صفحه 8 از 35 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    نه احتیاج ندارید ( البته اگر داشته باشید که خوب خیلی خوبه و جلو میفتید )
    در حد حرف زدن اول ورودتون بلد باشید ( حداقل بتونیم گلیم خودمونو از آب بکشیم بیرون - جواب سلامشون رو بتونیم بدیم )
    در مورد سوال سوم اطلاع کافی و جامعی ندارم ولی در هر صورت اگر بتونی مدرکی دال بر تجربت نشونشون بدی شاید کمک کنه ضرر که نداره
    ممنون milad جان فقط برا اطمینان بیشتر می پرسم ! پس جایی که می ریم کار می کنیم از ما مدرک زبان نمی خوان دیگه؟ آخه چون نوشتی جلو می افتی می گم منظورت اینه که برا رزومم خوبه دیگه؟چون من به احتمال زیاد b1 رو می گیرم بعد میرم ، به نظرت کافیه؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    بابا ایول من خیلی خوشم میاد از این مپنا. دارین میرین جاتون رو بدید به من من دیگه نمیرم
    اره ترجمه کنید به دردتون میخوره.
    اختیار دارید قربان ما همین الانم جامونو در اختیار شما میزاریم. اینا هم به نوع دیگه ای بهت ظلم می کنن و حقت رو میخورن. خسته شدم دیگه
    بهمین خاطر تصمیم گرفتم برم

ولی خلاصه ما در خدمتیم هر کاری داشتید بفرمایید
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط babak77 نمایش پست ها
    ممنون milad جان فقط برا اطمینان بیشتر می پرسم ! پس جایی که می ریم کار می کنیم از ما مدرک زبان نمی خوان دیگه؟ آخه چون نوشتی جلو می افتی می گم منظورت اینه که برا رزومم خوبه دیگه؟چون من به احتمال زیاد b1 رو می گیرم بعد میرم ، به نظرت کافیه؟
    مرسی
    شما اگر دارید برای ادامه تحصیل میرید که خیلی دیگه دارید جلو جلوها رو میبینی اول تمرکزت بزار رو درس خوندن (درس خوندن به زبان آلمانی سخت و پیچیدست البته نه اینکه نشد نداشته باشه ) بموقع هم کار گیرت میاد.
    برای شروع درس خوندن در دانشگاه شما مدرک B2 میخواید نه B1 پس اگر با B1 رفتید باز میفرستنت برای زبان آلمانی.
    در مورد کار کردن نه شما احتیاج به نشون دادن مدرک زبان برای جایی که می خواهید کار کنید ندارید اما خوب باید بتونید آخه صحبت کنید و حرفتون رو بزنید اگر تونستید که حله ( البته عزیزانی که اونجا هستید اگر در این مورد بیشتر توضیح بدید ممنون میشم)
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

شما اگر دارید برای ادامه تحصیل میرید که خیلی دیگه دارید جلو جلوها رو میبینی اول تمرکزت بزار رو درس خوندن (درس خوندن به زبان آلمانی سخت و پیچیدست البته نه اینکه نشد نداشته باشه ) بموقع هم کار گیرت میاد.
    برای شروع درس خوندن در دانشگاه شما مدرک B2 میخواید نه B1 پس اگر با B1 رفتید باز میفرستنت برای زبان آلمانی.
    در مورد کار کردن نه شما احتیاج به نشون دادن مدرک زبان برای جایی که می خواهید کار کنید ندارید اما خوب باید بتونید آخه صحبت کنید و حرفتون رو بزنید اگر تونستید که حله ( البته عزیزانی که اونجا هستید اگر در این مورد بیشتر توضیح بدید ممنون میشم)
    البته میلاد عزیز اینجا خیلی جاها برای کار مدرک زبان میخوان و بدون مدرک و مهارت در صحبت قبول نمیکنن که حتی فرم براشون پر کنید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

اختیار دارید قربان ما همین الانم جامونو در اختیار شما میزاریم. اینا هم به نوع دیگه ای بهت ظلم می کنن و حقت رو میخورن. خسته شدم دیگه
    بهمین خاطر تصمیم گرفتم برم

ولی خلاصه ما در خدمتیم هر کاری داشتید بفرمایید
    ممنون دوست عزیز اونجا جای شماست. متاسفانه در کشور ما شرکتهای چه خصوصی چه دولتی مشکلات خاصی دارند که شما هم میدونید من چی میگم. انشالا همه در زندگی موفق باشیم.

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز اونجا جای شماست. متاسفانه در کشور ما شرکتهای چه خصوصی چه دولتی مشکلات خاصی دارند که شما هم میدونید من چی میگم. انشالا همه در زندگی موفق باشیم.
    دوستانی که الان اتریش هستند !! چقذر میشه رو کار اونجا حساب کرد تا خرج خوابگاه رو ماهیانه بتونیم در بیاریم (هر کار قانونی) رشته من علوم پایه (operation reserach) هست ؟؟

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    دوستانی که الان اتریش هستند !! چقذر میشه رو کار اونجا حساب کرد تا خرج خوابگاه رو ماهیانه بتونیم در بیاریم (هر کار قانونی) رشته من علوم پایه (operation reserach) هست ؟؟
    در هر صورت شما اگر در روز های اول کار پیدا کنی بیشتر از 20 ساعت در هفته نمیتونی کار کنی که تازه باز هم سقف درآمد داره که حدود 350 یورو در ماه هست (دوستانی که دقیقش رو میدونن لطفا" بگن).

این نظر شخصیه منه شما شاید بتونی از پسش بریای و کار کنی : ببین شما اونجا نه با فرهنگشون فعلا" آشنا هستی و نه زبانشون رو بلدی (اگرم بلدید بالاخره تا آداپته بشید طول میکشه) در ضمن روزهای اول تمرکزتون رو باید بزارید روی درس خوندن. اما با این دید نرو که بگی خوب کارمو میکنم و هزینه هامو میدم که اگر نشد به مشکل بخوری.

موفق باشی

دوستان لطفا اگر کسی در مورد سقف درامد اطلاعات موثق داره در اختیار ما هو بذاره!بالاخره 365 یورو هست یا 600 یورو؟

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinhosseini نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگر کسی در مورد سقف درامد اطلاعات موثق داره در اختیار ما هو بذاره!بالاخره 365 یورو هست یا 600 یورو؟
    شما کجا خوندید 600 یورو ؟؟؟؟

یه سر به این سایت بزنید اطلاعات خیلی مفیدی پیدا میکنید http://www.oead.ac.at/

در ضمن اجازه کار برای لیسانس 10 ساعت و برای فوق 20 ساعته
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

با سلام

می خواستم بدونم،
    در وین کلوب طراحی یا نقاشی کسی می شناسه،
    چون من مدل برای طراحی هستم،و توی ایران هم 2 سال تجربشو داشتم،
    خوشحال می شم کسی بتونه کمکم کنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)