صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

عذر میخوام من منظورتون رو از اینکه گفتید <شما با Tier 4 دوره زبان اصولا اجازه کار ندارید> متوجه نشدم.مگه یه قانون مشخص تعریف نشده برای دارندگان این ویزا؟
    و آیا محدودیتی وجود داره برای درخواست ویزای tier4?

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgaan نمایش پست ها
    عذر میخوام من منظورتون رو از اینکه گفتید <شما با Tier 4 دوره زبان اصولا اجازه کار ندارید> متوجه نشدم.مگه یه قانون مشخص تعریف نشده برای دارندگان این ویزا؟
    این ویزا وقتی صادر میشه توضیحاتی هم روی ویزا چاپ میشه. مثلا اینکه اجازه کار دارید یا خیر و اگر دارید چند ساعت در هفته و ... با این نوع ویزا که برای زبان صادر بشه اجاره کار ندارید. اتفاقا قانون خیلی واضح مشخص کرده که چه افرادی به چه میزان ساعت در هفته اجازه کار دارند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgaan نمایش پست ها
    فقط در صورتیکه از کالجهای دولتی پذیرش بگیرید اجازه کار تا ده ساعت در هفته دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    فقط در صورتیکه از کالجهای دولتی پذیرش بگیرید اجازه کار تا ده ساعت در هفته دارید.
    سلام
    من برای دوره زبان ویزا گرفتم نوع ویزام هم Tire 4 هستش به مدت یک سال تو ویزام هم درج شده هفته ده ساعت اجازه کار دارم کالجم هم خصوصی هستش. اما یک مشکلی که برای دورهای زبان هست تو باز کردن حساب بانکی هستش الان خیلی سخت می گیرند. بانک lloyds برام حساب باز کرد کارتم رو گرفتم همون روز بهم زنگ زدن که مدارک ناقص هست و قوانین تغییر کرده باید دورهایی که اینجا می خونی منتهی به Degree باشه یا بقیه بانکها بهانه می اورند که یک سری مدارک می خواهند که ادرست رو اثبات کنه مثل قبض اب و برق .... که به نامت باشه یا گواهی نامه.
    ویرایش توسط titaniva : November 3rd, 2012 در ساعت 07:37 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط titaniva نمایش پست ها
    سلام
    من برای دوره زبان ویزا گرفتم نوع ویزام هم Tire 4 هستش به مدت یک سال تو ویزام هم درج شده هفته ده ساعت اجازه کار دارم کالجم هم خصوصی هستش. اما یک مشکلی که برای دورهای زبان هست تو باز کردن حساب بانکی هستش الان خیلی سخت می گیرند. بانک lloyds برام حساب باز کرد کارتم رو گرفتم همون روز بهم زنگ زدن که مدارک ناقص هست و قوانین تغییر کرده باید دورهایی که اینجا می خونی منتهی به Degree باشه یا بقیه بانکها بهانه می اورند که یک سری مدارک می خواهند که ادرست رو اثبات کنه مثل قبض اب و برق .... که به نامت باشه یا گواهی نامه.
    به شما افسر ویزا شانس آوردید اشتباهی اجازه کار داده چون براساس قوانین برای کالجهای خصوصی اجازه کار نمیدند. در مورد حساب بانکی هم به طور کلی سیستم بانکی انگلیس خیلی بهم ریخته است. همین لویدز اتفاقا من خیلیهای رو میشناسم اخیر با دوره زبان حساب باز کردند توش. هر شعبه ای یه چیزی میگه. من برای خودم پیش اومده رفتم تو یک شعبه گفتند یک کاری نمیشه ولی رفتم شعبه دیگه گفتند میشه. در نهایت اگر هیچ بانکی براتون حساب باز نکرد یا حوصله سرو کله زدن نداشتید برید HSBC حساب Passport باز کنید که هر ماه یه مبلغی میگیره ولی نیازی به تاییدیه آدرس انگلیس نداره.

ApplyAbroad Guru

مقررات مربوط به اجازه دانشجو:
    Can you work while you are a Tier 4 (General) student? (Students who applied to us on or after 4 July 2011)

If you are on a course at or above NQF 6/QCF 6/SCQF 9 at a UK higher education institution, or a short-term study abroad degree programme at an overseas higher education institution, you are allowed to:

work for up to 20 hours per week during term time;
    work full-time during vacations;
    do a work placement as part of your course;
    work as a postgraduate doctor or dentist on a recognised Foundation Programme; and
    work as a student union sabbatical officer for up to 2 years.

If you are on a course below this level at a UK higher education institution, you are allowed to:

work for up to 10 hours per week during term time;
    do a work placement as part of your course; and

If you are on a course at any level at a publicly funded further education college, you are allowed to

work for up to 10 hours per week during term time;
    do a work placement as part of your course, provided your education provider is a Highly Trusted sponsor or the course is at or above NQF 6/QCF 6/SCQF 9; and

You can do this work without needing to seek our approval.

You are not allowed to work in the UK if you are on a course at any level with an education provider that is not a UK higher education institution or a publicly funded further education college (unless you are on a short-term study abroad degree programme at an overseas higher education institution).

مورد آخر در مورد کالجهای خصوصیه. مواردی دیده شده که افسر ویزا اجازه کار داده ولی این موارد احتمالا به دلیل اشتباه افسر ویزا بوده و به طور کلی دانشجوی دوره زبان در کالجهای خصوصی اجازه کار نداره ولی در کالجهای دولتی 10 ساعت در هفته اجازه کار داره.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

جالبه هومن جان که افسر های ویزا اطلاعاتشون دقیق نیست!!! من این بار که وارد انگلیس شدم، طرف نمیدونست اطلاعات روی Biometric card چی هست و رفت یکی رو آورد که بهش توضیح داد و بعد مهر ورود زد!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    جالبه هومن جان که افسر های ویزا اطلاعاتشون دقیق نیست!!! من این بار که وارد انگلیس شدم، طرف نمیدونست اطلاعات روی Biometric card چی هست و رفت یکی رو آورد که بهش توضیح داد و بعد مهر ورود زد!!!
    دقیقا همینطوره. منم برای همین همیشه میگم که افسر ویزاها موجوداتی به شدت گیج و بدون تخصص هستند. اشتباه در طول ویزا که یه چیز خیلی عادیه. حالا بعضی وقتها مثل این دوستمون اشتباهی اجازه کار میگیره که
    چیز خوبیه ولی بعضی وقتها به ضرر دانشجویه و باید حواسش جمع باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به شما افسر ویزا شانس آوردید اشتباهی اجازه کار داده چون براساس قوانین برای کالجهای خصوصی اجازه کار نمیدند. در مورد حساب بانکی هم به طور کلی سیستم بانکی انگلیس خیلی بهم ریخته است. همین لویدز اتفاقا من خیلیهای رو میشناسم اخیر با دوره زبان حساب باز کردند توش. هر شعبه ای یه چیزی میگه. من برای خودم پیش اومده رفتم تو یک شعبه گفتند یک کاری نمیشه ولی رفتم شعبه دیگه گفتند میشه. در نهایت اگر هیچ بانکی براتون حساب باز نکرد یا حوصله سرو کله زدن نداشتید برید HSBC حساب Passport باز کنید که هر ماه یه مبلغی میگیره ولی نیازی به تاییدیه آدرس انگلیس نداره.
    هومن جان من همین کار رو کردم رفتم HSBC حساب باز کردم

Junior Member

سلام
    لطفا چند تا کالج دولتی که طول کورسش حداقل یکسال باشه با شهریه حداکثر 4000 پوند معرفی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)