صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

سلام دوستان
    من در یک خوابگاه در وین اتریش زندگی میکنم و میخوام از اینجا اسباب کشی کنم. اتاقم single با حموم و دسشویی هست. اگر کسی برای فبریه 2015 به خوابگاه نیاز داره برای اطلاعات بیشتر به من پیام بدین. ممنون

Junior Member

من امروز سفارت بودم و یه دختری اونجا برای رشته معماری اقدام کرده بود و اومده بود که ویزا بگیره مسئول رسیدگی که مدارکشو دید بهش گفت میتونی بری اتریش معماری بخونی ولی نمیتونی به عنوان معمار اونجا کار کنی !!!
    از دوستان اتریشی میخوام لطف کنن و بگن که ایا واقعا همینطوره ؟ برای رشته معماری کار وجود نداره ؟ یا قوانین خواصی داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - غیر انتفاعی شهاب دانش

سلام
    می خواستم بدونم شرایط کار در اتریش چه جوریه؟منظورم غیر از کار دانشجوئیه.

Junior Member Siaavash آواتار ها

دانشجوی مقطع فوق لیسانس چند ساعت در هفته اجازه کار داره؟
    آیا همراه هم اجازه کار داره؟ چند ساعت در هفته؟
    ...Let It Go Away...But You Can't

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Siaavash نمایش پست ها
    دانشجوی مقطع فوق لیسانس چند ساعت در هفته اجازه کار داره؟
    آیا همراه هم اجازه کار داره؟ چند ساعت در هفته؟
    اگه کار پیدا کنید 20 ساعت، همراه هم اجازه کار نداره.

با سلام من در ابتدای تحقیق در مورد صفر به اتریش و کار دانشجویی در این کشور هستم می خواستم بدونم که اگر خودمون بخوایم یه تجارتی در اتریش راه بندازیم مشکلی داره یعنی من بخوام به تنهایی وسایلی از ایران وارد اتریش کنم و بفروشم مثلا در بازار های هفتگی مشکلی داره و یه راهنمایی هم از دوستان داخل اتریش می خوام که چه کلای ایرانی بیشترین فروش رو تو اتریش داره آیا به نفع ما هست تو این کار فعالیت داشته باشیم راستش کار من هم تو ایران قاچاق بود ... راستی این کار فروش اجناس که جزو کار های سیاه یا همون غیر قانونی که محصوب نمی شه درسته؟؟

من یه سوال هم در مورد خابگاه داشتم
    بعضی از کسانی که تو اتریش هستن میگن خوابگاه های ارزون تری هم از خوابگاه هایی که تو سایت ها
    ثبت شده هم هست که باید حظوری بریم و اجاره کنیم آیا این حرف درسته

Junior Member

با عرض سلام خدمت تمام دوستانم
    من دارای مدرک کارشناسی الکترونیک علمی کاربردی از تهران و کاردانی الکترونیک از دانشگاه سراسری هستم.
    بنده 30 ساله ، متاهل و دارای یک فرزند 4 ساله پسر.
    هم اکنون 10 سال سابقه بیمه در یکی از شرکت های دولتی معتبر و 1 سال سابقه در یک شرکت خصوصی بزرگ و صاحب نام تمامی این سوابق کاری بتده مرتبط با رشته ام بوده است.
    لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که جهت اقدام برای مهاجرت از چه روشی بهتر می توانم اقدام کنم؟

سلام من امروز با یه موسسه تو تهران صحبت کردم گفت که دانشگاه بین المللی وین توی رشته عوران و معماری پذیرش میگیره واسه من و خانمم و دانشگاه رایگان هست،مگه نمیگن دانشگاه اتریش دیگه رایگان نیست؟
    بعد تو فروم های مختلف نقل قولهای مختلفی در باره رفتن به اتریشه من متاهلم،خیلی متاهل هارو قسم میدن که نرن خیلیا میگن خوبه اکثرا میگن هزینه زیاده،من سر درگم شدم.خواهش میکنم اگه میتونید راهنمایی کنید.ما متاهل ها جای ریسک نداریم.
    و اینکه هزینهی کامل زندگی یک زوج در اتریش سالی چقدره و اگه از سال دوم 10000 یورو از ایران ساپورت بشن میتونن ادامه بدن؟
    ممنون لطفا سوالم و جواب بدید گیر کردم واقعا

سلام من امروز با یه موسسه تو تهران صحبت کردم گفت که دانشگاه بین المللی وین توی رشته عوران و معماری پذیرش میگیره واسه من و خانمم و دانشگاه رایگان هست،مگه نمیگن دانشگاه اتریش دیگه رایگان نیست؟
    بعد تو فروم های مختلف نقل قولهای مختلفی در باره رفتن به اتریشه من متاهلم،خیلی متاهل هارو قسم میدن که نرن خیلیا میگن خوبه اکثرا میگن هزینه زیاده،من سر درگم شدم.خواهش میکنم اگه میتونید راهنمایی کنید.ما متاهل ها جای ریسک نداریم.
    و اینکه هزینهی کامل زندگی یک زوج در اتریش سالی چقدره و اگه از سال دوم 10000 یورو از ایران ساپورت بشن میتونن ادامه بدن؟
    ممنون لطفا سوالم و جواب بدید گیر کردم واقعا
    در اخر اینو هم اضاف کنم ما قصد داشتیمبامدرم b1 بیایم اما حتما یه سطح بالاتر و یا یه دورهمکالمهمیریم که مشکل زیان واسه پیدا مردن کار کنتر بشه.اخه شنیدم و خوندم که پیدا کردن کار کاملا ربط به سطح زبان داره

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

دوستان در سایت AMS اتریش نوشته که لیسانس 10 ساعت در هفته و کسایی که لیسانسشونو(فوق لیسانس) تموم کردن 20 ساعت در هفته
    http://www.ams.at/service-unternehme...he-studierende

* im Ausmaß von zehn Wochenstunden während des ersten Studienabschnitts ihres Diplomstudiums bzw bis zum Abschluß ihres Bachelor-Studiums;
    * im Ausmaß von 20 Wochenstunden ab dem folgenden Studienabschnitt bzw nach Abschluß ihres Bachelor-Studiums.

فکر کنم تابستون بشه 20 ساعت در هفته کار کرد اما دوشنبه حضوری ازشون می پرسم
    wöllen ist können

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)