صفحه 16 از 35 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

والا کار گیر آوردن و کار کردن بستگی به خود شخص داره. الآن در ایران در شفل مثلا حسابدار ما مثلا 1000 بیکار داریم و 100 شاغل. تو خود رشته من کسانی هستند که کار دیگری میکنند از بیکاری و کسانی هستند که در بالاترین پوزیشن هستند. من محیطی کار میکنم که کلا فارسی حرف زدن بدرد نمیخوره و باید انگلیسی صحبت کرد. پس میبینیم کار و شرایطش بستگی به خود آدم و شرایطی که پیش میاد داره, برای همین من به شخصه با عرض معذرت حرف هیچکس را در این رابطه اصلا گوش نمیدم و حتی میخندم به این بحث ها. ما فقط میتونیم یک استاندارد کلی برای این موضوع پیاده کنیم و اون اینه که مثلا تا یکسال اول یا بهتر بگم تا کامل شدن زبان تا حدی که بشه راحت ارتباط برقرار کرد (شاید شخصی یک ماهه هم اینطوری بشه, پس باز هم بستگی به شخص داره), کاری دشوار است. در کل شما تا مجبور نشی برای کار تلاش نمیکنی, مثلا تا مجبور نباشی نمیری و تو یک ایستگاه مترو بابت تمیز کردن سرویس ها روزی 20 یورو بگیری یا ... پس این موضوع فقط و فقط بستگی به شخص و شرایط زمان و محیط داره. ضمنا یک موضوع رو من با تجربه 8 سال زندگی در خارج از ایران بگم, کلا رفتن از ایران و پلن بلند مدت برای ماندن و ... (البته اگر از الآن فقط دنبال پذیرش و تحصیل هستید و بعدش حالا ببینیم چی میشه رو در پیش دارید, کلا بیخیال شید و نرید از ایران), یک قمار بزرگه که یا میبرید (اگر بهش ایمان داشته باشید) و یا میبازید. دقیقا انداختن یک جفت تاس را در نظر بگیرید که نتیجش میتونه جفت 6, جفت 1 و یا 5 و 4 که مابین اینهاست, باشه. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بروسونم و به این بحث بی نتیجه در این انجمن, پایان خوشی داده باشم. موفق باشید.

Junior Member farari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture(shiraz university

سلام
    میخواهم یه آماری را بهتون بگم که شاید با شنیدنش شوکه شید.البته این اماری هست که تازه خودشون در کمال پررویی اعلام میکنند.(بیش از 85% بیکارهای ایران را افرادی با مدارک بالاتر از لیسانس تشکیل میدهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا من یک سوال از شما دارم آیا واقعا همچین آماری در اروپای که تازه میگویند دچار بحران شده وجود دارد؟؟؟؟
    مسلما نه.
    چند وقت پیش با یکی از دوستانم که در رشته مکانیک در مقطع مستر در اسلو که تازه هزینه ها بیشتر از 1200 یورو در ماه است صحبت میکردم جمله زیبایی را به من گفت.
    گفت اگر من هم گول این حرف ها(بیکاری در اروپا-گرانی شهریه-بالا رفتن ارز)رو میخوردم هیچوقت نمیتونستم بیام اینجا و آیندم را تضمین کنم.چون الان دارم خیلی راحت هزینه هام را تامین میکنم و گفت که همه چی بستگی به خودت و مهارتت در هر زمینه ای داره .اینجا هستند کسانی که کاملا از خانواده ساپورت میشن و دسته دوم که مثل من بخش عظیمی از مخارجم را در می آورم
    ببخشید یه کمی طولانی شد
    فقط خواستم بگم که با این حرف ها برای خودتون موج منفی کاذب نسازید
    و مطمین باشید که اروپا در فجیع ترین حالت از مملکتی که باید با مدرک مستر معماری تو خط صادقیه -گیشا !!!!!!!!!!!!!کار کنی بهتر و بسیار آینده ساز تره

