نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: پذیرش از موسسات زبان در بلژیک

پیش فرض پذیرش از موسسات زبان در بلژیک

من هر چی گشتم جای مناسبی برای مطرح کردن سوالام دراین زمینه در بخش بلژیک پیدا نکردم!

تا اونجا که من میدونم رفتن به فرانسه برای خوندن زبان مشکلات زیادی داره که بلژیک اینطور نیست.
    من برای پذیرش در دانشگاه بروکسل اقدام کردم که بخاطر نداشتن مدرک زبان فرانسه ،پذیرشم به تعویق افتاد.
    برای همین تصمیم گرفتم ترم پاییز رو برم بروکسل برای خوندن زبان که اینجوری هم حضوری کارای دانشگاه رو پیگیری میشه کرد و هم اینکه سرعت یادگیری توی محیط خیلی بالاتره.
    جایی که خود دانشگاه بهم پیشنهاد کرده موسسه Alliance هست.
    هزینه ها رو تا جایی که یکی از دوستام میگفت گویا برای ترم فشرده 400 یورو و برای نیمه فشرده ماهی 200 یورو هست که البته بازم از این عددها مطمین نیستم.
    همین طور خود موسسه برام لینک یه آزمون تعیین سطح انلاین فرستاده که هر چی هم تلاش کردم نتونستم واردش بشم!
    میخواستم بپرسم کسی راجع به این موسسه اطلاعاتی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : پذیرش از موسسات زبان در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    من هر چی گشتم جای مناسبی برای مطرح کردن سوالام دراین زمینه در بخش بلژیک پیدا نکردم!

تا اونجا که من میدونم رفتن به فرانسه برای خوندن زبان مشکلات زیادی داره که بلژیک اینطور نیست.
    من برای پذیرش در دانشگاه بروکسل اقدام کردم که بخاطر نداشتن مدرک زبان فرانسه ،پذیرشم به تعویق افتاد.
    برای همین تصمیم گرفتم ترم پاییز رو برم بروکسل برای خوندن زبان که اینجوری هم حضوری کارای دانشگاه رو پیگیری میشه کرد و هم اینکه سرعت یادگیری توی محیط خیلی بالاتره.
    جایی که خود دانشگاه بهم پیشنهاد کرده موسسه Alliance هست.
    هزینه ها رو تا جایی که یکی از دوستام میگفت گویا برای ترم فشرده 400 یورو و برای نیمه فشرده ماهی 200 یورو هست که البته بازم از این عددها مطمین نیستم.
    همین طور خود موسسه برام لینک یه آزمون تعیین سطح انلاین فرستاده که هر چی هم تلاش کردم نتونستم واردش بشم!
    میخواستم بپرسم کسی راجع به این موسسه اطلاعاتی داره؟
    در مورد اینجا هم باید گفت که مشکلات ویزا برای کلاس زبان وجود داره ولی شاید به گستردگی سفارت اسپانیا یا فرانسه نباشه ولی خوب اینطور هم نیست که بگیم در مورد بلژیک اصلا این مشکل نیست...!!!
    Atefe جان، یه نگاهی به این لینک بنداز شاید کمکت کنه! Partner های KULeuven هستن برای آموزش زبان
    اگه اطلاعاتی بدست آوردید چون موضوع جدیدی است ممنون میشم در اختیار بقیه هم قرار بدید.
    پیشاپیش ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    در مورد اینجا هم باید گفت که مشکلات ویزا برای کلاس زبان وجود داره ولی شاید به گستردگی سفارت اسپانیا یا فرانسه نباشه ولی خوب اینطور هم نیست که بگیم در مورد بلژیک اصلا این مشکل نیست...!!!
    Atefe جان، یه نگاهی به این لینک بنداز شاید کمکت کنه! Partner های KULeuven هستن برای آموزش زبان
    اگه اطلاعاتی بدست آوردید چون موضوع جدیدی است ممنون میشم در اختیار بقیه هم قرار بدید.
    پیشاپیش ممنونم.
    یعنی میشه زبان رو همون جا هم خوند؟(پس نیاز به مدرک زبان چی میشه)

خب باید زبان رو بخونیم و مدرک بگیریم.این موسسات پیشنهادهای دانشگاه هستند ولی ارتباطی به دانشگاه ندارن.
    بعد که مدرکمون رو گرفتیم پروسه پذیرش رو ادامه میدیم......
    عملا بستگی به سطح زبان طرف داره ولی دوره چند ترمی که اینجا باید بخونیم اونجا با سرعت بیشتری جلو میره، و من فکر میکنم ادم هزینه بیشتری باید بده ولی یه جورایی زمان کمتری از دست میده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    یعنی میشه زبان رو همون جا هم خوند؟(پس نیاز به مدرک زبان چی میشه)

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    خواستم بدونم موسسات زبان تو بلژیک برای ژانویه ثبت نام داره که بتونم از الان اقدام کنم؟
    هزینه ی درخواست پذیرش حدودا چقدر میشه؟
    منظورم از موسسات زبان همون دانشگاه هست، البته من کورس یکساله میخوام درخواست بدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط darya25 : September 13th, 2011 در ساعت 06:57 PM

این طور که سفارت به من جواب داد، امکان گرفتن ویزا از طریق پذیرش از موسسات زبان وجود نداره.
    ولی اگه بتونیم پذیرشی از دانشگاه های کشور بلژیک برای خوندن زبان داشته باشیم شرایط به مراتب بهتری هست و میشه به گرفتن ویزا امیدوار بود.مثل همین مورد داشنگاه لوون که دوستمون samiii22 اشاره کردن.
    ولی با همه این تفاسیر سفارت ظاهرا علاقه ای به دادن پذیرش برای دوره بیشتر از سه ماه نداره. یعنی درنهایت بتونیم با نامه پذیرش زبان از یک دانشگاه در بلژیک یک ویزای کوتاه مدت سه ماهه بگیریم.
    البته این جوابی هست که به من دادن. ممکنه هر کس با شرایط متفاوت بتونه ویزای دانشجویی از این طریق بگیره.

Junior Member mitch آواتار ها

اوه پس با این تفاسیر پذیرش از دانشگاه باید داشته باشیم تا شانس گرفتن ویزا بالاتر بره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)