صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: دکتر های امین سفارت کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکتر های امین سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در مورد اقامت بیش از شش ماه در یکی از کشورهای ذکر شده باید نتایج مدیکال حتی برای ویزای موقت نیز ضمیمه بشه. ایران دیگرخوشبختانه تو این لیست برای مدیکال نیست (رو همین حساب هم دوستمان گفتند نیاز ندارد) ولی اگر شما به یکی از این کشورها رفته باشید باید مدیکال را هم بدید. تا جایی که میدونم باید صبرکنید فعلا و منتظر باشید فرم مدیکال و لیست آزمایشات براتون از طرف سفارت بیاد و بعد با مراجعه به پزشک معتمد که توی برخی شهرها وجود داره و لیستش رو میتونید بگیرید مدیکال میدید(اون فرم که از طرف سفارت میاد را باید با یک هزینه ای بدید به پزشک معتمد) . نتایج مدیکال مستقیما توسط پزشک برای سنتر مربوطه ارسال میشه و در پروسس شما در صورت نیاز از این نتایج استفاده میشه. زمان ارسال این لیست ممکنه همراه با اسک باشه یا بعد از اون و قبل از پاس ریکویست. اینرا مطمین نیستم ولی در هرحال اگر همراه اسک باشه زودتر به نتیجه میرسه چون پروسه مدیکال و تایید شدنش هم ممکنه زمانبر باشه.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    ممنون از جناب gbahrein برای اطلاعات خوبش.
    ببینید شما به یکی از این سوالاتی که درباره سابقه پزشکی میشه غلط جواب دادید که این اتفاق افتاده، مثلا بدرستی اعلام کردید که در یکی از کشورهایی بودید که آزمایشات پزشکی نیاز هست، اما شاید در سوال بعدی عنوان کردید که در بیش از یک سال میگذره، یا حالا هر مدل دیگه.
    به هر حال نگران نباشید، داشتیم کسانی که پارسال مدارک پزشکی ارائه نکردند و Ask شدند.
    من جای شما باشم (اگر مطمئن هستید که برای مورد شما نیاز هست) میرم انجام میدم الان آماده باشه وقتی Ask شدید.
    بله، من خودم بصورت Up-Front قبل از سابمیت انجام دادم و Information sheet رو آپلود کردم فقط، دکتر های معتمد خودشون به CIC متصل هستند و آنلاین مدارک رو میفرستند.
    موفق باشید
    ممنون از اطلاعاتتون من ایران درس نخوندم و کشور محل تحصیلم جز کشورهاییست که در لیست اعلام شده که نیاز به مدیکال تست دارند، با توجه به پاسخ شما و البته اطلاعاتی که روی CIC بهش ارجاع دادم، من می تونستم که به صورت up-front قبل از سابمیشن اقدام کنم که دلیل اینکه نکردم این بود که قسمت ویژه آپلود مدرک پزشکی برام باز نشده بود (با اینکه تو چک لیست حضور داره)

و اینطور که من برداشت می کنم الان هم طبق اطلاعات http://www.cic.gc.ca/english/informa...exams-temp.asp باید صبر کنم تا برای این موضوع خاص اسک شم تا فرم خاصی برام ارسال بشه (اینستراکشن) و نمی تونم زودتر اقدام کنم...

سوالم اینه که :
    1) چقدر این برداشتم صحیح است؟
    2) و اگر بفرض هم زودتر برم مدیکال چه چیزی غیر از کیس نامبر و این موارد رو باید ارائه کنم چون هیچ اینتراکشن فرمی ندارم و بعد از چکاپ چه چیزی به من به عنوان مراجعه کننده داده میشه و چطور برای سفارت ارسال کنم؟

چون جایی برام تو اکانت برای آپلود این موضوع باز نشده است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ymax نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون من ایران درس نخوندم و کشور محل تحصیلم جز کشورهاییست که در لیست اعلام شده که نیاز به مدیکال تست دارند، با توجه به پاسخ شما و البته اطلاعاتی که روی CIC بهش ارجاع دادم، من می تونستم که به صورت up-front قبل از سابمیشن اقدام کنم که دلیل اینکه نکردم این بود که قسمت ویژه آپلود مدرک پزشکی برام باز نشده بود (با اینکه تو چک لیست حضور داره)

و اینطور که من برداشت می کنم الان هم طبق اطلاعات http://www.cic.gc.ca/english/informa...exams-temp.asp باید صبر کنم تا برای این موضوع خاص اسک شم تا فرم خاصی برام ارسال بشه (اینستراکشن) و نمی تونم زودتر اقدام کنم...

