صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    بله میتونید . کار هم بستگی به زبان داره.
    این که گفته میشه کار بستگی به میزان آشنایی با زبان داره به این معنی هستش که با مدرک B1 یا B2 میشه به هر حال یه کاری پیدا کرد یا نه باید C1 داشت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Penny نمایش پست ها
    این که گفته میشه کار بستگی به میزان آشنایی با زبان داره به این معنی هستش که با مدرک B1 یا B2 میشه به هر حال یه کاری پیدا کرد یا نه باید C1 داشت؟
    دوست عزیز هدف مدرک داشتن نیست.ارتباط بر قرار کردن و صریح حرف زدنه آلمانی هستش

سلام ، میشه در مورد شهرهای وین و گراز یکم اطلاعات بدین ؟ از نظر شرایط زندگی ، هزینه ها ، کیفیت خوابگاهاش ، از نظر کار ؟
    مرسی

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام ، میشه در مورد شهرهای وین و گراز یکم اطلاعات بدین ؟ از نظر شرایط زندگی ، هزینه ها ، کیفیت خوابگاهاش ، از نظر کار ؟
    مرسی
    وین : شرایط زندگی نرمال و خوب ! هزینه ها بالا خوابگاهها (اینجایی که من هستم) بسیار تمیز ! کار بشدت کمیاب بعلت بلد نبودن زبان

دوستان کسی اطلاع دارد که آیا پس از اینکه اجازه ی کار بعد از تحصیل گرفتیم تا چه مدت بعد از کار کردنمی شود برای اقامت اقدام کرد؟
    ممنون

Junior Member

دوستان کسی مدونه ، سقف اجازه کار در ماه دقیقا چقدره؟

بعضی ها میگن 600 ، بعضی ها می گن 323. کدوم درسته ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haranji نمایش پست ها
    دوستان کسی مدونه ، سقف اجازه کار در ماه دقیقا چقدره؟

بعضی ها میگن 600 ، بعضی ها می گن 323. کدوم درسته ؟
    سقف اجازه کار قانونی برای ارشد و دکتری 20 ساعت در هفتس ! حالا اگر درآمد به ازای مثلن 20ساعت در هفته بالای حد مجاز 600 تا بره ازتون مالیات میگیرن ! حلا شما به ازای 20 ساعت کار مثلن 1000 یورو درآمد داشته باشی مالیاتش بیشتر میشه ! کلن نمیزارن زیاد پول دستت بیاد مگر اینکه کار سیاه انجام بدی و چون کسایی که کار سیاه براشون انجام میدی میدونن بهش احتیاج داری پول کم میدن مثلا ساعتی3 4 یورو !!!!!!!!!!!

Junior Member farari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture(shiraz university

با عرض سلام خدمت تمامی برادران گلم که از اتریش بچه های داخل را راهنمایی میکنند.
    رشته اصلی من معماری است و به تبع فرا خور آن آشنایی با نرم افزار های دیجیتال آرت است(البته من یه کم فرا تر رفتم و تقریبا یه انیمیت شدم)
    حالا سوال من از شما این است که با داشتن مدرک بین المللی میشه کاری در زمینه آموزش انیمیشن پیدا کرد(منظورم این که با آموزش دادن به صورت خصوصی به دیگران مشکل ندارند؟
    سوال دوم این که من شنیدم میشه مالیات ماهانه کار کردن را به صورت داوطلبی پرداخت کرد که 100 یورو است و سال های تحصیل رو به سال های اقامتی تبدیل کرد .آیا همینطوره؟
    با تشکر و قدردانی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farari88 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی برادران گلم که از اتریش بچه های داخل را راهنمایی میکنند.
    رشته اصلی من معماری است و به تبع فرا خور آن آشنایی با نرم افزار های دیجیتال آرت است(البته من یه کم فرا تر رفتم و تقریبا یه انیمیت شدم)
    حالا سوال من از شما این است که با داشتن مدرک بین المللی میشه کاری در زمینه آموزش انیمیشن پیدا کرد(منظورم این که با آموزش دادن به صورت خصوصی به دیگران مشکل ندارند؟
    سوال دوم این که من شنیدم میشه مالیات ماهانه کار کردن را به صورت داوطلبی پرداخت کرد که 100 یورو است و سال های تحصیل رو به سال های اقامتی تبدیل کرد .آیا همینطوره؟
    با تشکر و قدردانی
    ج1- کلن تدریس خصوصی اینجا هست ! حالا تو هر زمینه ای ! مثلن تدریس خصوصی آمار همراه با نرم افزار اس پی اس اس ساعتی 10 یورو مثلن البته بستگی داره ممکنه 8 یورو هم باشه !!!! ج 2 -http://www.applyabroad.org/forum/sho...ر-اتریش اینجا بهتر اطلاعات بدست میارید !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

سلام خدمت دوستان خوبم به ویژه دوستان عزیز مقیم اتریش

اکثر دوستن میگن که در طول سال اول اقامت تو اتریش اصلاً روی پیدا کردن کار حسابی باز نکنین. حلا من پیش خودم این طور حساب کردم که اصلاً من تا دو سال کار پیدا نخواهم کرد ولی عده ای از دوستان میگن حتی بعد از اتمام تحصیلات هم شاید کار پیدا نشه. حداکثر کاری که از من بر میاد اینه که مثل دوران تحصیلم تو ایران معدل بالایی داشته باشم و طبیعتاً زبان رو در حد خوبی یاد بگیرم و مهارت هامو افزایش بدم. آیا همین فاکتورها برای کار پیدا کردن کافی نیست؟ میگن برای نخبگان و نوابغ فرصت های رشد و پیشرفت فراوونه ولی من که نخبه و نابغه نیستم راستش با توجه به افزایش نرخ ارز و چند برابر شدن هزینه های تحصیل در خارج در مقایسه با گذشته، در افرادی همچون من که منتظر جواب درخواست اقامت هستند کمی ترس و دلهره ایجاد میشه. دوستان مقیم اتریش لطف کنند راهنمایی کنند در این مورد. ممنون
    ویرایش توسط Penny : May 5th, 2013 در ساعت 11:33 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)