صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: فیزیک حالت جامد

sahar k
    Guest

پیش فرض فیزیک حالت جامد

سلام من به تازگی مدرک ارشدم رو در فیزیک حالت جامد گرفتم. دوستان احتمال گرفتن بورسیه از دانشگاه های امریکا در این رشته چقدر هست؟ آِیه GRE SUBJECT واجبه؟
    یه سواله دیگه، من احتمالا تا دی toefl میگیرم و 4 تا مقاله داخلی دارم(یکیش انگلیسیه) و احتمالا تو 2 ماهه اینده 2 تا مقاله ISI ، ایا با این اوصاف می تونم تا september 2008 از امریکا یا کانادا برای PhD بورس بگیرم یا دیره ؟
    دوستانی که تو این رشته در امریکا یا کانادا تحصیل می کنند ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری رو در این زمینه ها مطرح کنند.

پیش فرض پاسخ : فیزیک حالت جامد

سلام اكثر دانشگاه هاي امريكا subject مي خوان ولي بعضي جاها نوشته recommand مي شه داشته باشيد. بهتره تو سايت دانشگاه مورد نظرت رو نگاه كني. اما دانشگاه هاي كانادا نمي خوان مثلا toronto اما اگه داشته باشي امتياز محسوب مي شه

بابا كسي ديگه از رشته فيزيك حالت جامد پذيرش نگرفته كه اطلاعاتشو در اختيار فيزيكدانهاي محترم بذاره؟

Junior Member

سلام . من هم دارم فوق حالت جامد می خونم . و تا 9 ماه دیگه یهنی شهریور 88 درسم رو تموم می کنم و می خوامم که اینجا معطلی نداشته باشم . یعنی از الان برای پذیرش اقدام کنم . در ضمن به سرم زده که برای MIT هم اقدام کنم علاوه بر اینکه برای canada و eu اقدام می کنم . دارم خودم رو برای امتحان ielts و gre آماده می کنم .به دوستان پیشنهاد میدم که یه فایل در excel برای دانشگاه ها ایجاد کنیم و با هم پرش کنیم این کار باعث می شه که اطلاعات خوبی در زمان کمتری بدست بیاریم

من پذیرش حالت جامد گرفتم از آمریکا اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    ببخشيد ميشه دانشگاه و معدلتون رو بگيد؟

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    من پذیرش حالت جامد گرفتم از آمریکا اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم
    دوت عزیز من واقعا به کمکت احتیاج دارم
    میخواستم در باره زمینه های تحقیقاتی ازت سوال کنم من روی نیمرساناهای آلی کار میکنم ولی نوع کارما با جاهای دیگه خیلی فرق داره چون اونا امکاناتشون خیلی بیشتر از ماست
    شما کارتون در چه زمینه ای بود و برای چه کاری پذیرش گرفتین الان؟
    من خیلی سوال دارم ولی تعداد افرادی که بتونن جواب بدن (فیزیکی) اینجا خیلی کمه
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

My field was computational condensed matter and I investigated phase transition phenomena

The field that I will work on has not yet been determined and I can choose whatever I like, Particles, Biophysics etc.

Don't worry that your research has not been top-notch, they already know that we do not have access to that advanced facilities

Junior Member

سلام به همگی
    راراستش من شنیده بودم ( از منابع موثق ) که دانشگاههای آمریکا ویزا واسه رشته فیزیک نمیدن!!! من خودم می خوام اقدام کنم اما نمیدونم چقدر شانس واسه دانشگاههای آمریکا دارم!!
    میشه یکی بگه؟

Those sources are not credible! physics students have got their visa this year(actually this week) and last year. So, you do not need to be worried about it

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)