صفحه 6 از 101 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1003

موضوع: هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_hj نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    من اتریش رو به این دلیل انتخاب کردم که شرط دادن پذیرش قبولی توی کنکور سراسری هست و حتی زبان هم میشه همونجا یاد گرفت.
    من در مورد نروژ تحقیق نکردم ولی فکر نکنم اینجور شرطی داشته باشه جای دیگه ای.
    خوب آلمان هم شرایطی مثل اتریش داره(البته منظورم برای پذیرش هست). چرا برای آلمان نمی خوای اقدام کنی؟
    نمی خوام بگم الان برو آلمان یا برو نروژ، می خوام این رو بگم که احساس می کنم شما برای یک تصمیم به این بزرگی داری چشم بسته تصمیم می گیری.در مورد کشور های مختلف، مردم ،زبان، فرهنگ، آب و هوا ، دانشگاه ها ،رشته مورد علاقه و...تحقیق کن و بعد با اطلاعات کامل بهترین تصمیم رو بگیر.
    امیدوارم که ناراحت نشده باشید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    خوب آلمان هم شرایطی مثل اتریش داره(البته منظورم برای پذیرش هست). چرا برای آلمان نمی خوای اقدام کنی؟
    نمی خوام بگم الان برو آلمان یا برو نروژ، می خوام این رو بگم که احساس می کنم شما برای یک تصمیم به این بزرگی داری چشم بسته تصمیم می گیری.در مورد کشور های مختلف، مردم ،زبان، فرهنگ، آب و هوا ، دانشگاه ها ،رشته مورد علاقه و...تحقیق کن و بعد با اطلاعات کامل بهترین تصمیم رو بگیر.
    امیدوارم که ناراحت نشده باشید.
    موفق باشید

تا جایی که من می دونم آلمان برای ویزا دادن زبان آلمانی سطح B2 می خواد ! البته دانشگاه آزاد رو هم قبول نداره (اینو در باب خودم گفتم.) :دی
    ویرایش توسط samiii22 : August 3rd, 2011 در ساعت 09:24 AM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    بد هم نیست تند شه با محیط و لحن اتریش سازگاره....هه هه..ببین ما اینجا عقاید بنیادی رو بحث نمیکنیم که...هر کی نظرشو میده با هر لحنی که بلده...بحث نصیحتم نیست...بحث اون تلنگره است که اگه یکی با یه لحن محکم و تند به من میزد 3 سال در عمرم جلو بودم...اطرافیان احترام و لطافت رو رعایت کردن اما 3 سال من حیف شد...
    با دوستمون پیلا پیلا حرف زدم متوجه شدم که دلایلشون برای نرفتن یک نفر در شرایط من (تاکید می کنم یکی در شرایط من با توجه به محدودیت زمانی و مالی) دلایل قانع کننده ای نبودن. برای کارشناسی می رم و اتریش پلی هست برا کشور های دیگه !

لازمه اول ترم باشی بگذره برای رفتن به لول بعد زبان کارنامه نمیگیری....
    مقدماتی تعریف داره لول رو نام ببر.....
    نه لزوما اما اگر همون باشه از نظر امور اداری ساده تره
    قدیمیه http://buddynet.htu.tuwien.ac.at/Wiki/de/Sprachkurse
    http://sprachenzentrum.univie.ac.at/
    گویا بعد ثبت نام خود دانشگاه معرفی میکنه که کجا باید بری....من آلمانی بلد بودم زمانی که اومدم دوستانی که اینجا آموختن بهتر کمک میکنن
    خواهش میکنم...
    من هم با این مورد مشکل دارم اگه من برا این ترم پذیرش بگیرم نرسم بیام اونجا می شه نگه داشت برای ترم بعد حضوری اومد اونجا؟ (من مشکل ویزا خواهم داشت طول می کشه تا برسه به دستم.)

کمتر کسی در این فروم با اسم حقیقی خودش حضور داره...این پست حسن ختامی شد برای خداحافظی من از این فروم که مصادفه با خداحافظی من از اتریش...تو این مدت بعضی ها دلخور شدن بعضی ها دیدشون عوض شد و بودن افرادی که از حد یک ای دی فراتر رفتن و دوستان هم در دنیای واقعی شدیم....اتریش جای آدمهای خنگ نیست من هرگز این عبارت رو بکار نبردم دوستی که با معدل 14 دنبال یک گزینه برای تغییر و ارتقا هست یقینا دنبال دانشگاههای طراز اول کانادا و آمریکا نمیره و کسی که اونجا میتونه بره معمولا به اتریش سر نمیزنه...این اشتباه من بود....پایین بودن رقابت در سیستم آکادمیک فعلی اتریش جای پیشرفت مناسبی برای دوستان گروه اول میذاره...این خبر خوب رو هم بدم که از اول این ماه دانشجو های مستر اجازه کار 10 ساعته دارن در هفته... دقیق ترش رو از دوستانی که اینجا می مونن جویا شید*هی روضه میخونم برا مستر بیان و ایران خودتون رو به یک لول خوب برسونید برای مسایلی از این قبیله!...کار کردن در دانشگاه و رفتن به عمق فیلد کاری خودم در اینجا من رو متقاعد کرد که برای رشته من جای مناسبی نیست از اول هم در پست هام بر این عبارت رشته من تاکید داشتم...امیدوارم تک تک دوستانی که این کشور رو به عنوان بهترین گزینه موجود انتخاب کردن موفق بشن و از این کشور زیبا لذت ببرن...
    ویرایش توسط Pearson : July 14th, 2011 در ساعت 03:06 AM

