صفحه 21 از 35 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

دوستان میشه راهنمایی کنید
    یکی از دوستانم برای تحصیل به اتریش داره میاد
    میخوام بدونم غیر از کارای دانشجویی:
    1- امکان کار سیاه هست؟ مثل کار در شبها در رستوران ها؟
    2- امکان راه اندازی بیزنس هست؟ با چقدر سرمایه میشه مثلا ییه شرکت راه اندازی کرد؟
    ممنون
    pray for michael schumacher

ببینید، کلا راه انداختن کار و سرمایه گذاری در اتریش غلط و خانمان سوز است. این کارها مال یک کشور سوسیالیستی که اصلا ارزشی برای خارجی قائل نیست، نیست. کار سیاه هم زیاد نیست. کارفرمای رستوران و مک دونالد و ... هم شما را ملده کار خواهد کرد که روزی با ادره کار مشکل نخورد و هزار بدبختی. مشکل کار اینجا برای خارجی ها و بخصوص دانشجویان قوانین قدیمی و پیچیده ایست که هیچ کارفرمایی علاقه به درافتادن با اداره کار و قوانینش را ندارد و درنتیجه، کار را به کسی دیگر (مثلا مهاجران اروپای شرقی) میدهد.

آیا با مدک پرستارس ایران میتوان در اتریش یا آلمان به عنوان پرستار کار کرد؟

اینجا کلا فقط مدارک خودشون و آلمان رو قبول دارند. باید یکبار دیگر برای همین رشته پذیرش بگیرید و بیاید ببینید چقد واحد باید بخونید تا باقیش رو تطبیق بدید و بعد برید برای کار. موفق باشید.

Junior Member

با سلام.
    من مدرک اشپزی دارم از یک جای معتبر و مدرکم هم غذا های فست فود هست.می خواستم بدونم بعد از یک سال می شه اونجا در اشپزخونه کارکنم? و اینکه می شه با این شرایطی که شما گفتی ماهی500یورو می شه کارکرد
    ایا در رمینه حمل و نقل میشه کار پیدا کرد من بابام ماشین بخش داشته به همه کاراش واردم رانندگیم هم خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    ببینید، کلا راه انداختن کار و سرمایه گذاری در اتریش غلط و خانمان سوز است. این کارها مال یک کشور سوسیالیستی که اصلا ارزشی برای خارجی قائل نیست، نیست. کار سیاه هم زیاد نیست. کارفرمای رستوران و مک دونالد و ... هم شما را ملده کار خواهد کرد که روزی با ادره کار مشکل نخورد و هزار بدبختی. مشکل کار اینجا برای خارجی ها و بخصوص دانشجویان قوانین قدیمی و پیچیده ایست که هیچ کارفرمایی علاقه به درافتادن با اداره کار و را ندارد و درنتیجه، کار را به کسی دیگر (مثلا مهاجران اروپای شرقی) میدهد.
    سلام.چرا کار را به مهاجران اروپای شرقی میدهند ولی به ما نمی دهند؟یعنی خیلی انجا سخته؟به نظر شما نیاییم؟اکثر ماها فقط یک سال میتونیم با سرمایه اورده دوام بیاریم بعد چی؟اگر نشه کاری پیدا کرد انوقت چی؟؟؟ایا به ایرانیا ارزشی قایل میشند؟

Junior Member

با سلام.
    من مدرک اشپزی دارم از یک جای معتبر و مدرکم هم غذا های فست فود هست.می خواستم بدونم بعد از یک سال می شه اونجا در اشپزخونه کارکنم? و اینکه می شه با این شرایطی که شما گفتی ماهی500یورو می شه کارکرد
    ایا در رمینه حمل و نقل میشه کار پیدا کرد من بابام ماشین بخش داشته به همه کاراش واردم رانندگیم هم خوبه
    خواهش می کنم جواب بدید.مرسی

کلا کار کردن در اتریش برای دانشجویان خارجی سخت پیدا میشود و باید یک سال اول زبان را تمام کنید و بعد کار نا مربوط مثل مک دونالد یا پمپ بنزین و ... بگیرید تا درستان تمام شود. کلا در کشوری که اول به خودشان کار میدهند و بعد به پناهندگان و مهاجرانش، کار برای ویزاهای موقت مثل ما گیر آوردنش سخت است ولی نشد ندارد و به پیگیری زیادی نیاز دارد. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    کلا کار کردن در اتریش برای دانشجویان خارجی سخت پیدا میشود و باید یک سال اول زبان را تمام کنید و بعد کار نا مربوط مثل مک دونالد یا پمپ بنزین و ... بگیرید تا درستان تمام شود. کلا در کشوری که اول به خودشان کار میدهند و بعد به پناهندگان و مهاجرانش، کار برای ویزاهای موقت مثل ما گیر آوردنش سخت است ولی نشد ندارد و به پیگیری زیادی نیاز دارد. موفق باشید.
    سلام سامان جان،

ممنون از اطلاعاتی که از اتریش میدهی.
    پس از فراغت از تحصیلی چطور؟ آیا باز کار کم است؟ فکر کنم اتریش کمتر از بقیه اروپا عوارض رکود اقتصادی را تجربه کرد. درسته؟

Junior Member

دورود دوستان من یه شرکت راه و ساختمان با گرید معتبر داخلی دارم و از تئو هم پذیرش گرفتم اینم میدونم که پذیرش من دانشجوییه.اما واقعن هیچ راهی نیست که من بتونم با این شرکت اونجا کار کنم؟اگه بشه تمام معادلات عوض میشه.ممنون میشم جواب بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)