صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: فیزیک حالت جامد

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : فیزیک حالت جامد

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.jafari نمایش پست ها
    به missmary
    ناراحت نباشید
    این طور نیست
    اخیرا دولت آمریکا اعلام کرد که صندلی های خالی در رشته های علوم پایه در آمریکا "مخصوصا دکترا" رو به افزایش هست.
    طبق آمار نشون می ده در زمینه علوم پایه دانشگاههای آمریکا درصد بالایی رو به هند و پاکستان و ایران تصاحب کردند.
    پس نگران نباشید
    خواب به عنوان کسی که امسال برای ریاضی اقدام کردم و البته "ریاضی-فیزیک " باید بگم که به شدت دانشکده های علوم پایه با کمبود بودجه و چند برابر شدن متقاضیان روبرو شده بودند.... به نظرم باید حتما حتما GRE GENERAL & SUBJECT خوبی داشته باشید.. البته من هیچ کدوم را نداشتم و بجاش شانس و استادی داشتم که شیفته من شده بود... البته باز هم طبق معمول درصد بالایی از پذیرفته شدگان چینییی بودند ...
    حالا شاید سال دیگه وضعیت بهتر بشه.. اما از من میشنوید اول با استاد هماهنگ بشید بعدش با خیال راحت اپلای کنید...
    راستی تجربه دیگه اینکه برای دکتری حتما اقدام کنید چون فاندهای مستر امسال کمیاب بودند
    I am back to AA.

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.jafari نمایش پست ها
    به missmary
    ناراحت نباشید
    این طور نیست
    اخیرا دولت آمریکا اعلام کرد که صندلی های خالی در رشته های علوم پایه در آمریکا "مخصوصا دکترا" رو به افزایش هست.
    طبق آمار نشون می ده در زمینه علوم پایه دانشگاههای آمریکا درصد بالایی رو به هند و پاکستان و ایران تصاحب کردند.
    پس نگران نباشید
    این نشون می ده که وضعیت کار برای علوم پایه در امریکا هم زیاد خوب نیست و متقاضی ادامه تحصیل برای این رشته ها کاهش پیدا کرده. می ترسم آخرش مجبور شیم برگردیم تو همین مملکت آباد خودمون D:

Member Zara.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NYU Psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط hach نمایش پست ها
    این نشون می ده که وضعیت کار برای علوم پایه در امریکا هم زیاد خوب نیست و متقاضی ادامه تحصیل برای این رشته ها کاهش پیدا کرده. می ترسم آخرش مجبور شیم برگردیم تو همین مملکت آباد خودمون D:
    دنیا که فقط از ایران و آمریکا تشکیل نشده! کلی کشور دیگه هم هست واسه ی بعدش. مخصوصا برای رشته ی حالت جامد که خیلی پر کاربرده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

آیا برای رنک های پایین هم کار تو آمریکا گیر می یاد مثلاً اوکلاهما یا ساترن ایلینوی ( البته رنک در رشته فیزیک )یا مثلاً در کشورهای دیگر واسه این جور دانشگاهها تره خورد می کنند ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو این سایت شده ام دانشجوی ارشد جامد هستم و پایان نامه ام در مورد لایه نازک هست
    می خواستم بدونم که چه دانشگاههایی در این زمینه در کانادا بهتر هستند؟

سلام راه پیدا کردن استاد در دانشگاه های کشور آمریکا چیست تا بتوانم با وی هماهنگ شوم چون من تازه واردم و خیلی اطلاعات ندارم با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    خواب به عنوان کسی که امسال برای ریاضی اقدام کردم و البته "ریاضی-فیزیک " باید بگم که به شدت دانشکده های علوم پایه با کمبود بودجه و چند برابر شدن متقاضیان روبرو شده بودند.... به نظرم باید حتما حتما GRE GENERAL & SUBJECT خوبی داشته باشید.. البته من هیچ کدوم را نداشتم و بجاش شانس و استادی داشتم که شیفته من شده بود... البته باز هم طبق معمول درصد بالایی از پذیرفته شدگان چینییی بودند ...
    حالا شاید سال دیگه وضعیت بهتر بشه.. اما از من میشنوید اول با استاد هماهنگ بشید بعدش با خیال راحت اپلای کنید...
    راستی تجربه دیگه اینکه برای دکتری حتما اقدام کنید چون فاندهای مستر امسال کمیاب بودند

