صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1504 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا چند تا کالج دولتی که طول کورسش حداقل یکسال باشه با شهریه حداکثر 4000 پوند معرفی کنید.
    با چنین شهریه ای بعیده پیدا کنید. حداقل شهریه معمولا 4500 به بالاست و معمولا کالجها در لندن هستند و شرایط پذیرش سخت تری دارند (مثل مصاحبه با اسکایپ).

سلام هومن جان-داداش این موسسه خوبه Highly trusted هستش.
    بعدهم اقا هومن کالج زبان خوب باشهریه معقول تو منچستر میشه به ما معرفی کنی؟مرسی
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

منظورمa-z english school هستش!!خوبه تو منچستر؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon نمایش پست ها
    سلام هومن جان-داداش این موسسه خوبه Highly trusted هستش.
    بعدهم اقا هومن کالج زبان خوب باشهریه معقول تو منچستر میشه به ما معرفی کنی؟مرسی
    سلام آقا هومن ، من هم دقیقا همین سوال رو داشتم ، چون شما گفتید که EC و EF کالج های خوبی نسبت به هزینشون نیستند ، من کالج ای اف ثبت نام کردم و میخواستم اگر واقعا کالج خصوصی یا دولتی بهتر تو منچستر با قیمت پایین تر برای زبان هست ، لطف کنید و بهم معرفی کنید ، چون واقعا این پول رو به سختی تهیه کردم دلم نمیخواد بعدش پشیمون بشم. با تشکر فراوان از شما
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن ، من هم دقیقا همین سوال رو داشتم ، چون شما گفتید که EC و EF کالج های خوبی نسبت به هزینشون نیستند ، من کالج ای اف ثبت نام کردم و میخواستم اگر واقعا کالج خصوصی یا دولتی بهتر تو منچستر با قیمت پایین تر برای زبان هست ، لطف کنید و بهم معرفی کنید ، چون واقعا این پول رو به سختی تهیه کردم دلم نمیخواد بعدش پشیمون بشم. با تشکر فراوان از شما
    کالجهای دولتی اصلا ارزون تر نیستند و اتفاقا قیمت بیشترشون بالاست و شرایط پذیرش سختی دارند. در مورد کالجهای ارزان در منچستر به راحتی با جستجو پیدا میکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی دانشگاه آزاد

درود و با آرزوی بهترینها.من عضو جدید سایت هستم و اگرپرسشی که اینجا مطرح میکنم در جای نامربوط هست عذرخواهی میکنم در صورت امکان دوستان راهنمایی کنید.نامزد من دارای پاس بریتیش هستن و به خاطر مشکلی که اخیرا در شرکتی که کار میکنن پیش امده حقوق دریافتی ایشان به زیر 18600 رسیده و به خاطر احتمال رد شدن تقاضای ویزای ازدواج یا نامزدی من،تصمیم گرفتم با ویزای تحصیلی وارد شده و در همان 6 ماه اول طبق قانون انگلیس با همسرم ازدواج کنم تا بتوانم تقاضای تغییر عنوان ویزا به ویزای ازدواج را بدهم با توجه با اینکه من در منزل شوهرم ساکن میشوم و امکان اثبات حقیقی بودن ازدواج ما و رابطه ی طولانی مدت نامزدی وجود دارد.در مشورت با چند دوست آگاه به امور و قوانین و با پیگیری قوانین انگلیس به نظر میرسه این امر ممکن هست.من دوره ی آموزش زبان را انتخاب کردم چرا که برای فوق لیسانس نیاز به ایلتس و هزینه ی زیاد هست که در شرایط حاضر منو منصرف کرده.سوال 1:آیا با وجود ثبت قانونی ازدواج من در ایران امکان ثبت مجدد طبق قانون انگلیس و در انجا هست یا بهتر است که طبق قانون ایران ما عقدمان را ثبت نکنیم.سوال 2:بعد از انقضای ویزای تحصیلی امکان تمدید آن هست؟و اینکه اگر عقد ما در انگلیس ثبت شد من باید از آنجا خارج شوم و مجدد تقاضای ویزای ازدواج دهم؟سپاس از کمکتون سرافراز باشین و سلامت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی دانشگاه آزاد

همچنین اگر لطف کنید و با توجه به تجربه ی زیادتون 1 کالج با قیمت و کیفیت مناسب در شهر لستر معرفی کنید سپاس گذار خواهم بود.من چند موسسه ی اعزام دانشجو مد نظرم هست اما حقیقتا بدون شناخت کامل و اعتماد زیاد اگر موسسه ی معتبری سرلغ دارین به من معرفی کنید من مدرک ایزول پت را گرفتم.سپاس از وقتی که گذاشتین

Junior Member

سلام دوستان. همين امروز از وكيلى شنيدم كه ديگر امكان گرفتن ويزاى تحصيلى دوره هاى زبان( ويزا از طريق پذيرش كالجهاى زبان) ممكن نيست. آيا چنين موضوعى صحت دارد؟ اين وكيل مى گفت از اين پس فقط از طريق ويزاى تحصيلى براى اخذ مدرك ( ديپلم، ليسانس، فوق ليسانس و دكترا) مى توان اقدام كرد نه از طريق دوره هاى زبان.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mps نمایش پست ها
    سلام دوستان. همين امروز از وكيلى شنيدم كه ديگر امكان گرفتن ويزاى تحصيلى دوره هاى زبان( ويزا از طريق پذيرش كالجهاى زبان) ممكن نيست. آيا چنين موضوعى صحت دارد؟ اين وكيل مى گفت از اين پس فقط از طريق ويزاى تحصيلى براى اخذ مدرك ( ديپلم، ليسانس، فوق ليسانس و دكترا) مى توان اقدام كرد نه از طريق دوره هاى زبان.
    این کسانی که شما میگویید وکیل، مشاورهای بدون مجوزی هستند که هیچ دانش و اطلاعات درستی از قوانین مهاجرت ندارند. لطفا برای دفعه چندم به اینها وکیل نگویید. خیر همین اخیرا موردی با دوره زبان ویزا گرفته است. کار بسیار سخت تر از گذشته شده و شرایط مالی و مهاجرتی نقش بسیار بزرگی بازی میکنند ولی احتمال صفر نیست.

Junior Member

سلام.من از یک کالج زبان پذیرش گرفتم و تمام مدارکم برای ویزا آمادست.من کلاسام از تابستون شروع میشه و بعد عید دارم میرم ترکیه برای ویزا.ولی پاسپورتم تاریخش 17/7/92 تموم میشه و من شنیدم از زمانی که برای ویزا اقدام می کنید باید پاستون تا 6 ماه بعدش تاریخ داشته باشه.می خواستم بدونم یعنی به من ویزا نمیدن.آخه وقتی هم که رفتم تمدیدش کنم گفتن باید فقط 3 ماه به اتمام پاس مونده باشه تا تمدیدش کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)