صفحه 93 از 101 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1003

موضوع: هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

عذر ميخوام گزينه ablose درسته. ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط Nemijoon نمایش پست ها
    عذر ميخوام گزينه ablose درسته. ممنون
    بعضی از خونه ها امکانات دارن مثل کمد و تلویزیون یه سری موارد اضافی دیگه.
    Ablose پول این وسایل که ازتون گرفته میشه و بر نمیگرده. مگه اینکه به صاحب خونه بگین من پول نمیدم و وسایل هم نمیخوام یام بعد اینکه قراردادتون تموم شد میتونید اونارو بفروشین.
    باشد که رستگار شویم...‌‌

سلام دوستان . نوبت كه به ما رسيد آسمون تپيد!! چرا كسي تو فروم پاسخگو نيست!!! من چند جا سوالمو مطرح كردم ولي كسي جوابي نميده!! دوستان گرامي همونطور كه وقت رفتن از تجربيات بچه هاي قديمي فروم استفاده كردين الان هم تجربيات خودتون رو در اختيار ما بذاريد!! كه تازه وارديم.

من اين فروم رو زير و رو كردم ولي به نتيجه نرسيدم باز هم سر در گمم كه با همسرم بيايم اتريش يا نه!! براي ليسانس رشته شيمي محض، كلاس زبان هم الان A2 هستيم تا وقت اومدن شايد تا نصفه هاي B1 برسيم،، ماهيانه هم ١١٠٠ يورو از ايران برامون ميرسه،، آدمايي هم هستيم كه از ١٦ سالگي رو پاي خودمون وايساديم هر سختي هم كه بگين كشيديم و آبديده شديم ديگه عرضم به خدمتتون هدف ما از ادامه تحصيل توي اتريش بيشتر گرفتن اقامت از يه كشور اروپاييه،، از طرفي من ٢٧سالمه و همسرم ٣٠ سالشه،، به نظر شما دوستان ما چيكااار كنيم ؟؟ منتظر جوابتون هستم. اينم ميدونم كه نسبي هستش ولي حداقل كسي كه شرايطش مثل ماست يه راهنمايي بكنه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan_tk نمایش پست ها
    من اين فروم رو زير و رو كردم ولي به نتيجه نرسيدم باز هم سر در گمم كه با همسرم بيايم اتريش يا نه!! براي ليسانس رشته شيمي محض، كلاس زبان هم الان A2 هستيم تا وقت اومدن شايد تا نصفه هاي B1 برسيم،، ماهيانه هم ١١٠٠ يورو از ايران برامون ميرسه،، آدمايي هم هستيم كه از ١٦ سالگي رو پاي خودمون وايساديم هر سختي هم كه بگين كشيديم و آبديده شديم ديگه عرضم به خدمتتون هدف ما از ادامه تحصيل توي اتريش بيشتر گرفتن اقامت از يه كشور اروپاييه،، از طرفي من ٢٧سالمه و همسرم ٣٠ سالشه،، به نظر شما دوستان ما چيكااار كنيم ؟؟ منتظر جوابتون هستم. اينم ميدونم كه نسبي هستش ولي حداقل كسي كه شرايطش مثل ماست يه راهنمايي بكنه.
    خوب دوست عزیز سوال شما خیلی کلی. که اقا ما بیایم یا نه؟
    بعدشم مگه راحت اقامت گرفتن از اتریش کم کم ۵ ۶ سال طول میکشه اونم بعد از اتمام تحصیل.
    پیشنهاد من اینه هردو پذیرش بگیرین نه یکی بگیره دیگری ویزا همراه.
    اول پذیرش بگیرین بعد ویزا بعد بیاین اینجا برین کورس زبان و بعد لیسانس بخونین. همین یک سطر ۷ سال میشه.
    تصمیم با سماست کسی نمیتونه بگه بیا یا نیا.
    در ضمن اینجا نیازی نیس که قبلا سختی کشیده باشی و اب دیده. یکم اگه ادم عاقل باشه کافیه
    باشد که رستگار شویم...‌‌

