صفحه 7 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر_صنایع دستی

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

با سلام
    کار من اینجا جواهر سازی هست ،5 سال که به صورت حرفه ای این کارو انجام میدم. کارم جوریه که می تونم هر جایی هستم انجامش بدم .منظورم از بابت وسایل مورد نیاز کارم هست که اگه همراهم باشه میتونم کار بسازم . از نقره و برنج استفاده میکنم .حالا می خوام بدونم به نظر شما می تونم رو این کارم اونجا حساب کنم؟ یعنی برای فروش کارهام به مشکلی بر نخواهم خورد؟ اگه اینجوری باشه خیالم از بابت تامین مخارجم کاملا راحت میشه ..
    از راهنماییتون ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط baranbeat نمایش پست ها
    با سلام
    کار من اینجا جواهر سازی هست ،5 سال که به صورت حرفه ای این کارو انجام میدم. کارم جوریه که می تونم هر جایی هستم انجامش بدم .منظورم از بابت وسایل مورد نیاز کارم هست که اگه همراهم باشه میتونم کار بسازم . از نقره و برنج استفاده میکنم .حالا می خوام بدونم به نظر شما می تونم رو این کارم اونجا حساب کنم؟ یعنی برای فروش کارهام به مشکلی بر نخواهم خورد؟ اگه اینجوری باشه خیالم از بابت تامین مخارجم کاملا راحت میشه ..
    از راهنماییتون ممنونم
    نمیشه روی این قضیه زیاد حسابی باز کنید و باید خودتون بیاین و بازار این کار رو بررسی کنید و مشتری های خودتون رو پیدا کنید
    ولی اینجا مثل ایران نیست که بشه اینجور کارهارو راحت انجام داد

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

سلام
    من برای ترم زمستان اقدام کردم و پذیرشم داره برای لیسانس میاد.خواستم ببینم چقدر میشه روی کاره دانشجویی حساب باز کرد.ب دلایلی روی کمکه خانوادم نمیتونم حساب باز کنم .در حال حاضر مدرس زبان انگلیسی هستم.و نمیدئنم این کارمو میتونم تو اتریش ادامه بدم.؟شرایط مشابه من بچه هایی هستند و چیکار میکنند.ضمنا زبان آلمانی بلد نیستم.با این شرایط میتونم ریسک کنم.توصییه شما چیه؟

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_lg نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم زمستان اقدام کردم و پذیرشم داره برای لیسانس میاد.خواستم ببینم چقدر میشه روی کاره دانشجویی حساب باز کرد.ب دلایلی روی کمکه خانوادم نمیتونم حساب باز کنم .در حال حاضر مدرس زبان انگلیسی هستم.و نمیدئنم این کارمو میتونم تو اتریش ادامه بدم.؟شرایط مشابه من بچه هایی هستند و چیکار میکنند.ضمنا زبان آلمانی بلد نیستم.با این شرایط میتونم ریسک کنم.توصییه شما چیه؟
    برای کار کردن نیاز به زبان المانی دارید.

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

سلام دوستان
    یه سوال در مورد کار داشتم، من در حال حاضر در شرکت معتبری دارم کار می کنم که بالاخره خارج از ایرانم شناخته شده هست میخواستم ببینم اگر سوابقم رو بدم ترجمه و حتی تائید سفارت رو هم بگیرم اونجا بدرد میخوره البته منظورم این نیست که برای همون اول که رفتم شاید حتی برای یک سال بعد که خواستم دنبال کار بگردم شاید تاثیر داشته باشه.

میخواستم اگر میشه در این مورد راهنمایی بفرمایید.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال در مورد کار داشتم، من در حال حاضر در شرکت معتبری دارم کار می کنم که بالاخره خارج از ایرانم شناخته شده هست میخواستم ببینم اگر سوابقم رو بدم ترجمه و حتی تائید سفارت رو هم بگیرم اونجا بدرد میخوره البته منظورم این نیست که برای همون اول که رفتم شاید حتی برای یک سال بعد که خواستم دنبال کار بگردم شاید تاثیر داشته باشه.

میخواستم اگر میشه در این مورد راهنمایی بفرمایید.
    اگر در سطح بین المللی شناخته شده است 100% به دردتون میخوره.

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    اگر در سطح بین المللی شناخته شده است 100% به دردتون میخوره.
    آره مسعود جان مپنا هستش و خارج ار ایران هم کارهای نفت و گازی و عمرانی داره. البته حالا اتریش رو نمیدونم !!!!!!!!!!!!
    پس میفرمایید ترجمه کنم به نفعمه

مرسی
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

همه اینجا نوشتن باید زبان بلد باشیم می خواستم ببنیم یعنی باید مدرک ZD یا testdaf داشته باشیم ؟ یا اینکه فقط باید بتونیم آلمانی حرف بزنیم؟ و اینکه کلا اونا مثلا توکاری مثه برنامه نویسی مدرک مارو نیگاه می کنن یا اینکه باید آزمونی چیزی رو قبول بشیم؟

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط babak77 نمایش پست ها
    همه اینجا نوشتن باید زبان بلد باشیم می خواستم ببنیم یعنی باید مدرک ZD یا testdaf داشته باشیم ؟ یا اینکه فقط باید بتونیم آلمانی حرف بزنیم؟ و اینکه کلا اونا مثلا توکاری مثه برنامه نویسی مدرک مارو نیگاه می کنن یا اینکه باید آزمونی چیزی رو قبول بشیم؟
    نه احتیاج ندارید ( البته اگر داشته باشید که خوب خیلی خوبه و جلو میفتید )
    در حد حرف زدن اول ورودتون بلد باشید ( حداقل بتونیم گلیم خودمونو از آب بکشیم بیرون - جواب سلامشون رو بتونیم بدیم )
    در مورد سوال سوم اطلاع کافی و جامعی ندارم ولی در هر صورت اگر بتونی مدرکی دال بر تجربت نشونشون بدی شاید کمک کنه ضرر که نداره

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    آره مسعود جان مپنا هستش و خارج ار ایران هم کارهای نفت و گازی و عمرانی داره. البته حالا اتریش رو نمیدونم !!!!!!!!!!!!
    پس میفرمایید ترجمه کنم به نفعمه

مرسی
    بابا ایول من خیلی خوشم میاد از این مپنا. دارین میرین جاتون رو بدید به من من دیگه نمیرم
    اره ترجمه کنید به دردتون میخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)