صفحه 4 از 101 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1003

موضوع: هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط omidai نمایش پست ها
    خانم هانیه می تونم بپرسم شما دنبال چی بودید که بهش نرسیدید؟. شما چه شرایطی رو می خواستید که در وین نیست؟ بر فرض این که وین یک دانشگاهی هست که هر کسی چه با لول متوسط و چه با لول بالا می تونه وارد این دانشگاه بشه، بر فرض اینکه ساختار دانشگاه سنتیه. چیزی که مهمه اینه که شما تو این چندین سال چقدر سطح آکادمیک خودتون رو بالا می برید. چه پروژه هایی رو انجام میدید و چه اندازه publication خواهید داشت. در ضمن من فکر نمی کنم اگر شما بخواهید برای postdoc مثلا آمریکا و یا کانادا اقدام کنید بهتون بگن" وین درس خوندی!!!!!!!!!!!! حیف شد اگر شریف درس می خوندی بهت پذیرش می دادیم، اگر چه رنک دانشگاه شریف 1777 و دانشگاه وین 87 ولی چون سیستم شما سنتی بوده ما به شما پذیرش نمی دیم". البته یه بحث دیگه هم هست در تمام دنیا داشمندان و کسایی که جوایز بین المللی دارند مثل نوبل، به خاطر این هست که در یک دانشگاهی حضور داشتند که که اون دانشگاه اونها رو به این مرحله از علم رسونده. رنک دانشگاه به دانشگاه داده میشه نه به اسم یا شخص . ضمنا شما بچه های این فروم رو بچه هایی با لول متوسط نام بردید و ابراز کردید بچه هایی با لول بالا به این فرم سر نمی زنند . به نظر من بهتر هست که به خاطر این یک معذرت خواهی از بچه های این فروم انجام دهید.
    ضمنا اعلام میکنم رنکهای اعلا م شده از سایت http://www.webometrics.info می باشند.
    دقیقن به خاطر همین لول آکادمیک در رشته خودم هست که دارم اینجا رو ترک میکنم...دوستانی در لول پست داک دارم که به همین مشکل برخوردند...در محیطی آروم و غیر رقابتی درس خوندن اینجا و الان برا کار در مارکت آمریکا مشکل دارند یک تحلیل از تعداد افرادی که بعد از دکترای اینجا وارد کار آکادمیک میشند بد نیست... به این مقاله نگاهی بندازید
    http://www.nature.com/news/2011/1104...l/472276a.html
    German institutions could push reforms too far, leaving students
    spending so long in classes that they "lack time to do research for their
    thesis and develop critical-thinking skills"
    برای پست داک قیاس شریف و اینجا شاید پیچیده باشد اما به جرات میگم در رشته من عملکرد و پذیرشهای دکترای دانشگاه شریف امسال به مراتب بهتر از اینجا بود...تهران و شریف از دانشجوی مستر انتظار پابلیش دارن اینجا اونقدر تعداد استاد کمه در قیاس با تعداد دانشجو که برای دانشجوهای دکترا هم وقت ندارن...کجای یک سیستم آکادمیک سالم به استاد اجازه میده در آن واحد 10 یا تعداد بیشتری دانشجوی دکتری رو نظارت کنه در حالیکه به ندرت در دانشگاه حاضر میشه و مافیای تجاری خودش رو داره...
    توصیه میکنم به فروم رنکینگ سری بزنید اونجا بحثهای مفصلی در مورد رنکینگ هست....ببینید مبنای این رنکینگ چیه... http://www.webometrics.info/about_rank.html
    در مورد باند بازی....اینجا هم هست...
    3 سال پیش دوستی که اینجا بود به من از شرایط اینجا گفت و من زیر بار نرفتم...الان کاملا پشیمان نیستم چون از بدترین شرایط هم میشه آموخت اما اگر توصیه دوستم رو گوش کرده بودم و به امید اینکه دسترسیه اینجا ساده است و وضع نسبی قابل قبول نیومده بودم الان وضعم بهتر بود از نظر علمی...ما با سیستم و برنامه ریزی آمریکایی درس خوندندیم.. سیستم آکادمیک ایران اگه بودجه اینجا رو داشت اصلا قابل قیاس نبود...در ضمن این رو هم بگم در فرهنگ آلمانی اعتماد به نفس حرف اول رو میزنه....حتی اگه درونتونم حس کنید از کشور بدبختی دارین میان اینجا جز ترحم تلخ این مردمان چیزی نخواهید گرفت و اصلا جای پیشرفت ندارید...به ایران و دانشگاههای ایران افتخار کنید .... بگید بدبختیم موقع اعتراض میگن از مملکت بدبخت اومدی و حق اعتراض نداری همینشم از سرت زیاده...آرزومه روزی به محیط آکادمیک ایران و دانشجوهای بی نظیری که این 3 سال مانندشونو ندیدم برگردم...

