صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69

موضوع: کسانی که از دانشگاه calgary پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه calgary پذیرش دارند و عازم هستند

سلام.
    من برای Fall 2014 پذیرش دارم. کسی هست که تا بحال پذیرشش برای 2014 اومده باشه؟

یه سری سوال هم از دوستان با تجربه دارم:

1. هزینه اجاره به چه صورت هست؟ کدوم نوع به صرفه تر هستش؟
    2. مزایا و معایب خوابگاه داخل دانشگاه؟
    3. تخمین هزینه های ماهانه برای یک نفر و دو نفر؟

ممنون میشم اگر کمی من رو راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

با سلام به هموطان عزیز/

من به تازگی به کلگری مهاجرت کردم میخواستم بدونم که شرایط تحصیل با داشتن کارت PR به چه شکل است؟

آیا برای خواندن یه رشته در university of calgary مقطع لیسانس یا bachelor دانشگاه وام تحصیلی میده یا اینکه داشتن کارت PR تفاوتی با افرادی که با ویزا تحصیلی به کانادا میان نداره؟

ضمن اینکه من مدرک مهندسی پتروشیمی دانشگاه آزاد ایران دارم و تو این دانشگاه قصد خواندن petroleum engineering مهندسی نفت دارم آیا universitu of calgary : www.ucalgary.ca/‎ چبزی از واحدهای ایران را قبول می کند؟

ممنون میشم اطلاعاتی از این دانشگاه با داشتن کارت PR و شرایط مربوطه در اختیار من قرار بدید.

سلام من هم برای Fall 2014 از Calgary پذیرش گرفتم. در صورت تمایل خوشحال میشم واسه گرفتن ویزا، بلیط و حتی خونه باهم همکاری داشته باشیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Y_B_608 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای Fall 2014 پذیرش دارم. کسی هست که تا بحال پذیرشش برای 2014 اومده باشه؟

یه سری سوال هم از دوستان با تجربه دارم:

1. هزینه اجاره به چه صورت هست؟ کدوم نوع به صرفه تر هستش؟
    2. مزایا و معایب خوابگاه داخل دانشگاه؟
    3. تخمین هزینه های ماهانه برای یک نفر و دو نفر؟

ممنون میشم اگر کمی من رو راهنمایی کنید.
    با تشکر
    سلام من هم برای Fall 2014 از Calgary پذیرش گرفتم. در صورت تمایل خوشحال میشم واسه گرفتن ویزا، بلیط و حتی خونه باهم همکاری داشته باشیم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

سلام دوستان. من برای ژانویه پذیرش دارم و انشاالله میرم برای دکتری مکانیک. خوشحال میشم اگر کسی برای ژانویه هست باهاش در تماس باشم تا شاید بتونیم به همدیگه کمک کنیم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

سلام
    شما ویزا دارید یا اقدام کردید؟ اگر نه به ترم ژانویه میرسید؟ چون فرصت برای ویزا دیگر خیلی کم است.
    ضمنا ظاهرا دانشگاه کلگری فاند16000 به همه میده شنیدم. درسته این؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ژانویه پذیرش دارم و انشاالله میرم برای دکتری مکانیک. خوشحال میشم اگر کسی برای ژانویه هست باهاش در تماس باشم تا شاید بتونیم به همدیگه کمک کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jiru نمایش پست ها
    سلام. دوستان من برای Fall2014 رشته مکانیک دکتری پذیرش دارم. ممنون میشم کسی از دوستان که عازم هست باهاش آشنا بشم برای خونه و مابقی مشکلات
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم بخاطر پذیرشتون در دکتری مکانیک
    چند سوال داشتم از خدمتتون
    دانشگاه کلگری رو چطور دیدید و همینطور زمینه های فعال دانشکده مکانیک برای گرفتن پذیرش و فاند برای مقطع دکتری به چه صورت هست ؟
    من خودم ارشد مکانیک امیکبیر و لیسانس شیراز دارم میخواستم ببینم برای اقدام تحصیلی به چه صورت هست ؟
    همچنین نزدیک 7 سال سابقه مهندسی تو زمینه نفت و گاز و پایپینگ ، با توجه به نفتی بودن ایالت آلبرتا اقدام برای یک رشته مرتبط با نفت در مقطع ارشد رو چطور می بینید و میزان فاند ان چقدر است؟

ممنون میشم از هزینه های زندگی و شهریه و ... هم توضیحی بدین/
    ببخشید که خیلی مزاحمتون شدم
    با تشکر
    مسعود

ApplyAbroad Guru

با سلام
    دوستمون ان شاا.. خودشان بعدا پاسخ کاملتری خواهند داد اما چون من اطلاعات کمی در این خصوص داشتم در اینجا بیان میکنم امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.
    در مورد سوالتون به سایت دانشکده مراجعه و بخش prospective students و graduate admission را ببینید اطلاعات کاملی در مورد مینیممهای مورد نیاز و ددلاینها و هزینه ها خواهید یافت.
    اگر بتوانید فاند بگیرید در حال حاضر چیزی حدود 12 تا 18000 دلار می باشد که البته بسته به دانشکده و شرایط ممکن است تغییر داشته باشد. البته ظاهرا سیاست دانشگاه در حال حاضر16000 تا سالانه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. هرچند که ظاهرا این مبلغ با هزینه های دانشجویی ممکن است کافی نباشد اما بخش عمده ای را پوشش خواهد داد. ضمن اینکه اجاره خانه حدود 1200 تا 1400 در محدوده مرکزی شهر و هزینه های دیگر هم بین 500 تا .... متغیر است. البته در صورت اجاره اتاق یا اشتراکی بودن اجاره احتمال کاهش هزینه ها هست.
    این اطلاعات هم من از دوستان که در کلگری هستند به دست آوردم و ممکن است اطلاعات کاملتری از سایر دوستان یا با مطالعه بقیه صفحات این فروم به دست آورید.
    در هر حال امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmech نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم بخاطر پذیرشتون در دکتری مکانیک
    چند سوال داشتم از خدمتتون
    دانشگاه کلگری رو چطور دیدید و همینطور زمینه های فعال دانشکده مکانیک برای گرفتن پذیرش و فاند برای مقطع دکتری به چه صورت هست ؟
    من خودم ارشد مکانیک امیکبیر و لیسانس شیراز دارم میخواستم ببینم برای اقدام تحصیلی به چه صورت هست ؟
    همچنین نزدیک 7 سال سابقه مهندسی تو زمینه نفت و گاز و پایپینگ ، با توجه به نفتی بودن ایالت آلبرتا اقدام برای یک رشته مرتبط با نفت در مقطع ارشد رو چطور می بینید و میزان فاند ان چقدر است؟

ممنون میشم از هزینه های زندگی و شهریه و ... هم توضیحی بدین/
    ببخشید که خیلی مزاحمتون شدم
    با تشکر
    مسعود

ApplyAbroad Guru

با سلام
    دوستانی که برای Fall2015 از کلگری پذیرش گرفته اند و عازم هستند در صورت امکان اطلاعاتشان را بیان کنند تا بتوانیم با هم بیشتر آشنا شویم. در صورت نیاز پیام خصوصی ارسال فرمایند.
    ممنون

Junior Member

دوستانی که از دانشگاه کلگری پذیرش گرفتید. آیا همتون از دانشگاه های برتر ایران بودید؟ کلا چقدر تاثیر داره دانشگاه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)