صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: دکتر های امین سفارت کانادا

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

پیش فرض پاسخ : دکتر های امین سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    زنگ زدم دکتره. میگه باید فرم مدیکال داشته باشی تا ما کاراتو انجام بدیم. میگم از کجا بگیرم. میگه از سفارت. حالا من الان باید چکار کنم؟
    چند مدتی بود که دیگه برای دانشجویی مدیکال نمیخواستن. (البته وقتی سفارت تهران بود)
    باید ببینیم آنکارا چی میگه.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    چند مدتی بود که دیگه برای دانشجویی مدیکال نمیخواستن. (البته وقتی سفارت تهران بود)
    باید ببینیم آنکارا چی میگه.
    تو این صفحه درمورد آزمایش پزشکی نوشته. که اگر مدت اقامت بالای ۶ ماه باشه، باید انجام بدید.
    البته الان که دارم این متن رو مینویسم،‌ دیدم که نوشته به ۳ شرط. که دوتای آخری شامل دانشجوها نمیشه. اولی هم روی لینکش کلیک که کردم دیدم جلوی ایران NO ژده. یعنی نمیخواد.
    پس اینجوری که تو سایت سفارت نوشته معاینه پزشکی واسه دانشجوها نمیخواد.
    ویرایش توسط SaidJan : May 21st, 2012 در ساعت 11:24 AM دلیل: ویرایش لینک

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    تو این صفحه درمورد آزمایش پزشکی نوشته. که اگر مدت اقامت بالای ۶ ماه باشه، باید انجام بدید.
    البته الان که دارم این متن رو مینویسم،‌ دیدم که نوشته به ۳ شرط. که دوتای آخری شامل دانشجوها نمیشه. اولی هم روی لینکش کلیک که کردم دیدم جلوی ایران NO ژده. یعنی نمیخواد.
    پس اینجوری که تو سایت سفارت نوشته معاینه پزشکی واسه دانشجوها نمیخواد.
    تا طرفای 88 میخواست. ولی بعد برداشتن. ایشالا که آنکارا هم همین وضعیت باشه.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member

سلام

آیا کسی از دوستان اطلاع داره که آیا همچنان مدیکال تست برای دانشجویانی که 6 ماه از یک سال قبل از درخواست رو در یکی از اون کشورهای مشخص شده بودند درخواست میشه یا خیر؟
    و اگر بلی روال به چه صورت است؟ اگر دوستی به تازگی این مرحله رو جهت اخذ ویزای دانشجویی طی کرده ممنون میشم تجربش رو بیان کنه که آیا فرم خاصی توسط سفارت آنکارا برامون ارسال میشه یا خیر؟

من حدود دو ماه است که سابمیت کردم ، و تو لحظه سابمیت با اینکه برا اساس پاسخ به سوالات آن پرسشنامه اولیه ، مدیکال تست هم جز چک لیستم قرار گرفت اما هیچ قسمتی برای آپلود نتیجه یا فراهم کردن فرم مخصوص برای مراجعه به پزشکان معتمد برام باز نبود که بتونم تست رو قبل از سابمیت انجام بدم.هم اکنون هم که بعد سابمت( 17 مارچ) و بایو (30 مارچ) هنوز منتظرم و اسک هم نشدم.

بعدا نوشت: ----------------
    البته با توجه به اطلاعات این صفحه باید صبر کنم تا سفارت منو مطلع کنه اما در هر صورت ممنون میشم اگر دوستانی که این مرحله رو به تازگی پشت سر گذاشتند تجربشون رو بیان کنند
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...exams-temp.asp

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Ymax نمایش پست ها
    سلام

آیا کسی از دوستان اطلاع داره که آیا همچنان مدیکال تست برای دانشجویانی که 6 ماه از یک سال قبل از درخواست رو در یکی از اون کشورهای مشخص شده بودند درخواست میشه یا خیر؟
    و اگر بلی روال به چه صورت است؟ اگر دوستی به تازگی این مرحله رو جهت اخذ ویزای دانشجویی طی کرده ممنون میشم تجربش رو بیان کنه که آیا فرم خاصی توسط سفارت آنکارا برامون ارسال میشه یا خیر؟