سوالم اینه که :
    1) چقدر این برداشتم صحیح است؟
    2) و اگر بفرض هم زودتر برم مدیکال چه چیزی غیر از کیس نامبر و این موارد رو باید ارائه کنم چون هیچ اینتراکشن فرمی ندارم و بعد از چکاپ چه چیزی به من به عنوان مراجعه کننده داده میشه و چطور برای سفارت ارسال کنم؟

چون جایی برام تو اکانت برای آپلود این موضوع باز نشده است.
    با توجه به سایت و مرور روش ذکر شده به نظر باید صبرکنید تا فرم medical result از Visa Office براتون ارسال بشه و آزمایشات را تکمیل کنید. البته روش up-front که جناب Rezace فرمودند به نظر میرسه چون شما سابمیت کردید دیگر الان نشه انجام بدید چون باید همون فرم را که از ویزا آفیس میاد براتون روز مراجعه به دکتر معتمد با خودتون ببرید و تحویل بدید.
    امیدوارم زودتر این انتظار برای شما هم تکمیل بشه. اینکه زودتر هم برید مدیکال چون شامل up-front نمیشید و باید فرم IMM1017E براتون بیاد فکر کنم امکانپذیر نیست.
    یه پیشنهاد که میتونم بتون داشته باشم مشورت با همین دکترهای معتمد هست که اگر مراجعه یا تماس بگیرید ممکنه اطلاعات دقیقتری بدند بتون که می تونید قبل اومدن فرم هم اقدام کنید یا خیر. هرچند به نظر کلی من این اقدام در این مرحله احتمالا بدون فرم ویزاآقیس انجام نمیشه و باید صبرکنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    ممنون از جناب gbahrein برای اطلاعات خوبش.
    ببینید شما به یکی از این سوالاتی که درباره سابقه پزشکی میشه غلط جواب دادید که این اتفاق افتاده، مثلا بدرستی اعلام کردید که در یکی از کشورهایی بودید که آزمایشات پزشکی نیاز هست، اما شاید در سوال بعدی عنوان کردید که در بیش از یک سال میگذره، یا حالا هر مدل دیگه.
    به هر حال نگران نباشید، داشتیم کسانی که پارسال مدارک پزشکی ارائه نکردند و Ask شدند.
    من جای شما باشم (اگر مطمئن هستید که برای مورد شما نیاز هست) میرم انجام میدم الان آماده باشه وقتی Ask شدید.
    بله، من خودم بصورت Up-Front قبل از سابمیت انجام دادم و Information sheet رو آپلود کردم فقط، دکتر های معتمد خودشون به CIC متصل هستند و آنلاین مدارک رو میفرستند.
    موفق باشید

سلام رضا جان
    من سابمیت کردم مدارکم رو و متاسفانه نمیدونستم میتونم مدیکال رو زودتربصورت Up-Front انجام بدم .الان دیگه کاری نمیشه کرد فقط باید منتظر دریافت فرم ها باشم؟ یا میتونم الان آزمایشات رو انجام بدم که زمانی که درخواست اومد سریع ارسال کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی(پدیده های انتقال)-سیستان و بلوچستان

سلام.
    دوستان ممکن هست راهنماییم کنین؟ برای ویزای تحصیلی مدیکال نیاز هست؟اگه هست میتونم قبل اینکه سابمیت کنم مدیکال انجام بدم با باید منتظر نامه سفارت باشم؟ کجا باید آپلودش کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ی سوال درباره معاینه مدیکال داشتم، آیا وضعیت دندان ها و فک رو هم معاینه می کنند، بعلاوه بیماری های ستون فقرات مثل دیسک کمر؟
    ممنون میشم از دوستانی که بتونند کمکم کنند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2019 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ی سوال درباره معاینه مدیکال داشتم، آیا وضعیت دندان ها و فک رو هم معاینه می کنند، بعلاوه بیماری های ستون فقرات مثل دیسک کمر؟
    ممنون میشم از دوستانی که بتونند کمکم کنند
    مدیکال برای کجا
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    مدیکال برای کجا
    واسه ویزا تحصیلی کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه شریف

نه برای ویزای تحصیلی نیازی به مدیکال نیست. البته اطلاعی در مورد رشته های پزشکی ندارم. برای بقیه رشته ها اما صادق هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam655 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان ممکن هست راهنماییم کنین؟ برای ویزای تحصیلی مدیکال نیاز هست؟اگه هست میتونم قبل اینکه سابمیت کنم مدیکال انجام بدم با باید منتظر نامه سفارت باشم؟ کجا باید آپلودش کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2019 نمایش پست ها
    واسه ویزا تحصیلی کبک
    عزیز به سوال های ساخت ویزا اشتباه جواب دادید لطفا به من پیام بدید با هم اون سوال ها را با هم چک کنیم
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)