صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: فیزیک حالت جامد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    sahar k
    Guest

پیش فرض فیزیک حالت جامد

سلام من به تازگی مدرک ارشدم رو در فیزیک حالت جامد گرفتم. دوستان احتمال گرفتن بورسیه از دانشگاه های امریکا در این رشته چقدر هست؟ آِیه GRE SUBJECT واجبه؟
    یه سواله دیگه، من احتمالا تا دی toefl میگیرم و 4 تا مقاله داخلی دارم(یکیش انگلیسیه) و احتمالا تو 2 ماهه اینده 2 تا مقاله ISI ، ایا با این اوصاف می تونم تا september 2008 از امریکا یا کانادا برای PhD بورس بگیرم یا دیره ؟
    دوستانی که تو این رشته در امریکا یا کانادا تحصیل می کنند ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری رو در این زمینه ها مطرح کنند.

پیش فرض پاسخ : فیزیک حالت جامد

سلام اكثر دانشگاه هاي امريكا subject مي خوان ولي بعضي جاها نوشته recommand مي شه داشته باشيد. بهتره تو سايت دانشگاه مورد نظرت رو نگاه كني. اما دانشگاه هاي كانادا نمي خوان مثلا toronto اما اگه داشته باشي امتياز محسوب مي شه

بابا كسي ديگه از رشته فيزيك حالت جامد پذيرش نگرفته كه اطلاعاتشو در اختيار فيزيكدانهاي محترم بذاره؟

Junior Member

سلام . من هم دارم فوق حالت جامد می خونم . و تا 9 ماه دیگه یهنی شهریور 88 درسم رو تموم می کنم و می خوامم که اینجا معطلی نداشته باشم . یعنی از الان برای پذیرش اقدام کنم . در ضمن به سرم زده که برای MIT هم اقدام کنم علاوه بر اینکه برای canada و eu اقدام می کنم . دارم خودم رو برای امتحان ielts و gre آماده می کنم .به دوستان پیشنهاد میدم که یه فایل در excel برای دانشگاه ها ایجاد کنیم و با هم پرش کنیم این کار باعث می شه که اطلاعات خوبی در زمان کمتری بدست بیاریم

من پذیرش حالت جامد گرفتم از آمریکا اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory نمایش پست ها
    با سلام
    اگه لطف کنید و رنکینگ دانشگاههای اروپا و آمریکا را در گرایش حالت جامد بدهید ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، امیدوارم هنوز به این سایت سر بزنی... آخه من تازه پیام شما رو دیدم. میشه به من هم کمک کنید و بگید کدوم دانشگاههای آمریکا واسه دکتری اقدام کنیم بهتره؟ در مورد دانشگاه آلاباما چیزی شنیدید؟ من از اونجا پذیرش گرفتم، ولی یکی از اساتید میگفت اونجا بیشتر سیاهپوستن و شرایط زندگی خوب نیست...میشه چند تا از دانشگاهها رو واسه من لیست کنید؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

نقل قول نوشته اصلی توسط Afsaneh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، امیدوارم هنوز به این سایت سر بزنی... آخه من تازه پیام شما رو دیدم. میشه به من هم کمک کنید و بگید کدوم دانشگاههای آمریکا واسه دکتری اقدام کنیم بهتره؟ در مورد دانشگاه آلاباما چیزی شنیدید؟ من از اونجا پذیرش گرفتم، ولی یکی از اساتید میگفت اونجا بیشتر سیاهپوستن و شرایط زندگی خوب نیست...میشه چند تا از دانشگاهها رو واسه من لیست کنید؟ ممنونم
    It depends on your reume!
    U can c U Alabama rank in the attached file.
    Me & my friends experiences show that getting admission from top 50 unis in USA is very challenging,
    but again it depends on your reume & impossible is nothing
    But u should apply wisely

Good luck to all the physics students!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    It depends on your reume!
    U can c U Alabama rank in the attached file.
    Me & my friends experiences show that getting admission from top 50 unis in USA is very challenging,
    but again it depends on your reume & impossible is nothing
    But u should apply wisely

Good luck to all the physics students!
    I was so glad to see your reply my friend. My field of research is one of the topics these days, spintronics . and I did it well. I was wondering about any ristriction about the interval between my bachelor degree and Master... I lost some years and I think in the top universities I may face this issue as a problem, don't I? I hope, not

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

No ,I don't think it's a big deal.
    U know it's just your resume that is important and other factors like age, gap,.. are not very important.
    as far as i know Spintronics is one of cutting edge fields of physics, even we saw physicists who won Nobel prize in this field.
    I say apply for two unis from 30-50 and apply 4 from 50-100
    Also, consider the City and state !
    Just east coast and west coast states, u want to live there for 6years

HOPE 2 C U IN THE USA,SOON! !

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)