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil11 نمایش پست ها
    مثل اینکه ما هرجا بخوایم بریم همینطوریهااا... حالا برای خارجیها اینطوره یا کلا کاغذ بازیشون زیاده؟
    کلا و بالاخص برای خارجی ها ....دیگه محبوبیت حزب FPÖ که بالا بره بدترم میشه وضع...الان دو حزب سر قدرتند FPÖ و SPÖ
    برای آشنایی با افکار حاکم بر جامعه بد نیست به تبلیغات کج و کوله و نژاد پرستانه این حزب سری بزنید... رهبر حزبم داره واسه 2013 خودشو آماده میکنه Chancellor شه....این دیگه تجربه شخصی من نیست آرای ملت پشت این افکاره...
    http://www.werbeagentur1.at/?Werbung_2006:FP%D6
    http://freudklinik.bravehost.com/wahl.html
    http://interlinkmarketing.unternehme...alles-erlaubt/

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    کلا و بالاخص برای خارجی ها ....دیگه محبوبیت حزب FPÖ که بالا بره بدترم میشه وضع...الان دو حزب سر قدرتند FPÖ و SPÖ
    برای آشنایی با افکار حاکم بر جامعه بد نیست به تبلیغات کج و کوله و نژاد پرستانه این حزب سری بزنید... رهبر حزبم داره واسه 2013 خودشو آماده میکنه Chancellor شه....این دیگه تجربه شخصی من نیست آرای ملت پشت این افکاره...
    http://www.werbeagentur1.at/?Werbung_2006:FP%D6
    http://freudklinik.bravehost.com/wahl.html
    http://interlinkmarketing.unternehme...alles-erlaubt/
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil11 نمایش پست ها
    اصلا نگران نباشیم؟ :دی
    ای بابا, هرجا بریم انگار همینطوری میخواد بشه...

خوب کاغذ بازی که مشکلی نداره که !! عادی هست برامون ولی اینکه من 2 روزه می رم اداره کل و اونا مهر تایید رو تو اتاق گم کرده بودن فکر نکنم اونحا هم باشه!! یا اینکه معاون آموزشی کل استان وضو بگیره و با اون دستای آبکیش باعث بشه رنگه مهر به هم بخوره و من 1 روز مجدد امضا ها رو تجدید کنم !! اونجا اینا رو داره؟ فک نکم.

یک سوال فنی تو ان تاپیک من ندیدم در مورد کار در اتریش زیاد بحث شده باشه. دوستان که اونجا هستند نظری در این مورد دارن آیا؟ من کلی تو قسمت شبکه و طراحی وب کار کردم اونجا می شه همچین کارایی انجام داد؟؟

Junior Member

پیش فرض هزینه های زندگی در اتریش

سلام دوستان
    لطفا یکم اطلاعات راجع به هزینه زندگی و کیفیت خوابگاهها و مسکن به من بدید.
    ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط k_alireza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا یکم اطلاعات راجع به هزینه زندگی و کیفیت خوابگاهها و مسکن به من بدید.
    ممنونم
    اگر صفحه اول اون پی دی افی که دوستان گذاشتن رو نگاه کنی همه چی رو گفته.
    • هزینه زندگی در اتریش(ماهانه) : 550 تا 700 یورو
    • هزینه دانشگاه(ترمی) : 380 تا 750 یورو
    • هزینه کالج زبان آلمانی در اتریش(ماهانه) : 650 یورو

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    اگر صفحه اول اون پی دی افی که دوستان گذاشتن رو نگاه کنی همه چی رو گفته.
    • هزینه زندگی در اتریش(ماهانه) : 550 تا 700 یورو
    • هزینه دانشگاه(ترمی) : 380 تا 750 یورو
    • هزینه کالج زبان آلمانی در اتریش(ماهانه) : 650 یورو
    دوست عزیز اونجا تو صفحه 7 نوشته :: هر ترم کلاسهای فشرده (24 ساعت در هفته) 340 یورو !! (البته اینا برا سال 2003 هست امیدوارم افزایش اینا نداشته باشه!! )
    این رقم که شما گفتین از کدوم صفحه اون pdf هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    دوست عزیز اونجا تو صفحه 7 نوشته :: هر ترم کلاسهای فشرده (24 ساعت در هفته) 340 یورو !! (البته اینا برا سال 2003 هست امیدوارم افزایش اینا نداشته باشه!! )
    این رقم که شما گفتین از کدوم صفحه اون pdf هست؟
    من یک فایل ورد برای خودم درست کردم اسم تمام دانشگاه ها، رشته ها و هزینه های مربوط به هر کدوم از کشورها رو تو اون نوشتم ولی نمی دونم از کجا این اطلاعات رو گرفتم و سعی کردم آخرین تغییرات رو توش بدم بنابراین از اون pdf نیست(احتمالا) و همچنین کالج های زبان زیاده و من تا اوجا که یادم میاد آخرین قیمت کالجی رو که دیدم نوشتم(با توجه به تاریخ)
    مفق باشید

