صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 77

موضوع: امکان اقامت دائم بعد از اتمام تحصیلات در اتریش

Junior Member

پیش فرض امکان اقامت دائم بعد از اتمام تحصیلات در اتریش

با سلام خدمت دوستان و اساتید این بخش
    من واسه یکی از دوستانم دارم اطلاعات جمع میکنم واسه تحصیل تو اتریش.
    1نفر به دوستم گفته 1000 یورو میگیرم ئاست پذیرش بگیرم از یکی از دانشگاهای اتریش و 1000 یورو هم میگیرم واسه کمک کردن برای گرفتن ویزا به صورت تضمینی.حالا میخام نظر شما رو بدونم.آیا اینطوری میشه به اتریش رسید و اینکه آیا وقتی واسه تحصیل به اتریش بریم میشه اقامت دائم هم گرفت یا نه.
    پیشاپیش از راهنماییهاتون تشکر میکنم.

Member alexy_336 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اتریش

من که اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم
    دوستتون خودش هم خیلی راحت میتونه واسه دانشگاه اقدام کنه
    واسه اقامت دائم هم بعدا باید بهش فکر کنی
    ما خودمون هنوز منتظر ویزا هستیم !!
    دانشگاه های جمهوری چک پذیرش دانشجوی ایرانی در رشته های فنی و مهندسی رو تحریم کردن!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید این بخش
    من واسه یکی از دوستانم دارم اطلاعات جمع میکنم واسه تحصیل تو اتریش.
    1نفر به دوستم گفته 1000 یورو میگیرم ئاست پذیرش بگیرم از یکی از دانشگاهای اتریش و 1000 یورو هم میگیرم واسه کمک کردن برای گرفتن ویزا به صورت تضمینی.حالا میخام نظر شما رو بدونم.آیا اینطوری میشه به اتریش رسید و اینکه آیا وقتی واسه تحصیل به اتریش بریم میشه اقامت دائم هم گرفت یا نه.
    پیشاپیش از راهنماییهاتون تشکر میکنم.
    این حرفا چیه!!!
    اگه 1000 یورو باشه که ماشالا بازار خوبی را میشه انداخت تو ایران که....
    اگه اینطوریه من 500 تا میگیرم تضمینی!! یعنی اینقد پذیرش گرفتن و ویزا گرفتن سخته که 2000 یورو بابتش میخاد پول بده؟!!
    راجع به اقامت هم دقیقا آقا سعید درست گفتن... الان زوده... اما اگه فک کنم 6 سال بمونه و البته کار کنه اونجا (تحصیل هم میشه) میتونه تقاضای اقامت دائم بده...

موفق باشید
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

با سلام
    اول از همه میخواستم از جوابها و راهنمائیاتون تشکر کنم.بعدش اینکه خدمت دوستان عرض کنم که همین الانشم این بازار وجود داره و خیلیا ازش پول در میارن و خیلیا هم اینطوری رفتن.فقط کافیه تو اینترنت 1 سرچ تو این زمینه بکنید یا نیازمندیها رو مطالعه کنید.البته میدونم پروسه گرفتن پذیرش زیاد سخت نیست و اکثرا خودشون بدون هزینه های پذیرش میگیرن اما بعضیا یا بعلت نداشتن اطلاعات کافی و دانش زبان یا به علت تنبلی واسه اینکار پول میدن.
    بازم ممنون از صحبتاتون.

Junior Member

سلام. خواستم بدونم دوره تحصیلی دکترا جزو زمان اقامت حساب میشه اگه کسی بخواد اقامت دائم اتریش رو بگیره؟ یا مثل آلمان هست که باید بعد از تحصیل 5 سال کار کنی و مالیات بدی بعدش اقامت دائم میشه گرفت!!!!! کسی از دوستان اطلاع دقیق داره؟ سپاسگذارم.

Junior Member

راستش من چیز دیگه شنیدم آخه!!! شما چقدر مطمئن هستید؟ من شنیدم مثل آلمان زمان تحصیل حساب نمیشه حالا می خواد 1 سال یا میخواد چند سال. فقط بعد از اتمام درس میشه بعد از 5 سال به شرط داشتن کار ثابت و مالیات دادن دذخواست اقامت داد و گرفت!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام. خواستم بدونم دوره تحصیلی دکترا جزو زمان اقامت حساب میشه اگه کسی بخواد اقامت دائم اتریش رو بگیره؟ یا مثل آلمان هست که باید بعد از تحصیل 5 سال کار کنی و مالیات بدی بعدش اقامت دائم میشه گرفت!!!!! کسی از دوستان اطلاع دقیق داره؟ سپاسگذارم.
    سنوات تحصیل نصف حساب میشه....اون 4 سال کار هم با حقوق خالص 2400 یورو در نظر گرفته میشه...کلا بیخیال کشورهای راسیست بشین بهتره

Junior Member

سلام اگه ممکنه لطف کنید و منبع این اطلاعات رو بگید.متشکرم.

Junior Member

سلام.
    کسی در مورد قوانین اقامت بعد از اتمام تحصیل در اتریش اطلاع دقیق داره؟ خواستم ببینم اگه کسی برای مستر پذیرش بگیره بعد از دو سال تحصیل،در صورت پیدا کردن کار شرایط گرفتم اقامت دائم به چه صورتی است؟ و آیا برای سیتیزنی نیاز به ترک تابعین ایرانی هست یا خیر؟
    اطلاعی که من دارم اینه که بعد از 5 سال کار میشه PR گرفت ولی برای پاسپورت اتریش تابعیت دوگانه رو قبول نداره!!! کسی اطلاع دقیق تری داره....
    با تشکر از دوستان عزیز.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sash نمایش پست ها
    سلام.
    کسی در مورد قوانین اقامت بعد از اتمام تحصیل در اتریش اطلاع دقیق داره؟ خواستم ببینم اگه کسی برای مستر پذیرش بگیره بعد از دو سال تحصیل،در صورت پیدا کردن کار شرایط گرفتم اقامت دائم به چه صورتی است؟ و آیا برای سیتیزنی نیاز به ترک تابعین ایرانی هست یا خیر؟
    اطلاعی که من دارم اینه که بعد از 5 سال کار میشه PR گرفت ولی برای پاسپورت اتریش تابعیت دوگانه رو قبول نداره!!! کسی اطلاع دقیق تری داره....
    با تشکر از دوستان عزیز.
    بله. من هم حتی یکی از دوستانم بعد از ازدواج هم در آلمان همین داستان رو داشت و بعد از ازدواج هم بهش پاسپورت آلمانی ندادند و گفتند فقط وقتی از تابعیت ایران در بیایی و پاسپورت ایرانیت رو پس بدی می تونی تابعیت آلمانی بگیری

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)