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasalimi نمایش پست ها
    سلام راه پیدا کردن استاد در دانشگاه های کشور آمریکا چیست تا بتوانم با وی هماهنگ شوم چون من تازه واردم و خیلی اطلاعات ندارم با تشکر
    درود
    بهروز عزیز فعلا در فروم فعال نیستند به همین خاطر من پاسخ می دم!

شما چون تازه وارد هستید بهتر هست برای ارتباط با اساتید به ایــــــــن انجمن و برای اطلاعات راجع به نحوه تماس به ایــــــن تاپیک مراجعه کنید.
    اگر خوب مطالعه کنید خیلی اطلاعات مفید به همراه تجربیات کاربران به دست میارید. ارتباط با اساتید فیزیک مثل بقیه رشته هاست و تفاوت چندانی نداره!
    گرایشتون که حالت جامد هست! پس باید زمینه ای که علاقه دارید کار کنید رو بدونید و در ارتباط با اساتید, استادی رو در نظر بگیرید که به علاقتون نزدیک هست و می تونید باهاش کار کنید.
    We are always getting ready to live but never living

سلام رئیس از اینکه پاسخ سوال من را دادید خیلی متشکرم ولی من منظورم این بود که آدرس ایمیل استاد و یا وبسایتش را از کجا پیدا کنم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    درود
    بهروز عزیز فعلا در فروم فعال نیستند به همین خاطر من پاسخ می دم!

شما چون تازه وارد هستید بهتر هست برای ارتباط با اساتید به ایــــــــن انجمن و برای اطلاعات راجع به نحوه تماس به ایــــــن تاپیک مراجعه کنید.
    اگر خوب مطالعه کنید خیلی اطلاعات مفید به همراه تجربیات کاربران به دست میارید. ارتباط با اساتید فیزیک مثل بقیه رشته هاست و تفاوت چندانی نداره!
    گرایشتون که حالت جامد هست! پس باید زمینه ای که علاقه دارید کار کنید رو بدونید و در ارتباط با اساتید, استادی رو در نظر بگیرید که به علاقتون نزدیک هست و می تونید باهاش کار کنید.

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasalimi نمایش پست ها
    سلام رئیس از اینکه پاسخ سوال من را دادید خیلی متشکرم ولی من منظورم این بود که آدرس ایمیل استاد و یا وبسایتش را از کجا پیدا کنم .
    خب, شما باید برید به وبسایت دپارتمان فیزیک هر دانشگاه و در اونجا به دنبال قسمتی که مربوط به اعضای هیئت علمی هست بگردید! یک جایی که نوشته Faculty یا در برخی از سایت ها People !!!
    یا لیست کلی به شما نشون داده میشه یا بر اساس گرایش ها اساتید مربوطه قابل رویت هستند.
    مثلا:
    دانشکده فیزیک دانشگاه هاروارد:
    http://www.physics.harvard.edu/
    از sidebar بالا گزینه People و بعد Faculty رو انتخاب می کنیم:
    http://www.physics.harvard.edu/people/faculty.html
    در این صفحه به ترتیب حروف الفبا می تونید اسامی اساتید رو ببینید.
    اگر به صورت گرایشی دوست دارید روی گزینه Faculty by Research Area کلیک کن و بعد در قسمت مربوط به حالت جامد می تونی اسامی اساتید رو ببینی با کلیک بر روی نامشون به وبسایتشون منتقل می شی و می تونی ایمیلشون رو پیدا کنی!!!
    We are always getting ready to live but never living

سلام من فارغ التحصیل ارشد رشته فیزیک جامدم ،چند تایی هم مقاله داخلی دارم، چند وقتیه که تصمیم گرفتم اگه بشه برم تو یکی از دانشگاههای اروپای پذیرش رایگان بگیرم ،از اونجایی که تازه کارم لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند ، مرسی از همه

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)