کسانی که در حسرت از دست دادن روز هستند زیبایی شب را هم از دست میدهند

Junior Member

حق با شماست دوستان خوبم. موفقیت کاملاً به انگیزه های خود شخص بستگی داره. راستش من اطلاع دقیقی از شرایط کلی کار و زندگی در اتریش ندارم. هدفم از طرح سوال این بود که از تجربه های دوستان استفاده کنم. مثلاً شاید آمار و ارقام تا حدودی کمک کننده باشه. در نهایت هر کسی به صلاحدید خودش عمل می کنه چون شرایط انسان ها با هم فرق میکنه. انگیزه اصلی من هم برخورداری از امکان پیشرفت و به دست آوردن آرامش هستش. قبول دارم که سوالم خیلی کلی بود و واقعاً نمیشه پاسخ مشخصی بهش داد.
    خودم هم سعی میکنم به دنبال اطلاعات مستند باشم و اگر چیز مفیدی دستگیرم شد به بقیه دوستان هم اطلاع رسانی میکنم.
    به هر حال پاسخ های شما به من کمک کرد.
    ممنون
    ویرایش توسط Penny : May 5th, 2013 در ساعت 10:54 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    والا کار گیر آوردن و کار کردن بستگی به خود شخص داره. الآن در ایران در شفل مثلا حسابدار ما مثلا 1000 بیکار داریم و 100 شاغل. تو خود رشته من کسانی هستند که کار دیگری میکنند از بیکاری و کسانی هستند که در بالاترین پوزیشن هستند. من محیطی کار میکنم که کلا فارسی حرف زدن بدرد نمیخوره و باید انگلیسی صحبت کرد. پس میبینیم کار و شرایطش بستگی به خود آدم و شرایطی که پیش میاد داره, برای همین من به شخصه با عرض معذرت حرف هیچکس را در این رابطه اصلا گوش نمیدم و حتی میخندم به این بحث ها. ما فقط میتونیم یک استاندارد کلی برای این موضوع پیاده کنیم و اون اینه که مثلا تا یکسال اول یا بهتر بگم تا کامل شدن زبان تا حدی که بشه راحت ارتباط برقرار کرد (شاید شخصی یک ماهه هم اینطوری بشه, پس باز هم بستگی به شخص داره), کاری دشوار است. در کل شما تا مجبور نشی برای کار تلاش نمیکنی, مثلا تا مجبور نباشی نمیری و تو یک ایستگاه مترو بابت تمیز کردن سرویس ها روزی 20 یورو بگیری یا ... پس این موضوع فقط و فقط بستگی به شخص و شرایط زمان و محیط داره. ضمنا یک موضوع رو من با تجربه 8 سال زندگی در خارج از ایران بگم, کلا رفتن از ایران و پلن بلند مدت برای ماندن و ... (البته اگر از الآن فقط دنبال پذیرش و تحصیل هستید و بعدش حالا ببینیم چی میشه رو در پیش دارید, کلا بیخیال شید و نرید از ایران), یک قمار بزرگه که یا میبرید (اگر بهش ایمان داشته باشید) و یا میبازید. دقیقا انداختن یک جفت تاس را در نظر بگیرید که نتیجش میتونه جفت 6, جفت 1 و یا 5 و 4 که مابین اینهاست, باشه. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بروسونم و به این بحث بی نتیجه در این انجمن, پایان خوشی داده باشم. موفق باشید.
    از جواب شما خیلی خیلی خوش آمد دقیقاً حق مطلب را ادا کردید ، همه چیز به خود شخص مربوط میشه . ما ایرانی ها همیشه دوست داریم به آسانی موفق بشیم و دنبال میانبرها هستیم.

