صفحه 6 از 117 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1167

موضوع: وسایل لازم، تهیه بلیط و هماهنگی جهت سفر به اتریش

Member alexy_336 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط، وسایل لازم، فریت بار و هماهنگی جهت سفر به اتریش

والا اکثر سایتها معمولا با کارت اعتباریه! ولی بعضی جاها با همین عابر بانک هم میشه خرید کرد ولی خیلی محدود
    دانشگاه های جمهوری چک پذیرش دانشجوی ایرانی در رشته های فنی و مهندسی رو تحریم کردن!!!

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط alexy_336 نمایش پست ها
    والا اکثر سایتها معمولا با کارت اعتباریه! ولی بعضی جاها با همین عابر بانک هم میشه خرید کرد ولی خیلی محدود
    دوستان الان منظور شما از کارت اعتباری همون مستر کارت یا ویزا کارت هست ؟؟؟؟

اگه منظور همین کارتهاست که میشه باهاشون خرید اینترنتی کرد و خیلی هم راحت میشه یکیشو داشته باشیم تویه همین ایران خیلی از شرکتها دارن از طریق بانکهای خارجی مستر و ویزا کارت صادر میکنن

که معمولا تویه تبلیغاتشون یکسری از کارتها هم برای دانشجویان بهتر و مفید تر میدونن

باززم در این مورد اگه من دارم اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه بگید ما از اینجا مستر کارت یا ویزا کارت بگیریم یا بیایم اونجا و از اونجا بگیریم؟؟؟ چون من شنیدم اگه از یه بانکی که در اکثر کشورها شعبه داشته باشه این کارت صادر بشه خیلی بهتر و به صرفه تر هست

با تشکر

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوستان الان منظور شما از کارت اعتباری همون مستر کارت یا ویزا کارت هست ؟؟؟؟

اگه منظور همین کارتهاست که میشه باهاشون خرید اینترنتی کرد و خیلی هم راحت میشه یکیشو داشته باشیم تویه همین ایران خیلی از شرکتها دارن از طریق بانکهای خارجی مستر و ویزا کارت صادر میکنن

که معمولا تویه تبلیغاتشون یکسری از کارتها هم برای دانشجویان بهتر و مفید تر میدونن

باززم در این مورد اگه من دارم اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه بگید ما از اینجا مستر کارت یا ویزا کارت بگیریم یا بیایم اونجا و از اونجا بگیریم؟؟؟ چون من شنیدم اگه از یه بانکی که در اکثر کشورها شعبه داشته باشه این کارت صادر بشه خیلی بهتر و به صرفه تر هست

با تشکر
    نه دوست من
    منظور ما کارت اعتباری هست که هر بانکی به اعتبار مشتری بهش می ده و شما می تونین بدون این که موجودی کافی داته باشین خرید کنین. دوست من تو دانشگاه ترکیه دانشجو هست به اونا کارت اعتباری دانشجویی دادند. می تونن خرید کنن و حداکثر 3 ماه فرصت تصفیه دارند!
    این مستر کارد و ویزا کارد رو هم من اخیرا پیگیرم ظاهرا تو خرید های بالای 400 $ چون ما تحریم هستیم و اینا خلاف تحریم احتمال بلاک شدن هست ! (البته فعلا اطلاعاتم در این مورد زیاد موثق نیستند. )
    <<<<<< مرگ حقیقی برای انسان مرگ امید اوست.>>>>><

سلام مجدد..من توی فروم بچه های مهاجر به استرالیا (www,migranthelp.com) بودم که دیدم یک لیست جالب ازداروها درست کردند...گفتم شاید به درد ما هم بخوره:

daroooo.png

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    نه دوست من
    منظور ما کارت اعتباری هست که هر بانکی به اعتبار مشتری بهش می ده و شما می تونین بدون این که موجودی کافی داته باشین خرید کنین. دوست من تو دانشگاه ترکیه دانشجو هست به اونا کارت اعتباری دانشجویی دادند. می تونن خرید کنن و حداکثر 3 ماه فرصت تصفیه دارند!
    این مستر کارد و ویزا کارد رو هم من اخیرا پیگیرم ظاهرا تو خرید های بالای 400 $ چون ما تحریم هستیم و اینا خلاف تحریم احتمال بلاک شدن هست ! (البته فعلا اطلاعاتم در این مورد زیاد موثق نیستند. )
    سلام
    من یک سوال برام پیش اومد.
    یعنی ما نمی تونیم توی یک بانک اتریشی حساب باز کنیم و یک مستر یا ویزا کارت بگیریم و به صورت اینترنتی از سایتهایی مثل آمازون خرید کنیم ؟

Member alexy_336 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -

شما اگه اینجا 6 ماه حساب داشته باشی بعد 6 ماه میتونی درخواست بدی
    دانشگاه های جمهوری چک پذیرش دانشجوی ایرانی در رشته های فنی و مهندسی رو تحریم کردن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexy_336 نمایش پست ها
    شما اگه اینجا 6 ماه حساب داشته باشی بعد 6 ماه میتونی درخواست بدی
    خب این شرکت هایی که اینجا مستر یا ویزا میدن چی ؟
    حتی بانک پارسیان هم ویزا میده. از اینها برای خرید اینترنتی می تونیم استفاده کنیم ؟

Member
    رشته و دانشگاه

دوست من همه این شرکت ها حتی بانک پارسیان هیچ تعهدی نمی دن در باره بلاک شدن حساب !! یک برگه رو امضا می کنین که در ضورت بلاک شدن شماره حساب همه مسئولیت با خود شماست ! این شرکت ها و بانک پارسیان توی ترکنستان و یا دوبی یا مالزی جساب باز می کنین که خلاف تحریم ها هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    دوست من همه این شرکت ها حتی بانک پارسیان هیچ تعهدی نمی دن در باره بلاک شدن حساب !! یک برگه رو امضا می کنین که در ضورت بلاک شدن شماره حساب همه مسئولیت با خود شماست ! این شرکت ها و بانک پارسیان توی ترکنستان و یا دوبی یا مالزی جساب باز می کنین که خلاف تحریم ها هست.
    این حرف شما درست ، ولی هیچ کدوم نمیگن که باید 6 ماه حساب باز کنی .
    چطور فوری کارت رو حساب رو صادر می کنن ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_hj نمایش پست ها
    این حرف شما درست ، ولی هیچ کدوم نمیگن که باید 6 ماه حساب باز کنی .
    چطور فوری کارت رو حساب رو صادر می کنن ؟

خوب دوست من فرق حساب معمولی ویزا کارت با کارت اعتباری همینجاست دیگه ! شما با ویزا کارد عادی با تکیه به موجودی تون می تونین خرید کنین نه اعتبار !! در ثانی این دوستان که کارت رو صادر می کنن تحریم رو دوور می زنن !! اما شما وفتی دانشجو هستین به علت دانشجو بودن می تونین این حساب رو داشته باشین. !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)