صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 142

موضوع: کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کالج های زبان ومدارک مورد نیاز برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mztj73 نمایش پست ها
    سلام.من از یک کالج زبان پذیرش گرفتم و تمام مدارکم برای ویزا آمادست.من کلاسام از تابستون شروع میشه و بعد عید دارم میرم ترکیه برای ویزا.ولی پاسپورتم تاریخش 17/7/92 تموم میشه و من شنیدم از زمانی که برای ویزا اقدام می کنید باید پاستون تا 6 ماه بعدش تاریخ داشته باشه.می خواستم بدونم یعنی به من ویزا نمیدن.آخه وقتی هم که رفتم تمدیدش کنم گفتن باید فقط 3 ماه به اتمام پاس مونده باشه تا تمدیدش کنیم.
    انگلیس چنین شرطی برای اعتبار پاسپورت ندارد. شما بعدا میتوانید پاسپورت جدید بگیرید و ویزا را به آن منتقل کنید و یا اینکه در زمان سفر هر دو پاسپورت را همراه داشته باشید. فقط باید در زمان تقاضا پاسپورت معتبر باشد.

سلام دوستان
    چند سوال خیلی مهم داشتم
    من قصد دارم برای ویزای تحصیلی برای مقطع کارشناسی در انگلیس اقدام کنم
    ولی از آنجا که مدرک آیلس ندارم باید یک دوره زبان آیلس هم بگذرانم
    با این حساب آیا فکر میکنید اگر از حالا من برای ویزا از طریق کلاس زبان اقدام کنم بهتر است
    یا اول مدرک آیلس را همینجا که هستم از یک مدرسه محلی بگیرم و بعد یک راست برای دانشگاه اقدام کنم؟
    چی پیشنهاد میکنید؟شانس کدام برای ویزا بالاتر است؟

در ضمن من هیچ پستی راجع به مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا از کالجهای زبان تو این تاپیک نمیبینم؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط novacounter نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند سوال خیلی مهم داشتم
    من قصد دارم برای ویزای تحصیلی برای مقطع کارشناسی در انگلیس اقدام کنم
    ولی از آنجا که مدرک آیلس ندارم باید یک دوره زبان آیلس هم بگذرانم
    با این حساب آیا فکر میکنید اگر از حالا من برای ویزا از طریق کلاس زبان اقدام کنم بهتر است
    یا اول مدرک آیلس را همینجا که هستم از یک مدرسه محلی بگیرم و بعد یک راست برای دانشگاه اقدام کنم؟
    چی پیشنهاد میکنید؟شانس کدام برای ویزا بالاتر است؟

در ضمن من هیچ پستی راجع به مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا از کالجهای زبان تو این تاپیک نمیبینم؟!
    پستی در این ارتباط نمیبنید چون فرقی از نظر مدارک ویزا بین دوره زبان و دانشگاه نیست. شانس شما برای ویزا به شرایط شخصی شما از نظر مالی، تحصیلی و مهاجرتی بستگی داره. شما مطمئنا اگر در ایران مدرک رو بگیرید هزینه کمتری خواهید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    پستی در این ارتباط نمیبنید چون فرقی از نظر مدارک ویزا بین دوره زبان و دانشگاه نیست. شانس شما برای ویزا به شرایط شخصی شما از نظر مالی، تحصیلی و مهاجرتی بستگی داره. شما مطمئنا اگر در ایران مدرک رو بگیرید هزینه کمتری خواهید کرد.
    یکی گفته بود اگر آیلس بگیری بعد واسه یک دانشگاه معتبر اقدام کنی شانس گرفتن ویزا بالاتره
    ولی من میخوام زودتر برم و از همونجا آیلس بگیرم چون با توجه به رشته تحصیلی من که فلسفه است
    تسلط به زبان و دایره لغات خیلی مهمه،بنابراین میخوام زودتر برم که تو این مدت بتونم زبان اینگلیسی رو تقویت کنم

شما مطمعنی هیچ فرقی نمیکنه؟
    نمیان بگن طرف از یک خیلی خوب پذیرش داره خوب پس بذار راحتتر بهش ویزا بیدم؟

ApplyAbroad Guru

یکی گفته بود اگر آیلس بگیری بعد واسه یک دانشگاه معتبر اقدام کنی شانس گرفتن ویزا بالاتره
    ولی من میخوام زودتر برم و از همونجا آیلس بگیرم چون با توجه به رشته تحصیلی من که فلسفه است
    تسلط به زبان و دایره لغات خیلی مهمه،بنابراین میخوام زودتر برم که تو این مدت بتونم زبان اینگلیسی رو تقویت کنم

