صفحه 2 از 101 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1003

موضوع: هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اتریش

این بحث رو نمی شه در این تاپیک دنبال کرد چون با اهداف این تاپیک و فروم مطابقت نداره...
    اگه علاقه دارید به این بحث پرداخته بشه در تاپیک egoft مطرح کنید ...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Hero

من در مورد نژاد پرستی موارد رو از روی تچربه شخصی گفتم. ( مواردی که اشاره شد در تمام کشور ها می تونی پیدا کنی.) در مورد تحصیل هم بگم که وضع برای دانشجویان حتی بهتر هست. جون اونا برای شما احترام قائلند. ( این رو از تجربه خودم می گم.)

ادامه بحث همونطور که دوستمون azim خان فرمودند خارج از تاپیک هست. و من خواستم بگم زیاد نگران نژاد پرستی نباشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

دوستان عزی از راهنمایی خوبتون ممنون..ولی باز فکر میکنم در صورتی که برم اتریش با این مشکلات مواجه بشم..میگن از هرچی بترسی سرت میاد..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

من با هزار جور منت و شرط تونستم کسی رو راضی کنم 20 الی 25 میلیون تومان به من کمک کنه تا برای فوق لیسانس در یک دانشگاه اروپایی بخونم و از اونجا برای دکترا برم به top 10 آمریکا .
    حال شما برای رشته فیزیک کدام دانشگاه اروپایی رو برای فوق لیسانس و با این هزینه پیشنهاد می کنید تا برای دکترا حداقل برای دانشگاههای top آمریکا شناخته شده باشد ( بجز آلمان که اصلاً حال نمی کنم ، حالا انگار ما رو راه دادند که من ناز می کنم ) با زبان هم کنار می آییم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط SCHRODINGER نمایش پست ها
    من با هزار جور منت و شرط تونستم کسی رو راضی کنم 20 الی 25 میلیون تومان به من کمک کنه تا برای فوق لیسانس در یک دانشگاه اروپایی بخونم و از اونجا برای دکترا برم به top 10 آمریکا .
    حال شما برای رشته فیزیک کدام دانشگاه اروپایی رو برای فوق لیسانس و با این هزینه پیشنهاد می کنید تا برای دکترا حداقل برای دانشگاههای top آمریکا شناخته شده باشد ( بجز آلمان که اصلاً حال نمی کنم ، حالا انگار ما رو راه دادند که من ناز می کنم ) با زبان هم کنار می آییم
    خوب اگر منظورتون اتريشه! خوب بايد آلماني بلد باشيد! تازه شما كه قصد داريد بريد آمريكا بهتره كه به انگليسي درس بخونيد...
    سوئد، نرو‍ژ و فنلاند گزينه هاي خوبي مي تونن باشن...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd نمایش پست ها
    خوب اگر منظورتون اتريشه! خوب بايد آلماني بلد باشيد! تازه شما كه قصد داريد بريد آمريكا بهتره كه به انگليسي درس بخونيد...
    سوئد، نرو‍ژ و فنلاند گزينه هاي خوبي مي تونن باشن...
    vienna university of technology مستر انگليسيه كورساش , و احتياج به دونستن آلماني نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    vienna university of technology مستر انگليسيه كورساش , و احتياج به دونستن آلماني نيست
    کی اینو میگه؟ بنده که کمتر کورس انگلیسی دیدم اینجا!
    لطفا اطلاعات غلط ندید
    ویرایش توسط tornado : December 3rd, 2009 در ساعت 08:59 PM دلیل: پست پینگیلیش

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    کی اینو میگه؟ بنده که کمتر کورس انگلیسی دیدم اینجا!
    لطفا اطلاعات غلط ندید
    for example:
    http://www.tuwien.ac.at/lehre/master...gy/how_to_appl

Master Building Science and Technology does not require you to speak German

حالا اطلاعات من كلا در حد اينترنته شايد شما كه اونجاييد بهتر بدونيد

Junior Member

English Master ها خیلی محدودن تو اتریش. من خودم دنبالش بودم . به طور مثال Leoben فقط 4 یا 5 تا English Course داره

هزینه تحصیل مهندسی در اتریش حدود 380 یورو است

اگر دانش کافی برای زبان المانی نداشته باشی، تا وقتی که به دانش برسی، باید کلاس بری که این کلاس ها رو هم خود دانشگاه برگزار می کنه، هر موقع که از امتحان المانی نمره قبولی بگیری میری سر کلاس های اصلی دانشگاه (این ها رو برای دانشگاه JKU مطمئن هستم)

اتریش بدرد مهندسی نمی خورد هم اصلا قبول ندارم.

هزینه زندگی با خوابگاه حدود 550 تا 700 یورو در ماه است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)