیدا کردم که ازاطلاعات تو سایتش به نظر خوب میاد.۴۶۰۰پوند واسه کورس۹ماهه ی هفته ای ۱۵ساعت.
    سیاستشم راجع به رد شدن ویزا به نظر معقول میاد.اما کسی رو نمیشناسم که اینجارو بدونه چجوریه.از دوستای با تجربه ممنون میشم اگه یه نظری بدن.
    http://www.uiclondon.com
    if
    you cancel your course more than 7 days before your course begins we will refund tuition fees, minus the non-refundable deposit £120). Alternatively, the deposit may be used towards a future course commencing within 12 months of the original start date.

If a visa application is refused and a course cancelled as a result, we will refund fees excluding a £50 administration charge. For a refund of fees in cases where a visa has been refused, a signed visa refusal letter from the British Embassy or consulate must be provided and original copies of letters returned to the school.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgaan نمایش پست ها
    سلام من یه کالج زبان پیدا کردم که ازاطلاعات تو سایتش به نظر خوب میاد.۴۶۰۰پوند واسه کورس۹ماهه ی هفته ای ۱۵ساعت.
    سیاستشم راجع به رد شدن ویزا به نظر معقول میاد.اما کسی رو نمیشناسم که اینجارو بدونه چجوریه.از دوستای با تجربه ممنون میشم اگه یه نظری بدن.
    http://www.uiclondon.com
    if
    you cancel your course more than 7 days before your course begins we will refund tuition fees, minus the non-refundable deposit £120). Alternatively, the deposit may be used towards a future course commencing within 12 months of the original start date.

If a visa application is refused and a course cancelled as a result, we will refund fees excluding a £50 administration charge. For a refund of fees in cases where a visa has been refused, a signed visa refusal letter from the British Embassy or consulate must be provided and original copies of letters returned to the school.
    کالجهای زبان خیلی زیاد هستند و رتبه بندی خاصی هم ندارند و خودتون باید ببینید که خوب هستند یا نه و یا اینکه سابقه شون چطوری بوده. البته قیمت این کالج کمی زیاده ومعمولا یکساله رو میتونید 4 هزار پوند پیدا کنید.

Junior Member

واقعا زیاده؟من از این گرون ترم کلی دیدم.آقای هومن درباره ی language school awards چیزی نمیدونی؟این کالج winner2011 اش بوده.دلیل اطمینان بیشتر به سیستم آموزشیش میشه؟
    البته من امروز یه ایمیل دادم که یه سری سوال درباره ی کورساش و مدارک ثبت نام پرسیدم گفتن چون از ایرانی توصیه میکنیم از یه آژانس کمک بگیر و ایمیل یه نفر تو یه آژانس اعزام دانشجوی ایرانی رو دادن.من از اینکه جواب سوالامو ندادو پاسم داده به این آژانسای کلا بردار خوشم نیومد.برام این سوال پیش اومد که چه فایده ای واسه کالج داره که دانشجوها از طریق موسسه های اینطوری اقدام کنن؟!

ApplyAbroad Guru

واقعا زیاده؟من از این گرون ترم کلی دیدم.آقای هومن درباره ی language school awards چیزی نمیدونی؟این کالج winner2011 اش بوده.دلیل اطمینان بیشتر به سیستم آموزشیش میشه؟
    البته من امروز یه ایمیل دادم که یه سری سوال درباره ی کورساش و مدارک ثبت نام پرسیدم گفتن چون از ایرانی توصیه میکنیم از یه آژانس کمک بگیر و ایمیل یه نفر تو یه آژانس اعزام دانشجوی ایرانی رو دادن.من از اینکه جواب سوالامو ندادو پاسم داده به این آژانسای کلا بردار خوشم نیومد.برام این سوال پیش اومد که چه فایده ای واسه کالج داره که دانشجوها از طریق موسسه های اینطوری اقدام کنن؟!
    ببینید قیمت های دور و بر 3-4 هزار پوند برای یک سال در لندن رو راحت میتونید پیدا کنید. اینکه کالج شما رو ارجاع داده به موسسه دلیلش اینه که خیلی از کالجها قوانین ویزا رو درست نمیدونند و درنتیجه با اینکار مساله رو حواله میدند به موسسه و خیالشون از این بابت راحته. درضمن کالجهای زبان معمولا موسسات کوچکی با تعدادی معدود کارمند هستند که علاقه ای به سر و کله زدن با همه دانشجوها ندارند و ترجیح میدند جای سر و کله زدن با 100 تا دانشجو با 3-4 تا موسسه سر و کله بزنند.

Junior Member

سلام.یه سوال جدید:برای ویزای TIER4(کورس زیر یک ساله که اجازه ی کار هم داشته باشه دانشجو)باید کورس زبان حداقل ۱۵ساعت در هفته باشه.اما این کورسای ۱۵ساعته به خاطر یه ربع تایم استراحت در روز.میشن ۱۳:۴۵که سفارت ویزای tier4 نمیده به اینا چون کمتر از ۱۵ساعت در هفته محسوب میشن.ویزای [COLOR=rgb(25.400000%, 25.200000%, 25.900000%)]Extended Student Visitor Visa (ESVV) [/COLOR]درسته؟

ApplyAbroad Guru

سلام.یه سوال جدید:برای ویزای TIER4(کورس زیر یک ساله که اجازه ی کار هم داشته باشه دانشجو)باید کورس زبان حداقل ۱۵ساعت در هفته باشه.اما این کورسای ۱۵ساعته به خاطر یه ربع تایم استراحت در روز.میشن ۱۳:۴۵که سفارت ویزای tier4 نمیده به اینا چون کمتر از ۱۵ساعت در هفته محسوب میشن.ویزای [COLOR=rgb(25.400000%, 25.200000%, 25.900000%)]Extended Student Visitor Visa (ESVV) [/COLOR]درسته؟
    خیر درست نیست.

1-طول دوره برای اینکه Tier 4 باشه باید حداقل 15 ساعت باشه و این ساعت در CAS نوشته میشه و در این فیلد حرفی از تایم استراحت نیست درنتیجه همین که CAS گفته باشه 15 ساعت کافیه. این بازی رو بعضی کالجها درمیارند تا کورسهای گرونتر رو بفروشند.
    2-شما با Tier 4 دوره زبان اصولا اجازه کار ندارید. مگر اینکه از کالجهای دولتی پذیرش بگیرید که در اونصورت ده ساعت اجازه کار دارید.
    3-برای دفعه چندم گفته میشه اینکه طول دوره چقدر باشه یا این چیزها سبب نمیشه نوع ویزای شما عوض شه. شما مشخص میکنید که چه ویزایی درخواست بدید و اینطوری نیست که مثثلا افسر ویزا اگه ببینه طول دوره کمه یا ساعتها کمه به جای Tier 4 به شما ویزیتور ویزا بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)