Junior Member

کمتر کسی در این فروم با اسم حقیقی خودش حضور داره...این پست حسن ختامی شد برای خداحافظی من از این فروم که مصادفه با خداحافظی من از اتریش...تو این مدت بعضی ها دلخور شدن بعضی ها دیدشون عوض شد و بودن افرادی که از حد یک ای دی فراتر رفتن و دوستان هم در دنیای واقعی شدیم....اتریش جای آدمهای خنگ نیست من هرگز این عبارت رو بکار نبردم دوستی که با معدل 14 دنبال یک گزینه برای تغییر و ارتقا هست یقینا دنبال دانشگاههای طراز اول کانادا و آمریکا نمیره و کسی که اونجا میتونه بره معمولا به اتریش سر نمیزنه...این اشتباه من بود....پایین بودن رقابت در سیستم آکادمیک فعلی اتریش جای پیشرفت مناسبی برای دوستان گروه اول میذاره...این خبر خوب رو هم بدم که از اول این ماه دانشجو های مستر اجازه کار 10 ساعته دارن در هفته... دقیق ترش رو از دوستانی که اینجا می مونن جویا شید*هی روضه میخونم برا مستر بیان و ایران خودتون رو به یک لول خوب برسونید برای مسایلی از این قبیله!...کار کردن در دانشگاه و رفتن به عمق فیلد کاری خودم در اینجا من رو متقاعد کرد که برای رشته من جای مناسبی نیست از اول هم در پست هام بر این عبارت رشته من تاکید داشتم...امیدوارم تک تک دوستانی که این کشور رو به عنوان بهترین گزینه موجود انتخاب کردن موفق بشن و از این کشور زیبا لذت ببرن...
    اول از همه بهتون تبریک میگم بخاطر نزدیک شدن به اهدافتون و بعد هم تشکر بابت راهنماییهای مهمی که کردید و اطلاعات دقیقی که بدون هیچ چشم داشتی به همه میدادید... ولی امیدوارم این آخرین پستتون نبوده باشه و باز هم در این فروم ببینمتون (خیلی امیدوارم)..
    خلاصه بگم من باز هم منتظر پستهاتون هستم ;-)....

Member
    رشته و دانشگاه

سلام و تشکر از بابت همه اطلاعات و راهنمایی بی دریغتون...
    امیدوارم همه دوستان روزی به خواستشون در زندگی خودشون برسن...
    شما در طول این 1 2 ماه که من مشغول جمع آوری اطلاعات بودم خیلی کمک کردین امیدوارم روزی جایی دیگر در فرومی دیگر بتونم جبران کنم.

و به قول دوستمون سهیل امیدوارم آخرین پستتون تو این تاپیک نباشه.
    <<<<<< مرگ حقیقی برای انسان مرگ امید اوست.>>>>><

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    تا جایی که من می دونم آلمان برای ویزا دادن زبان آلمانی سطح B2 می خواد ! البته دانشگاه آزاد رو هم قبول نداره (اینو در باب خودم گفتم.) :دی
    ;کاملا در اشتباهی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    ;کاملا در اشتباهی
    ویزا رو یا دانشگاه آزاد رو ؟ شما می تونی دانشجوی ازاد باشی و برا آلمان اقدام کنی؟؟؟
    <<<<<< مرگ حقیقی برای انسان مرگ امید اوست.>>>>><

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب و مقایسه ی اتریش با سایر کشورها

بله عزیزم می تونی دانشجوی دانشگاه آزاد باشی و برای آلمان اقدام کنی
    خیلی از بچه ها اقدام کردن

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پاسخ : انتخاب و مقایسه ی اتریش با سایر کشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    بله عزیزم می تونی دانشجوی دانشگاه آزاد باشی و برای آلمان اقدام کنی
    خیلی از بچه ها اقدام کردن
    آره یکی از دوستای من داره میره آلمان پذیرششم اومده آزادم خونده

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)