من حدود دو ماه است که سابمیت کردم ، و تو لحظه سابمیت با اینکه برا اساس پاسخ به سوالات آن پرسشنامه اولیه ، مدیکال تست هم جز چک لیستم قرار گرفت اما هیچ قسمتی برای آپلود نتیجه یا فراهم کردن فرم مخصوص برای مراجعه به پزشکان معتمد برام باز نبود که بتونم تست رو قبل از سابمیت انجام بدم.هم اکنون هم که بعد سابمت( 17 مارچ) و بایو (30 مارچ) هنوز منتظرم و اسک هم نشدم.

البته با توجه به اطلاعات این صفحه باید صبر کنم تا سفارت منو مطلع کنه اما در هر صورت ممنون میشم اگر دوستانی که این مرحله رو به تازگی پشت سر گذاشتند تجربشون رو بیان کنند
    نوع ویزای شما و رشته تحصیلی شما چیست؟
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    نوع ویزای شما و رشته تحصیلی شما چیست؟
    استادی پرمیت، کامپیوتر ساینس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

استادی پرمیت، کامپیوتر ساینس
    نه عزیز ویزای موقت که مدیگال نمی خواد
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    نه عزیز ویزای موقت که مدیگال نمی خواد
    شما اینجا رو یک نگاه بنداز:

ApplyAbroad Guru

شما اینجا رو یک نگاه بنداز:
    در مورد اقامت بیش از شش ماه در یکی از کشورهای ذکر شده باید نتایج مدیکال حتی برای ویزای موقت نیز ضمیمه بشه. ایران دیگرخوشبختانه تو این لیست برای مدیکال نیست (رو همین حساب هم دوستمان گفتند نیاز ندارد) ولی اگر شما به یکی از این کشورها رفته باشید باید مدیکال را هم بدید. تا جایی که میدونم باید صبرکنید فعلا و منتظر باشید فرم مدیکال و لیست آزمایشات براتون از طرف سفارت بیاد و بعد با مراجعه به پزشک معتمد که توی برخی شهرها وجود داره و لیستش رو میتونید بگیرید مدیکال میدید(اون فرم که از طرف سفارت میاد را باید با یک هزینه ای بدید به پزشک معتمد) . نتایج مدیکال مستقیما توسط پزشک برای سنتر مربوطه ارسال میشه و در پروسس شما در صورت نیاز از این نتایج استفاده میشه. زمان ارسال این لیست ممکنه همراه با اسک باشه یا بعد از اون و قبل از پاس ریکویست. اینرا مطمین نیستم ولی در هرحال اگر همراه اسک باشه زودتر به نتیجه میرسه چون پروسه مدیکال و تایید شدنش هم ممکنه زمانبر باشه.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام

ممنون از جناب gbahrein برای اطلاعات خوبش.
    ببینید شما به یکی از این سوالاتی که درباره سابقه پزشکی میشه غلط جواب دادید که این اتفاق افتاده، مثلا بدرستی اعلام کردید که در یکی از کشورهایی بودید که آزمایشات پزشکی نیاز هست، اما شاید در سوال بعدی عنوان کردید که در بیش از یک سال میگذره، یا حالا هر مدل دیگه.
    به هر حال نگران نباشید، داشتیم کسانی که پارسال مدارک پزشکی ارائه نکردند و Ask شدند.
    من جای شما باشم (اگر مطمئن هستید که برای مورد شما نیاز هست) میرم انجام میدم الان آماده باشه وقتی Ask شدید.
    بله، من خودم بصورت Up-Front قبل از سابمیت انجام دادم و Information sheet رو آپلود کردم فقط، دکتر های معتمد خودشون به CIC متصل هستند و آنلاین مدارک رو میفرستند.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)