شما مطمعنی هیچ فرقی نمیکنه؟
    نمیان بگن طرف از یک خیلی خوب پذیرش داره خوب پس بذار راحتتر بهش ویزا بیدم؟
    در مصاحبه شرایط شخصی شما خیلی خیلی مهمتر از دوره ایه که دارید میرید. اگر قابل قبول نباشید از نظر افسر ویزا، دکترا هم بگیرید فرقی نمیکنه. دوره های بالاتر فقط توجیه برنامه درسی رو کمی راحت تر میکنند ولی باز هم اگر شاریط شخصی شما خوب نباشه اثر زیادی نداره.

میشه یکم بیشتر از اینکه شرایط شخصی چی هست توزیح بدبد؟
    منظورتون حساب بانکی و وابستگی به کشور هست؟
    خب دانشجویانی در سن من که هیچ کدام وابستگی خاصی به کشورشون ندارن!
    (مثلا درآمد ثابت از یک اداره،سند ملک و غیره سخصی،زن و بچه و از این جور چیزها...)

ApplyAbroad Guru

میشه یکم بیشتر از اینکه شرایط شخصی چی هست توزیح بدبد؟
    منظورتون حساب بانکی و وابستگی به کشور هست؟
    خب دانشجویانی در سن من که هیچ کدام وابستگی خاصی به کشورشون ندارن!
    (مثلا درآمد ثابت از یک اداره،سند ملک و غیره سخصی،زن و بچه و از این جور چیزها...)
    در همین فروم تمام این موارد بارها در مورد دوستان دیگر توضیح داده شده است. نکته اصلی اینه که افسر ویزا باید قانع بشه هدف شما پناهندگی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام من میخام ویزای student از سفارت دیی بگیرم واسه دوره زبان از یه کالج در منچستر ضمنا نمره 4.5ایلتس هم دارم.چه مدارکی لازمه و چقدر طول میکشه؟؟ ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط luiji نمایش پست ها
    سلام من میخام ویزای student از سفارت دیی بگیرم واسه دوره زبان از یه کالج در منچستر ضمنا نمره 4.5ایلتس هم دارم.چه مدارکی لازمه و چقدر طول میکشه؟؟ ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه
    سلام خوش امدین .........تاپیک ها رو کامل وقت بزارین مطالعه کنین راجع به همه جزئیات پروسه پذیرش قبلا بحث شده و پاسخ داده شده در انجمن فقط باید وقت بزارین

برای شروع تاپیک سوالات متداول رو مطالعه کنید

بین 2 هقته تا 1 ماه حساب کنید حدودا زمان صدور ویزا
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی دانشگاه آزاد

سلام و خسته نباشید.من قصد دارم برای کالج زبان اقدام کنم در شهر لستر.اولین قصدم ورود به انگلیس هست که بتونم فوری اونجا با همسرم ازدواج کنم وویزای تحصیلی را سوییچ به ازدواج کنم.چون با قوانین و سختگیری های فعلی احتمال دریافت ویزای ازدواج برای من کم هست.
    1:آیا در روند دریافت ویزا تاثیر منفی داره که من فرد متا هلی باشم که همسرم اونجان؟وبهتر هست که من ازدواجم را طبق قانون ایران ثبت نکنم یا فرقی نداره؟
    2:برای قانع کردن افسر ویزا بهترین دلیل برای ورود به انگلیس چی هست؟
    3:برای دریافت این ویزا چقدر حدودا و به طور متوسط باید هزینه کنم؟طول دوره یا نوع کالج درجه ی دوم اهمیت هست واسم؟اطلاعات راجع به این موضوع در این فروم مربوط به 2 3سال پیش هست
    4:من کارمند نیستم و ملکی به نام من نیست آیا ملکی که به نام پدرم هست به عنوان ساپورتر من کفایت میکنه یا حتما باید حساب بانکی به نام من یا حساب مشترکی با پدرم داشته باشم؟
    متاسفانه خود ما ایرانی ها با ندونم کاریمون کارو واسه امثال من اینقدر سخت کردیمو ،اونا رو نسبت به دادن ویزای ازدواج بدبین،وگرنه این حق قانونی و مسلم من و همسرم هست که بتونیم کنار هم زندگی کنیم.
    مرسی از شما منتظرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)