ممنون از اين پاسخگويي سريع،، به نظر شما ١١٠٠ يورو براي دو نفرمون كافيه؟؟ از طرفي براي رشته ي شيمي بازار كار چطور هست؟؟ ميدونم بستگي به خيلي چيزا داره ولي در حالت كلي بازار كارش چطوره؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan_tk نمایش پست ها
    ممنون از اين پاسخگويي سريع،، به نظر شما ١١٠٠ يورو براي دو نفرمون كافيه؟؟ از طرفي براي رشته ي شيمي بازار كار چطور هست؟؟ ميدونم بستگي به خيلي چيزا داره ولي در حالت كلي بازار كارش چطوره؟؟
    هزینه هر نفر به طور میانگین میشه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰
    اما اگه دونفری اقتصادی باشید شاید بشه جمع کرد با ۱۱۰۰
    کار اینجا سخت کلا. تو سال اول بش فک نکن مگر کارای خدماتی. اونم اگه زبان بلد باشی
    باشد که رستگار شویم...‌‌

سلام خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین و اطلاعاتی که دادین.من فوق لیسانس IT شبکه های کامپیوتری دارم.هیچ مدرک زبانی هم ندارم.فقط 6 ماه سابقه کار دارم که به عنوان پشتیبان شبکه بودم.مدارک بین المللی mcitp,CCNA,ISMS و اسمبل سیستم از فنی حرفه ای دارم. می خواستم بدونم اگر واسه دکترا بیام اونجا آیا میتونم هم راستا با تخصصم کار پیدا کنم و هزینه هام رو تامین کنم یا نه؟؟ البته من سابقه 6 سال زندگی دانشجویی هم دارم. ممنون میشم اگر جوابمو بدین و راهنمایی کنین

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1369 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین و اطلاعاتی که دادین.من فوق لیسانس IT شبکه های کامپیوتری دارم.هیچ مدرک زبانی هم ندارم.فقط 6 ماه سابقه کار دارم که به عنوان پشتیبان شبکه بودم.مدارک بین المللی mcitp,CCNA,ISMS و اسمبل سیستم از فنی حرفه ای دارم. می خواستم بدونم اگر واسه دکترا بیام اونجا آیا میتونم هم راستا با تخصصم کار پیدا کنم و هزینه هام رو تامین کنم یا نه؟؟ البته من سابقه 6 سال زندگی دانشجویی هم دارم. ممنون میشم اگر جوابمو بدین و راهنمایی کنین
    ببینید اوضاع بازار کار برای رشته های کامپیوتر از بقیه ی رشته ها بهتره. منتها کاملن به تسلط شما به زبان آلمانی (یا انگلیسی خیلی خوب با تخصص کامپیوتر بالا) بستگی داره.
    ولی خب اگر به صورت دانشجویی بیاین و بخواین کار هم بکنید، باید بدونید که ممکنه تا مدتی کار مناسب براتون پیدا نشه. میتونید از الان سایتهای کاریابی در اتریش در رشته
    مورد نظرتون رو بررسی کنید تا کلیاتش دستتون بیاد که در چه زمینه هایی ممکنه کار وجود داشته باشه. اینم در نظر بگیرید که شما نهایتن بتونید با پیدا کردن کارفرما
    حدود 20 ساعت در هفته کار پیدا کنید نه بیشتر و همونطور که گفتم ممکنه تا یک سال از شروع تحصیلتون هم براتون مهیا نشه.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1369 نمایش پست ها
    بله ابنجا معمولا کار آی تی بهتر از بقیه کارهاست ولی رقبای خبره ای هم داریم که از اروپای شرقی اینجا مشغول به کارند ولی بازهم با این حال بازار کار خوبی داره به نسبت خیلی از کارهای دیگه ولی نه هر فیلد آی تی
    من هم تو حوزه شبکه مدرک دارم و برای همین خیلی دنبالش بودم و متاسفانه با اینکه کارمون تخصصیه ولی شرکت های بین المللی خیلی کمه که فقط به زبان انگلیسی استخدامتون کنه ولی برای برنامه نویسی مخصوصا زبان جاوا کار خیلی خیلی بهتر پیدا میشه
    با اینحال کلا برای پیدا کردن کار مناسب در اینجا باید صبور باشید و کارهای مناسب در حوزه آی تی کم نیست و بودن رزومه شما در شرکتی خاص ممکنه شانستون رو خیلی زیاد کنه برای همین بهتره به تمام شرکت های حوزه آی تی رزومه بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)