صفحه 23 از 35 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

سلام
    دوستان با اینکه کار در اتریش به مهارتها و تخصصهای خودتون بستگی داره ولی در زمینه هایی مانند تدریس زبان یا موسیقی میشه درآمد به دست اورد. من از طریق تدریس ساز گیتار به یکسری از دانشجویان درآمدزایی کردم. در اتریش و مخصوصاً وین که مهد موسیقی هست، علاقه مندان به موسیقی و بخصوص سبک کلاسیک بسیار هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام
    دوستان یکی از سایتهای رسمی خوب که برای کاریابی در اتریش و وین برای انگلیسی زبانان هست، رو براتون میذارم. خیلی از خارجیها از طریق این سایت و پیگیری صاحب کار شدند و درآمدزایی کردند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

با فرض اينكه در طول مدت تحصيل بتونيم زبان كشور رو به صورت نصفه نيمه ياد بگيريم بعد از اتمام تحصيل پيدا كردن كار چقدر سخت خواهد بود(براي گرفتن اقامت)؟؟؟

Junior Member

با سلام من رشته تحصیلیم نقشه کشی و طراحی صنعتی هست و پنج سالم سابقه کار دارم می خواستم بدونم می تونم کاری مرتبط به رشتم اونجا پیدا کنم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    با فرض اينكه در طول مدت تحصيل بتونيم زبان كشور رو به صورت نصفه نيمه ياد بگيريم بعد از اتمام تحصيل پيدا كردن كار چقدر سخت خواهد بود(براي گرفتن اقامت)؟؟؟
    نمیشه برای تحصیل، زبان را نصفه و نیمه یاد گرفت. چون درس ها پاس نمی شن. ضمنا برای شروع دوره، باید امتحان زبان بدید. برای کار هم، طبیعتا هر کاری به یک میزان خاص تبحر در زبان نیاز داره. پس بستگی به نوع کار داره. ولی کلا هر چه زبان قوی تر باشین، شانس موفقیت خودتون رو بالاتر می برین. هم آلمانی و هم انگلیسی.

سلام
    یکی از دوستان من وین تحصیل می کنه، بیشتر از 20 ساعت کار مجاز در هفته کار می کنه که مابه تفاوت اون رو به صورت دستی از صاحب کارش که البته ایرانی هست رو می گیره. کار دیگه ای که ایشون انجام می ده خرید و فروش جنس از وین به ایران هست. دوستان به تجارت با ایران هم فکر کنند به نظر من تمرکز خودتون رو روی کار سیاه نذارید. در زمان حراج در اونجا می تونید هرچیزی از پوشاک گرفته تا ابزار فنی و ... خریداری کنید بعد در ایران به فروش برسونید . instagram هم این روزا مکان خوبی برای فروش اجناس به صورت اینترنتی هست.

من چیز دیگه ای شنیدم، همسر دانشجو به میزان ساعات مجاز همسر خود می تواند کار کند.

اینکه باید مشغول به تحصیل د رایران باشید جهت درخواست پذیرش صحت نداره حداقل کسانی رو که من می شناسم و از همین طریق رفتن 2 سال از فارغ التحصیلی شون می گذشت . خوندن زبان در ایران هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی می کنه فراموش نکنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zyazdanpanah نمایش پست ها
    اینکه باید مشغول به تحصیل د رایران باشید جهت درخواست پذیرش صحت نداره حداقل کسانی رو که من می شناسم و از همین طریق رفتن 2 سال از فارغ التحصیلی شون می گذشت . خوندن زبان در ایران هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی می کنه فراموش نکنید
    دوست عزیز، اطلاعات شما درست نیست. احتمالن اون کسانی که 2 سال از فارغ التخصیلیشون گذشته و پذیرش گرفتن، پذیرش مجدد همون مقطع رو گرفته بودن. درواقع شما اگر برای یک مقطع خاص (مثلن لیسانس) بخواید اقدام کنید یا باید شاغل به تخصیل در دانشگاههای دولتی ایران در مقطع کارشناسی باشید و یا باید اون مقطغ رو تموم کرده باشید.

از دوستان کسی راجع به بیمه دانشجویی تو اتریش میدونه به من بگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)