صفحه 9 از 35 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 342

موضوع: امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : امکان کار و سایر شرایط زندگی در اتریش

می خوام اگر بتونم کار کنم در اون کلوب طراحی!

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    اختیار دارید قربان ما همین الانم جامونو در اختیار شما میزاریم. اینا هم به نوع دیگه ای بهت ظلم می کنن و حقت رو میخورن. خسته شدم دیگه
    بهمین خاطر تصمیم گرفتم برم

ولی خلاصه ما در خدمتیم هر کاری داشتید بفرمایید
    سلام آقا میلاد
    من هم مپنا کار میکنم

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط maniborhanpour نمایش پست ها
    سلام آقا میلاد
    من هم مپنا کار میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط maniborhanpour نمایش پست ها
    helloooooooooooo
    دوست عزیز اینجور پست ها رو که بدرد نفر دیگه ای نمیخوره رو بصورت "پست خصوصی" بیان کنید
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

با سلام
    اینو بخونید> مفیده
    A student has basically two possibilities:

• You can work maximum 3 months full- time (in one year) without a limit for the income
    • The second option: you can work part – time (but maximum 12 hours a week) and you are not allowed to earn more than €323 monthly.

In both cases the employer has to file a permission of employment (Beschäftigungsbewilling) for the employee (=for you as a foreign student) at the local government institution. Actually you are not allowed to work in Austria without this permission of employment (Beschäftigungsbewilligung), except you work based on a contract for work (Werkvertrag). Be careful not every contract for work fulfills the legal requirements and will often grant you less rights.

منبع:
    http://www.justlanded.com/english/Au...s/Student-jobs

فقط سوال اینجاست که اگه بیشتر از 323 یورو در بیاری چیکارت میکنن؟ یا اگه در آمدت به این حد رسید از سر کارت اخراج میشی؟؟؟؟؟ مسخرست

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihatami نمایش پست ها
    فقط سوال اینجاست که اگه بیشتر از 323 یورو در بیاری چیکارت میکنن؟ یا اگه در آمدت به این حد رسید از سر کارت اخراج میشی؟؟؟؟؟ مسخرست
    در مورد صحت اطلاعات سایت تا زمانی که OeAD هست من به شخصه نمیتونم مطمئن باشم و شما هم بهتر به این سایت برید و اطلاعات در مورد کار کردن رو بگیرید چون این قانون تعیین شده توسط اتحادیه اروپا هست.
    در ضمن در سایت OeAD به صراحت گفته که برای فوق لیسانس 20 ساعت و برای لیسانس 10 ساعت. حالا نمیدونم این 12 ساعت چیه ؟

و اول از همه قبل از اینکه شما جایی استخدام بشی کارفرما شما برای شما درخواست کار میده (حالا در کار بماند که اتریشی ها و کشور های عضو اتحادیه اروپا الویت کار نسبت به بقیه دارن ) و قاعدتا کارفرما به شما بیشتر از این مقدار ساعت اجازه کار نمیده (البته در شرایطی که کارفرما دلش بخواد که بیشتر بشه تحت یه شرایطی میشه..... البته اینی که گفتم قانونی نیست )

اینم فایل مورد نظر از سایت OeAD صفحه 17 رو مطالعه بفرمایید.
    و اینهم سایت دانلود فایل http://www.oead.at/oead/downloads/publications/EN/
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-آزاد قزوین

دوست عزیز اگه زبان در حد مطلوب بلد باشیم کار پیدا کردن (منظور کارگری)راحته؟چقدر از بچه های دانشجو اونجا کار هم میکنن؟برای من کار کردن حیاطیه چون اگه نتونم کار کنم نمیتونم دووم بیارم چون پولم زیاد نیست

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط razmand نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه زبان در حد مطلوب بلد باشیم کار پیدا کردن (منظور کارگری)راحته؟چقدر از بچه های دانشجو اونجا کار هم میکنن؟برای من کار کردن حیاطیه چون اگه نتونم کار کنم نمیتونم دووم بیارم چون پولم زیاد نیست
    ببینید دوست عزیز کار کردن تماما" بستگی به خودتون داره خوب کار سیاه که میشه انجام داد اما یه سوال زبان رو میخواید چیکار کنید ؟ کی میخواید درس بخونید ؟
    زبان آلمانی زبان راحتی نیست باید تمرین کرد
    شما حداقل برنامه ات رو بزار که 1 سال کار نکنی - حداقل با این دید برو که اگر کار پیدا نکردی نامید نشی

ولی از من به شما دارید میرید اونجا درس بخونید و درس خوندن با زبان دیگر مخصوصا" آلمانی احتیاج به تلاش زیاد داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-آزاد قزوین

یعنی بیخیال شم؟منظورم سال دوم بود .چقدر میشه کار پیدا کرد اگه زبانت خوب باشه؟و با کار دانشجویی چقدر از هزینه ها جبران میشه؟
    خیلی خیلی ممنون میلاد جان تا حالا که خیلی کمکم کردی.مرسی

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط razmand نمایش پست ها
    یعنی بیخیال شم؟منظورم سال دوم بود .چقدر میشه کار پیدا کرد اگه زبانت خوب باشه؟و با کار دانشجویی چقدر از هزینه ها جبران میشه؟
    خیلی خیلی ممنون میلاد جان تا حالا که خیلی کمکم کردی.مرسی
    خواهش میکنم کاری نمیکنم
    خوب ببین من اتریش رو نمیدونم دوستانی که اونجا هستن باید بگن ولی در اروپا مثل امریکا کار نیست ولی در هر صورت کار سیاه پیدا کردنش خوب راحته ولی اگر بخوای روی اون 10 ساعت یا 20 ساعت قانونی فکر کنی بهتره اولش (1 یا 2 سال اول) اصلا" بهش فکر نکنی که شرایطش واقعا" سخته.
    والا در مورد اینکه چقدر جوابگو هزینه هات میشه هم نمیدونم اما فکر کنم باز به مقدار کمی کمک از اینور نیاز باشه (ماهی 1000 یورو خوب قاعدتا" در نمیاری)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)