نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ویزای multiple و تاثیر آن بر مدت زمان کلیرنس

پیش فرض ویزای multiple و تاثیر آن بر مدت زمان کلیرنس

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    یک سوالی برام پیش اومده که خیلی فکرمو به خودش مشغول کرده، از تمامه عزیزانی که تجربه یا نظری در این زمینه دارند خواهش می کنم نظراتشونو ارائه بدند.

دوستان من 6 جولای در آنکارا مصاحبه داشتم، مستر معماری و الان منتظر کلیر شدن هستم. تاریخ شروع ترمم هم 22 آگسته.
    من تو کیسم هیچ موردی ندارم که باعث طولانی شدن کلیرنس بشه ، نه تشابه اسمی....نه سابقه کار....نه رشته و زمینه تحقیقاتی حساس....هیچی.... حتی به من گفت که نیازی به 15 تا سوال نداری.
    از اون روز همه کلیر شدن و فقط من موندم.

سوالی که دارم اینه که: آیا کسانی که ویزای multiple بشون تعلق می گیره کلیرنس طولانی تری نسبت به کسانی دارند که ویزای single بشون می دند؟ یعنی ممکنه دلیله طولانی شدن کلیرنس من این باشه که می خواهند ویزای multiple به من بدند و یا دارم بیخودی دلمو خوش می کنم....

واقعاً ممنونم از کسانی که نظراتشونو در این مورد بیان کنند.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    USF Physics

پیش فرض پاسخ : ویزای multiple و تاثیر آن بر مدت زمان کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadkh نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    یک سوالی برام پیش اومده که خیلی فکرمو به خودش مشغول کرده، از تمامه عزیزانی که تجربه یا نظری در این زمینه دارند خواهش می کنم نظراتشونو ارائه بدند.

دوستان من 6 جولای در آنکارا مصاحبه داشتم، مستر معماری و الان منتظر کلیر شدن هستم. تاریخ شروع ترمم هم 22 آگسته.
    من تو کیسم هیچ موردی ندارم که باعث طولانی شدن کلیرنس بشه ، نه تشابه اسمی....نه سابقه کار....نه رشته و زمینه تحقیقاتی حساس....هیچی.... حتی به من گفت که نیازی به 15 تا سوال نداری.
    از اون روز همه کلیر شدن و فقط من موندم.

سوالی که دارم اینه که: آیا کسانی که ویزای multiple بشون تعلق می گیره کلیرنس طولانی تری نسبت به کسانی دارند که ویزای single بشون می دند؟ یعنی ممکنه دلیله طولانی شدن کلیرنس من این باشه که می خواهند ویزای multiple به من بدند و یا دارم بیخودی دلمو خوش می کنم....

واقعاً ممنونم از کسانی که نظراتشونو در این مورد بیان کنند.

بنده در مقامی نیستم که بخواهم نظر بدهم ولی موارد مشابه شما قبلاً هم اتفاق افتاده. شما اگر پست های دیگر را نگاه کنید می توانید این موارد را ببینید.
    در واقع کلیر شدن خیلی حساب و کتاب نداره چون در خیلی از موارد نمی شه علت واقعی دیر (یا حتی زود) کلیر شدن رو فهمید.

Junior Member

من تجربه خودم را بشما می گم :
    من و یکی از دوستانم در یک سفارت مصاحبه شدیم هر ذو از یک دانشگاه بودیم سابقه کاریمون هم یکی بود حتی رشته ای که قرار بود بخونیم هم یکی بود (علوم کامپیوتر) من ویزا سینگل گرفتم و دو هفته کلیرنسم طول کشید ، دوستم ویزا مولتیپل و کلیرنسش سه روز شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    psycology.ms

ه نظر من اگه تمیزی تون طولانی شده، احتمالا مولتی هم نخواهید بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط s1na نمایش پست ها
    من تجربه خودم را بشما می گم :
    من و یکی از دوستانم در یک سفارت مصاحبه شدیم هر ذو از یک دانشگاه بودیم سابقه کاریمون هم یکی بود حتی رشته ای که قرار بود بخونیم هم یکی بود (علوم کامپیوتر) من ویزا سینگل گرفتم و دو هفته کلیرنسم طول کشید ، دوستم ویزا مولتیپل و کلیرنسش سه روز شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)