Banned

سلام
    دوستان به نظرتون اتریش برای رشته علوم سیاسی ارزش داره دانشگاه سراسری خوب ایران رو ول کنم بیام اونجا تازه زبان و از اول درس رو بخونم؟ در مقایسه با جاییی مثل فرانسه که 3 ترم باقیمونده رو تموم کنم و برای مستر از فرانسه پذیرش بگیرم. که با توجه به مدرک و سطح نمرات و مقاله هایی که دارم پذیرش راحته البته یکی از اساتید خودمون هم دانشگاه رن1 دکترا گرفته معرفی نماه هم بخواد میتونه بده! چون اینطور که از اتریش میگند دوستان ظاهرا از نظر علمی چندان بالا نیست. یه طوری نشه از اینجا سطح علمیش پایین تر باشه. چون رشته ما هم یه طوری هست که ابدا نمیشه نشست سرکلاس بیسواد و دوام آورد همیشه باید در حین درس دانشجوها هم بحث های مبنایی ارایه بند و به روز باشن. به نظرتون این طور هست اتریش .

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظرتون اتریش برای رشته علوم سیاسی ارزش داره دانشگاه سراسری خوب ایران رو ول کنم بیام اونجا تازه زبان و از اول درس رو بخونم؟ در مقایسه با جاییی مثل فرانسه که 3 ترم باقیمونده رو تموم کنم و برای مستر از فرانسه پذیرش بگیرم. که با توجه به مدرک و سطح نمرات و مقاله هایی که دارم پذیرش راحته البته یکی از اساتید خودمون هم دانشگاه رن1 دکترا گرفته معرفی نماه هم بخواد میتونه بده! چون اینطور که از اتریش میگند دوستان ظاهرا از نظر علمی چندان بالا نیست. یه طوری نشه از اینجا سطح علمیش پایین تر باشه. چون رشته ما هم یه طوری هست که ابدا نمیشه نشست سرکلاس بیسواد و دوام آورد همیشه باید در حین درس دانشجوها هم بحث های مبنایی ارایه بند و به روز باشن. به نظرتون این طور هست اتریش .
    نه نمی ارزه ول کنی به هیچ وجه این کار رو نکن...مستر بهتره...واسه بچلر عمرتو حیف نکن....دانشگاه وین از نظر علوم انسانی مطرحه اما بعید میدونم اون محیط پویای بحثی که میخوای داشته باشه یه سرچی بزن تو پیپرهای وین ببین با ادبیات استاداش حال میکینی..تنها مزیت اینجا برا رشته شما وجود دفتر سازمان ملله که میشه بری و کار کنی بدون اجازه کار...اما درکل ول کردن لیسانس خوب ایران برا لیسانس اینجا اشتباهه...بعدشم برای حقوق میدونم که آرزوی بچه های اینجا رفتن به فرانسه است....

Banned

خودم هم دو دل هستم آخه از دانشگاه خدمون اشباع شدم مشکل اینجاست که در همین دانشگاه خودمون هم غیر از یکی دو تا از اساتید که اتفاقا یکی شون هم آلمان بوده 30 سال از دبیرستان تا پایان دکترا و شاگرد پروفسور هابرماس(میشناسید؟ یکی از بزرگترین فلاسفه سیاسی معاصر هست در دنیا صاحب مکتب هم هست و اتفاق توی دانشگاه کریستیان شل شهر کل هم تدریس میکنه تازه او ن هم نه خود کلن یکی از بخشهای کوچک وابسته به کلن!!!) بوده و یکی دیگه اما بقیه نهایت کارشون اینه که خب دانشجویان عزیز یاد داشت بفرمایید ... بعد از یک ساعت و نیم یاد داشت فرمودن... خب تا همین جا کافیه بقیه اش برای جلسه بعد و قس علی هذا... و بچه ها هم غالبا همینطور.... البته شاید من چون تغییر رشته دادم و از مهندسی به علت علاقه ای ککه به علوم انسانی داشتم اومد یکم ایدئالیست باشم... راستی این چیزی که فرمودید که توی دفتر سازمان ملل میشه کار کرد چطور کارهایی میشه انجام داد از نظر کمک هزینه بودن و یا کارهای مطالعاتی هست چی هست؟ آیا راحت میشه اونجا کار کرد یا سخته؟ منظورم اینه که امکانش برای افراد خاصی هست یا برای همه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)