صفحه 1 از 101 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1003

موضوع: هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

پیش فرض هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

دوستان کسی در مورد اتریش اطلاعاتی داره؟ میتونه گزینه خوبی باشه؟ سییتمش مثل آلمانه؟ یعنی مدارک تحصیلیش خیلی به درد جاهای دیگه نمی خوره؟

Junior Member nmn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_vet
    دوستان کسی در مورد اتریش اطلاعاتی داره؟ میتونه گزینه خوبی باشه؟ سییتمش مثل آلمانه؟ یعنی مدارک تحصیلیش خیلی به درد جاهای دیگه نمی خوره؟
    دوستان لطفا هر كي اطلاعي در اين مورد داره زودتر اعلام كنه! خيلي حياتيه. مخصوصا بچه‌‌هايي كه در اتريش هستند و يا كساني كه اطلاعي در اين زمينه دارند. ممنون!

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_vet
    کی گفته مدارک تحصیلی آلمان به درد جاهای دیگه نمیخوره؟!! :-\
    از اون حرفها بودا!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    کی گفته مدارک تحصیلی آلمان به درد جاهای دیگه نمیخوره؟!! :-\
    از اون حرفها بودا!
    نه اینکه به درد جای دیگه نخوره و لی به دلیل شیوه خاص آموزشی که دارند تطابق با سیستم های دیگه برای ادامه تحصیل سخت تره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    نه اینکه به درد جای دیگه نخوره و لی به دلیل شیوه خاص آموزشی که دارند تطابق با سیستم های دیگه برای ادامه تحصیل سخت تره.
    یه چند سالی هست که شروع کردن و دارن تطابق میدن. دوره های مستر به انگلیسی داره زیاد میشه. قبلا دیپلم داشتن که فوق لیسانس پیوسته بود. الانم هست ولی بیشتر واسه خودشونه و به آلمانی هم تدریس میشه.

Junior Member

ببخشید سیستم نزاد پرستی که تو المان هست تو اتریشم وجود داره؟/
    خیلی اذیت میشی اگه اینجوری باشه؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura 5758
    ببخشید سیستم نزاد پرستی که تو المان هست تو اتریشم وجود داره؟/
    خیلی اذیت میشی اگه اینجوری باشه؟؟
    منظورتون از نزاد پرستی چی هست؟؟؟؟ چون اصلا همچین چیزی تو آلمان نیست که حالا اتریش رو هم باهاش مقایسه کنیم. اتفاقا برخلاف خیلی از کشور ها اونا خیلی با خارجی ها خوب برخورد می کنند.

من منظورم از خیلی از کشور ها ( انگلیس ، ژاپن .... ) هست..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

در مورد نژادپرستي ايشون كاملا درست اشاره كردند.
    مثلا در مورد پيوستن تركيه به اتحاديه اروپا مردم اتريش، رقم دقيق يادم نيست، بيشترين مخالفت رو داشتند.
    در مورد سويس هم به همين صورت هست. چند وقت پيش، شايد 1 الي 2 ماه، دولت قانوني رو تصويب كرد كه به كارگران چند كشور اروپاي شرقي اجازه كار در سويس رو مي داد. فقط من چند صحنه از تبليغات مخالفان يادمه كه در بيلبوردهاي كنار خيابان نصب شده بود.
    يكيش مضمونش اين بود كه يك سري كلاغ حمله كردن و دارند يك درخت زيبا رو پاره پاره مي كنند.
    يكي از دوستان من كه چند وقت پيش به مدت 2-3 ماه اونجا بود بيش از اين از بي روح بودن شهر و مردم وتعطيل شدن مغازه ها از ساعت 6 عصر مي ناليد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

یه دوست تو اتریش دارم که هر وقت باهاش صحبت می کنم از خوبی های مردم وین و اتریش می گه! و اتفاقا" به یه مورد نژادپرستی اشاره می کرد که می گفت ایرانیه بهش فقط یه توهین شده بود، پلیس خونش رو براش عوض می کنه و به یه جای بهتری می بره!!! حالا منظورتون از نژادپرستی چی هست، اگه واقع بین باشیم می بینیم تو کشور خود ما هم نژادپرستی نسبت به بعضی اتباع وجود داره و شاید بیشتر!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

بر منکرش لعنت. نژادپرستی در کشور ایران به متعفن ترین شکلش وجود داره، ولی این چه ربطی به اتریش داره؟!
    اگر منظور من رو می خواهید متوجه شید، من 2 مثال واضح و عینی از دو کشور اتریش و سویس زدم. شاید از نظر شما توصیف شدن خارجی ها به کلاغی که در حال پاره کردن یک درخت هست، اون هم در بیلبورد کنار خیابون کار با نمکیه و یا اینکه ترک ها(با اینکه من با دلایل دیگه ای خیلی به رفتارهای گروهیشون ایراد دارم) فقط به خاطر رنگ مو و پوستشون نباید وارد اتحادیه اروپا بشن، من حرفی ندارم.
    اگر حافظه تاریخی تو رو به کار بگیرید، حتما یادتون میاد که حزب دست راستی(بخونید نژادپرست) اتریش چند سال پیش در انتخابات پیروز شد و در نتیجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا تهدید به قطع رابطه با اتریش و تحریم اون رو کردن تا این حزب از قدرت کناره گیری کرد.
    در ضمن انتظار داشتید پلیس یک کشور اروپایی با این رفتار نژادپرستانه چی کار کنه؟ آقای ایرانی رو لینچ کنه؟!؟! یا به نژادپرسته جایزه بده؟؟!!
    من انتظار داشتم اون آدم نژادپرست بازداشت شه و قبل از اون جناب نژادپرست جرات نکنه یک همچین کاری بکنه.
    شاید انتظارات من زیادیه.

صفحه 1 از 101 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)