صفحه 117 از 117 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,167 , از مجموع 1167

موضوع: وسایل لازم، تهیه بلیط و هماهنگی جهت سفر به اتریش

پیش فرض پاسخ : وسایل لازم، تهیه بلیط و هماهنگی جهت سفر به اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط 85223501 نمایش پست ها
    سلام
    من از وین به تهران با پرواز اوکراینی اومدم
    تاخیر یکساعته داشت، مجبور شدم تو سالن ترانزیت بدوبدو برم تا به پرواز بعدیش برسم که خوشبختانه اونم با یک ساعت تاخیر پرید وگرنه نمی رسیدم
    از تهران وین نرفتم
    محدودیت بارش 23 کیلو بار و 7 کیلو داخل کابینه که شوخی بردار هم نیست، زیپ ساکو باز می کنن و موارد و اشیا گران قیمت رو بر می دارن، طوری که خود اوکراینی ها ساک رو نایلون پیچ می کردن و اونا بهم گفتن.
    من به ساکم ازین بند فقل دارا زده بودم، ولی زیپ جلوشو باز کرده بودن و حتی نبسته بودنش!

دفعه اول خیلی استرس هست، به نظرم ارزششو نداره غیر مستقیم بیاین
    حتی ایران ایر هم با اضافه بار شوخی نداره
    برای 25 کیلو اضافه بار 800 تومن گرفت (دسامبر 2016)
    پروازای استرین ایر لاین هم گیتاش دایما عوض می شه و مدام باید روی تابلو های روی دیوار چک کنین (روز اول ورودم 200 یورو بابت این موضوع ضرر کردم و پروازم رو از دست دادم)
    با قطار با بار خیلی زیاد سه تا چمدون و به بالا، پیشنهاد نمی کنم، بیاین ولی هر چی صلاحتونه، همونطور عمل کنین ....
    در نظر بگیرین باید چمدونا رو از پله قطار ببرین بالا و اگه اشتباه نکنم 3 تا 5 دقیقه قطار بیشتر توقف نداره و شما تنها مسافر نیستین، کلی ادم پیاده و سوار می شن تو این مدت، ممکن هم هست خلوت باشه، معلوم نمی کنه ...
    خیلی ممنون از راهنماییتون، متوجه نشدم زیپ ساک داخل کابین رو باز کرده بودن و یا چمدون رو؟ و اینکه حتما خودشون چمدونا رو بین پروازا ترانزیت میکنن؟ ممکنه فراموش کنن؟

Junior Member 85223501 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون، متوجه نشدم زیپ ساک داخل کابین رو باز کرده بودن و یا چمدون رو؟ و اینکه حتما خودشون چمدونا رو بین پروازا ترانزیت میکنن؟ ممکنه فراموش کنن؟
    چمدون
    نمی دونم برای من پیش نیومد

Junior Member 85223501 آواتار ها

دوستان اگر یکماه تا 15 روز جلوتر وارد دانشگاه می شید
    سراغ اوها و خدمات مربوط به دانشجویان exchange رو بگیرید
    پکیج های لوازم اولیه آشپزخانه (بیست و پنج قطعه) را به قیمت 25 یورو امانت می دن
    بشقاب و قاشق و چنگال و ماهیتابه و دستمال و حوله و حتی جارو و خاک انداز و غیره
    به اوها ی دانشگاهتون ایمیل بزنین قبل اومدن بپرسید که آیا به شما هم این خدمات رو می دن یا نه!
    Öh همون انجمن دانشجویان هست
    حتی لوازم خواب مثل بالش و ملحفه ام می دن!
    موفق باشید

من کلی وسیله اینطوری اوردم و کلی اضافه بار دادم که واقعا ارزششو نداشت

دوستان سلام, من ١٨ مارس بليط دارم و با خانواده ميام وين، ميخواستم بدونم كسي تجربه فريت بار داره؟؟ فرودگاه وين گمرك ميگيره؟؟ وسايل نو نيست و استفاده شده است. ممنون ميشم راهنمايي كنين؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mona13611361 نمایش پست ها
    دوستان سلام, من ١٨ مارس بليط دارم و با خانواده ميام وين، ميخواستم بدونم كسي تجربه فريت بار داره؟؟ فرودگاه وين گمرك ميگيره؟؟ وسايل نو نيست و استفاده شده است. ممنون ميشم راهنمايي كنين؟؟؟
    اگه وسایل نو نباشه، چیزی نمیگیرن. البته موقع ترخیص ازتون می‌پرسن که نو هست یا نه. بیشتر مواقع به همون اکتفا می‌شه، گاهی‌ هم ممکن
    بیاد و چند تا از وسایل رو باز کنه نگاه کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

درود
    از تاپیک آلمان هدایت شدم اینجا و بیشتر صفحاتو خوندم
    همونطور که میدونید تاپیک های بخش امریکا و کانادا خیلی شلوغ تر از این حرفاست به همین دلیل اطلاعات دقیق تره و خیلی استثناها توش دیده میشه یعنی تقریبا امکان نداره جواب سوالتونو پیدا نکنید
    منظورم اینه که موارد مشابه سفر مثل فریت، سی دی های کرک شده، بارمجاز و... مباحثی هست که بحث بیشتری راجع بهشون تو تاپیک های امریکا و کانادا هست و میتونین جواب سوالاتونو بگیرین و عزیزان زیادی هستند که تجربه دارند و به خوبی میتونن راهنمایی تون کنن مثل جناب پیرسون که من هیچ پستی ازشون اینجا ندیدم ایشون اطلاعات فوق العاده لحظه ای درخصوص بلیت و این مباحث دارند.
    اینجا یذره نسبت به اونجا خاک خوردس...
    متشکرم از دوستان اتریش خیلی استفاده بردم
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Senior Member

سلام دوستان.من میخوام ۳ هفته مونده به انقضای کارت اقامتم برم ایتالیا.بعدش پاریس و قبل تموم شدن اعتبارش برگردم ایران.اینجوری مشکل برمیخورم؟یعنی مثلا تو فرودگاه رم نگن که ۳ هفته از اقامتت مونده حتما باید از اتریش وارد شی؟یا همچین چیزایی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)