نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: UPS???university wants to mail my I20 by UPS

پیش فرض UPS???university wants to mail my I20 by UPS

Univesity wants to send my I20 by UPS servise.do you know any thing about it?does UPS have any office in Iran or it doesnt work in Iran?

Senior Member

پیش فرض پاسخ : UPS???university wants to mail my I20 by UPS

من در مورد UPS نميدونم چيزي. فقط اينكه تقريبا همه I20 هاي بچه ها با DHL ميرسه به دستشون و شما هم بهتره از دانشگاه بخواين اين كار رو بكنند براتون. اگه با هزينه اش مشكل داشتند بگيد كه خودتون پرداخت مي كنيد.

hmes
    Guest

اون usps و به ایران نمی آید!!!!!!!!

I told them I whant to be mailed by DHL but they said we send it by UPS express mail.It is UPS I am sure about name

Junior Member

من یک همچین تجربه ای داشتم! فکر می کنم خود UPS بسته رو برای ارسال به ایران، تحویل DHL میده!

برای من هم یک بسته از آمریکا اومد که پاکت مال UPS بود و روش هم Invoice شرکت UPS. اما تمام این بسته رو دوباره گذاشته بودن تو بسته ی DHL و یک Invoice مربوط به DHL هم روش نصب شده بود!

فکر می کنم برای شما هم همین اتفاق بیفته و جای نگرانی نداره.

Junior Member

تا جاییکه من میدونم UPS و USPS هر دو پستهای آمریکا هستند منتها USPS دولتیه و UPS خصوصی. ولی فکر کنم زمانی که با UPS میفرستن وسط راه به یه پست دیگه مثل dhl تحویل میدن.

Senior Member

دوستان کسی میدونه چطور میتونم با ups بستم رو از دانشگاه تحویل بگیرم. دانشگاه گفته برای ارسال I20 به صورت سریع فقط با ups قرارداد داره. چطور باید درخواست بدم که ups بستم رو برام بفرسته؟ باید تو سایتی جایی ثبت نام و پولشو پرداخت کنم؟

درود
    دوستان ، بعد از آماده شدن I-20 و Admission Letter دانشگاه به من گفت که احتیاجی نیست که پول بدی برای پست های اکسپرس مثل FEDEX و... خود دانشگاه مدارک رو با USPS پست کرد به دبی طبق خواسته خودم(از نوع اکسپرسش)(خدمات مختلفی دارن برای پست بسته که یکیش اکسپرسه) و اونها هم بسته رو ظرف 7 روز کاری(10روزه) از شیکاگو به دبی رسوندن و من هم هزینه ای ندادم.(البته بعدش برای ارسال اون به ایران 125 تومن دادم به کاراپست که اون هم ظرف 3روز کاری رسوندش به من).
    برای USPS هم در هیچ سایتی احتیاج به ثبت نام ندارید و فقط با Tracking Number که دانشگاه به شما میده میتونید موقعیت بسته رو پیگیری کنید.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Junior Member

برای من هم یک بسته از آمریکا اومد که پاکت مال UPS بود و روش هم Invoice شرکت UPS. اما تمام این بسته رو دوباره گذاشته بودن تو بسته ی DHL و یک Invoice مربوط به
    DHL هم روش نصب شده بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)