صفحه 18 از 35 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

سلام
    من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم..ولی هنوز راجع به کار سیاه متوجه نشدم که چطور هستش؟اگه متوجهش بشن مجازات داره؟معمولا حساسن روش یا انجام دادن کار سیاه عرفه اونجا؟همه کارها به اجازه از اداره کار اتریش نیاز دارن؟حتی کارایی مثل مراقبت از بچه و صندوقداری و پخش روزنامه؟

Junior Member

و یسوال اینکه چه مهارتهایی تو این مدت میتونم یاد بگیرم که اونجا خیلی به دردم بخوره و تو کار پیدا کردن کمکم کنه؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط mona007 نمایش پست ها
    و یسوال اینکه چه مهارتهایی تو این مدت میتونم یاد بگیرم که اونجا خیلی به دردم بخوره و تو کار پیدا کردن کمکم کنه؟
    میتونید زبان یاد بگیرید و یا آرایشگری و یا دوره مراقبت از سالمند یا بچه ! یا خیاطی ! مثلن خیلیا رو میشناسم دنبال خیاط میگردن که لباساشونو با قیمت دانشجویی تعمیر کنه و یا موهاشونو به قیمت دانشجویی کوتاه کنه ! اینجا آرایشگرا حداقل 8 یورو میگیرن که برای یک دانشجوی آس و پاس و بیکار زیاده !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    میتونید زبان یاد بگیرید و یا آرایشگری و یا دوره مراقبت از سالمند یا بچه ! یا خیاطی ! مثلن خیلیا رو میشناسم دنبال خیاط میگردن که لباساشونو با قیمت دانشجویی تعمیر کنه و یا موهاشونو به قیمت دانشجویی کوتاه کنه ! اینجا آرایشگرا حداقل 8 یورو میگیرن که برای یک دانشجوی آس و پاس و بیکار زیاده !
    ممنون ازجوابتون.خوب من اگه این کارارو یاد بگیرم نمیتونم بیشتر از ساعت مجاز کار کنم؟اگه بیشتر بشه جرم محسوب میشه؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط mona007 نمایش پست ها
    ممنون ازجوابتون.خوب من اگه این کارارو یاد بگیرم نمیتونم بیشتر از ساعت مجاز کار کنم؟اگه بیشتر بشه جرم محسوب میشه؟
    شما مثلن میتونید به عنوان پرستار بچه یا سالمند قانونی کار کنید و مثلن آرایشگری و ... تو اتاقتون انجام بدین 1000 ساعت در هفته !!! مگه تو ایران کم هست !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member shayanbararesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-صنعتی کوشا تهران

سلام دوستان یه سوال راجب ویزای 1 ساله داشتم یا همون کارت افامت ... این مبلغی که تو حساب می گذاریم چقدر بعد می تونیم برداشت کنیم ؟؟؟

من شنیدم که اگر دانشجو در اتریش مثلا واحد نتونه پاس کنه و بمونه برای ترم بعد، ویزاشو تمدید نمیکنن و کار نمیتونه بکنه و خلاصه باید بره از اتریش!؟ همچین چیزی درسته!؟ فکر نمیکنم منطقی باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    من شنیدم که اگر دانشجو در اتریش مثلا واحد نتونه پاس کنه و بمونه برای ترم بعد، ویزاشو تمدید نمیکنن و کار نمیتونه بکنه و خلاصه باید بره از اتریش!؟ همچین چیزی درسته!؟ فکر نمیکنم منطقی باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بله، شما هر سال براي تمديد ويزا بايد يه تعداد واحدمشخص پاس كنيد ( فك كنم ١٠ واحد يا همين حدود) ، اما ساليانه حساب ميشه نه ترمي و زمان تمديد ويزا ارائه ميديد

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    کار فنی چی؟ مثلاً کدوم دوره های فنی حرفه ای به درد اونجا میخوره؟

با سلام
    دوستان با تجربه اتریش بگن چه دوره ای در رابطه با کامپیوتر خوبه تو ایران یاد بگیریم (مثلا وب و . . .). چون اینجور کارا به زبان زیادی هم احتیاج نداره و تو خونه آدم کارشو از همون اولای ورودش شروع میکنه.
    کلاً چه شغلایی در حال حاضر برای دانشجوها HOT هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)