صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: فیزیک حالت جامد

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : فیزیک حالت جامد

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinsharifi نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل ارشد رشته فیزیک جامدم ،چند تایی هم مقاله داخلی دارم، چند وقتیه که تصمیم گرفتم اگه بشه برم تو یکی از دانشگاههای اروپای پذیرش رایگان بگیرم ،از اونجایی که تازه کارم لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند ، مرسی از همه
    درود دوست عزیز. بهتره سوالتون رو در تاپیک نظرخواهی برای شانس گرفتن پذیرش و انتخاب دانشگاه مطرح کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز پیش شنیدم چند تا رشته که فیزیک هم جز اونها بود برای ویزا گرفتن دولت امریکا خیلی چک میکنه از یکی از دفاتر وکالت هم پرسیدم جوابی که دادن این بود که فیزیک جز رشته های حساسه.
    واقعا همینطوره؟شرایط کار برای فیزیک جامد تو امریکا چطوره؟
    من لیسانس فیزیک هستم و دارم برای کنکور ارشد آماده میشم قصد داشتم برای دکتری اقدام کنم به اومدن به امریکا البته در صورت گرفتن بورس اما الان نمیدونم چیکار باید بکنم فیزیک ادامه بدم یا تغییر رشته بدم؟ میگن مدیریت بازرگانی اونجا کاربردش زیاده.

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

سلام دوستان.
    آیا آلمان و امریکا برای دکترای فیزیک خودشون به هرکی پذیرش بگیره فاند میدن یا برای فاند باید جداگانه اقدام کنیم؟

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

سلام دوستان.

کسی هست که راجع به پذیرش گرفتن برای دکترا اطلاعات داشته باشه؟

سلام
    من دانشجوی کارشناسی فیزیک حالت جامد هستم.
    برای ارشد رتبه م به لطف خدا خوب شده(عالی نه) به طوری که دانشگاه های درجه دو تهران رو فکر کنم بیارم(علم و صنعت و خواجه نصیر و ...) ولی برای دانشگاه های بهتر شانسم پنجاه-پنجاهه
    من علاقه دارم که در ادامه ی تحصیلاتم در مورد "کامپیوترهای کوانتومی" کار کنم البته نه مباحث محاسباتی بلکه "ساخت فیزیکی کوانتوم کامپیوتر ها"
    با توجه به این مطلب،نظر شما اینه که کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟؟؟

خواهش میکنم حتی اگر اطلاعات کمی در این زمینه دارین کمک کنین چون از هیچی بهتره.و توجه کنین که دو سه روز دیگه بیشتر وقت انتخاب رشته ندارم.

سلام و خست نباشید به همه ی دوستان
    من امسال میخوام رشته ی دانشگاهیم رو تو کنکور انتخاب کنم یعنی تازه میخام وارد دانشگاه شم و اطلاعاتی در مورد رشته هاش ندارم ولی فکر کنم چیزی که من میخوام تو گرایش های فیزیک نظری یا استرنومی باشه
    چیزی که من میخام مطالعه ی بافت زمان و مکان و کیهان شناسی و .. هست این موضوعات تو کدوم رشته و گرایش هست؟
    در ضمن ارزش اون تو خارج از کشور مثل اروپا و آمریکا و همچنین بازار کارش چطور هست؟

سلام .. من ترم آخر ارشدم. پایان نامم در رابطه با نانوساختار هستش .. معدلم خوب نیست ولی پایان نامم به صورتیه که میتونم حداقل دوتا مقاله خوب از ارائه بدم . بنظرتون شانسم برای گرفتن بورس کامل تو مقطع دکترا تو اروپا یا استرالیا چقده؟؟ راهنماییم کنین ممنون میشم

Junior Member

با سلام، فوق لیسانس فیزیک حالت جامد از دانشگاه سمنان دارم،من دو تا مقاله ISI در ژرنال های Q1 و دو تا مقاله داخلی هم دارم، ولی مدرک زبان ندارم، می خواستم بپرسم که شرایط ادامه تحصیل من در کشور کانادا یا هلند خوبه؟ من متقاضی فول فاند هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory نمایش پست ها
    My field was computational condensed matter and I investigated phase transition phenomena

The field that I will work on has not yet been determined and I can choose whatever I like, Particles, Biophysics etc.

Don't worry that your research has not been top-notch, they already know that we do not have access to that advanced facilities
    سلام دوست عزیز، من یه تعداد سوال دارم، ممنون میشم در صورت امکان راهنماییم کنید
    میتونم بدونم فارغ التحصیل کدوم دانشگاه بودید؟ معدل و نمره زبانتون چند بود؟ و تعداد مقالاتتون؟
    و اینکه در زمینه تئوری و محاسباتی راحت تر جذب میکنن یا آزمایشگاهی؟
    و آیا امکان هست که برخلاف تز ارشدم که آزمایشگاهی بوده بتونم برای مقطع دکترا محاسباتی و تئوری کار کنم؟

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شاهرود هستم. معدل دوره ارشدم 16/21، 3 تا مقاله داخلی کنفرانسی، یک مقاله علمی ترویجی و یک مقاله ISI دارم، 2 تا مقاله دیگه هم دارم که به زودی میتونم سابمیتش کنم، اما هنوز مدرک زبانو نگرفتم و 2 سال هم از فارغ التحصیلیم میگذره
    کسی میتونه راهنماییم کنه کدوم کشور شرایط بهتری داره برای پذیرش؟ فول فاند هم میخوام

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)