Junior Member

[QUOTE=farari88;1168089]سلام
    میخواهم یه آماری را بهتون بگم که شاید با شنیدنش شوکه شید.البته این اماری هست که تازه خودشون در کمال پررویی اعلام میکنند.(بیش از 85% بیکارهای ایران را افرادی با مدارک بالاتر از لیسانس تشکیل میدهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا من یک سوال از شما دارم آیا واقعا همچین آماری در اروپای که تازه میگویند دچار بحران شده وجود دارد؟؟؟؟
    مسلما نه.
    چند وقت پیش با یکی از دوستانم که در رشته مکانیک در مقطع مستر در اسلو که تازه هزینه ها بیشتر از 1200 یورو در ماه است صحبت میکردم جمله زیبایی را به من گفت.
    گفت اگر من هم گول این حرف ها(بیکاری در اروپا-گرانی شهریه-بالا رفتن ارز)رو میخوردم هیچوقت نمیتونستم بیام اینجا و آیندم را تضمین کنم.چون الان دارم خیلی راحت هزینه هام را تامین میکنم و گفت که همه چی بستگی به خودت و مهارتت در هر زمینه ای داره .اینجا هستند کسانی که کاملا از خانواده ساپورت میشن و دسته دوم که مثل من بخش عظیمی از مخارجم را در می آورم
    ببخشید یه کمی طولانی شد
    فقط خواستم بگم که با این حرف ها برای خودتون موج منفی کاذب نسازید
    و مطمین باشید که اروپا در فجیع ترین حالت از مملکتی که باید با مدرک مستر معماری تو خط صادقیه -گیشا !!!!!!!!!!!!!کار کنی بهتر و بسیار آینده ساز تره

کسانی که در حسرت از دست دادن روز هستند زیبایی شب را هم از دست میدهند

چه آمار وحشتناکی. واقعاً متأسفم که تو این مملکت با جوونا این طوری برخورد میشه. پیش فرض من اینه که با سخت کوشی، خوب درس خوندن و افزایش دادن مهارت ها میشه پیشرفت کرد. آمار مهاجرت فارغ التحصیلان از دانشگاه های ایران ثابت میکنه که اینجا این پیش فرض درست از آب در نمیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Johhanes Kepler /Computermathematics

با سلام من در شهر لینز ساکن خواهم شدمیخواستم بدونم که اونجا چه شغلهایی میشه پیدا کرد که متناسب با دانشجوی دکتری علوم کامپیوتر باشه؟ از دوستان خوهشمندم جواب سوالم روبدن ممنونم

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamalmath1682 نمایش پست ها
    با سلام من در شهر لینز ساکن خواهم شدمیخواستم بدونم که اونجا چه شغلهایی میشه پیدا کرد که متناسب با دانشجوی دکتری علوم کامپیوتر باشه؟ از دوستان خوهشمندم جواب سوالم روبدن ممنونم
    شما میتونید برید با استادایی که کارشون رو دوست دارید صحبت کنید بعد شروع کنید بعد بگید که نیاز به پول دارم بعد اونا براوتن درخاست میدن ! اگر هم که از اول استاد پیدا کردین و پوزیشن گرفتین که چه بهتر !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member reza0620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physic..............................johhanes kepeler

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamalmath1682 نمایش پست ها
    اصلا نمیشه به این سوال جواب داد اول از همه باید زبان المانیتون خوب باشه بعد می تونین دونبال کار باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

با سلام و خسته نباشید
    من واسه دانشگاه وین اقدام کردم و همسرم می خواد به صورت همرا بیاد.می خوام بدونم اگه به صورت همراه بیاد میتونه اونجا ثبت نام کنه واسه دانشگاه ؟و ایا با ویزای همراه میتونه کار کنه
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member reza0620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physic..............................johhanes kepeler

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من واسه دانشگاه وین اقدام کردم و همسرم می خواد به صورت همرا بیاد.می خوام بدونم اگه به صورت همراه بیاد میتونه اونجا ثبت نام کنه واسه دانشگاه ؟و ایا با ویزای همراه میتونه کار کنه
    ممنون میشم جواب بدین
    برای دانشگاه میتونن ثبت نام کنن ولی ویزای همراه حق کار نداره اگه جواب دانشگاه مثبت شد میرن اداره شهرداری ویزاشون رو به دانشجویی تغییر میدن تا اجازه کار هم داشته باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)