صفحه 68 از 216 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

دوستان خوبم راهنمایی می خوام .
    قرارداد من با OeAD از تاریخ اول مارچ شروع می شه و باتوجه به اینکه هنوز خبری از ویزا نیست با OeAD مکاتبه کردم و گفتم چی کار کنم. بهم جواب داد که باید کرایه اش رو پیش پیش (یعنی قبل از مارچ) پرداخت کنی تا رزرو پا برجا بمونه.
    حالا چند تا سوال :
    1 - واسه پرداخت مبلغ چطور باید اقدام کنم. آیا مثل پراخت 750 یورو باید پول حواله بشه یا می شه با کردیت کارد هم پرداخت کرد؟
    2 - من ازشون خواستم که کرایه مارچ رو از پیش پرداخت بردارن تا وقتی که من برم و مبلغ کرایه مارچ رو پرداخت کنم. آیا این کار رو انجام می دن ؟
    3 - اگه من هیچ اقدامی نکنم و مبلغی واریز نشه و از طرفی حرفی هم در مورد اومدن یا نیومدن باهاشون نزنم چه اتفاقی می افته ؟ قرارداد فسخ می شه و اتاقم رو به آدم دیگه ای میدن؟ 750 یورو چی می شه ؟
    کلا راهنمایی شما برای من در این شرایط چیه ؟ بیش از چهار ماهه که اقدام کردم و هنوز خبری از ویزا نیست .
    با تشکر

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط immi نمایش پست ها
    دوستان خوبم راهنمایی می خوام .
    قرارداد من با OeAD از تاریخ اول مارچ شروع می شه و باتوجه به اینکه هنوز خبری از ویزا نیست با OeAD مکاتبه کردم و گفتم چی کار کنم. بهم جواب داد که باید کرایه اش رو پیش پیش (یعنی قبل از مارچ) پرداخت کنی تا رزرو پا برجا بمونه.
    حالا چند تا سوال :
    1 - واسه پرداخت مبلغ چطور باید اقدام کنم. آیا مثل پراخت 750 یورو باید پول حواله بشه یا می شه با کردیت کارد هم پرداخت کرد؟
    2 - من ازشون خواستم که کرایه مارچ رو از پیش پرداخت بردارن تا وقتی که من برم و مبلغ کرایه مارچ رو پرداخت کنم. آیا این کار رو انجام می دن ؟
    3 - اگه من هیچ اقدامی نکنم و مبلغی واریز نشه و از طرفی حرفی هم در مورد اومدن یا نیومدن باهاشون نزنم چه اتفاقی می افته ؟ قرارداد فسخ می شه و اتاقم رو به آدم دیگه ای میدن؟ 750 یورو چی می شه ؟
    کلا راهنمایی شما برای من در این شرایط چیه ؟ بیش از چهار ماهه که اقدام کردم و هنوز خبری از ویزا نیست .
    با تشکر
    سلام

١- هم ميتوني حواله كني و هم با كرديت كارت پرداخت كني
    ٢- بستگي به مكاتبت با اونها داره و ممكنه كه قبول كنن
    ٣- بهتر اين كار رو نكني كه از الان براي خودت نكته منفي در اتريش باز كردي و شايد فردا روزي كه خواستي اقامت بگيري به مشكل برخورد كني

به هيچ عنوان دنبال راه حل سوم نباش
    به پيشمهاد ميدم در صفحه ف ي س ب و ك اتريش پيام بذاري و يك ماه خونت رو اجاره بدي شايد كسي خواست و الكي پول از جيبت ندادي

موفق باشي
    ميلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام

١- هم ميتوني حواله كني و هم با كرديت كارت پرداخت كني
    ٢- بستگي به مكاتبت با اونها داره و ممكنه كه قبول كنن
    ٣- بهتر اين كار رو نكني كه از الان براي خودت نكته منفي در اتريش باز كردي و شايد فردا روزي كه خواستي اقامت بگيري به مشكل برخورد كني

به هيچ عنوان دنبال راه حل سوم نباش
    به پيشمهاد ميدم در صفحه ف ي س ب و ك اتريش پيام بذاري و يك ماه خونت رو اجاره بدي شايد كسي خواست و الكي پول از جيبت ندادي

موفق باشي
    ميلاد،

میلاد جان ممنون از راهنماییت که همیشه به من لطف داشتی .

از دوستان اگر کسی می خواد واسه اول مارچ به مدت خوابگاه من رو داشته باشه خبر بده . احتمالا حتی بشه به مدت بیش از یک ماه هم اجاره بدم. شاید حتی سه ماه.

خوابگاهم ماهی 250 یورو و نزدیک نزدیک دانشگاه تکنیک وین هستش . دوستانی که می خوان این خوابگاه رو داشته باشن به من پیغام خصوصی بدن .

با تشکر

سلام دوستان من از oead اتاق خواسته بودم،بعد از کلی معطلی دیروز بهم ایمیل زدن و یک خوابگاه رو معرفی کردن و گفتن چون تو تاریخی که درخواست دادی جا نداریم میتونی 2ماه از زمان درخواستت رو اینجا بمونی(اجارش خیلیی زیاده برام) و بعد 2روز خودت یجا رو پیدا کنی بمونی و از بعد از 2روز تا آخر زمانی که درخواست دادمه بودم یک خوابگاه دیگه بهم معرفی کردن!از طرفی بنظرم دردسرش خیلی زیاده و اجاره ی 2ماه اول خیلی بهم فشار میاره و از طرفی هم 5شنبه وقت سفارت دارم و زودتر باید قرارداد رو بگیرم.پیشنهادی برای این وضع دارید؟میشه الان قبول کنم و بعد از وقت سفارت کنسل کنم و از جای دیگه خوابگاه بگیرم؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط atena_3006 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از oead اتاق خواسته بودم،بعد از کلی معطلی دیروز بهم ایمیل زدن و یک خوابگاه رو معرفی کردن و گفتن چون تو تاریخی که درخواست دادی جا نداریم میتونی 2ماه از زمان درخواستت رو اینجا بمونی(اجارش خیلیی زیاده برام) و بعد 2روز خودت یجا رو پیدا کنی بمونی و از بعد از 2روز تا آخر زمانی که درخواست دادمه بودم یک خوابگاه دیگه بهم معرفی کردن!از طرفی بنظرم دردسرش خیلی زیاده و اجاره ی 2ماه اول خیلی بهم فشار میاره و از طرفی هم 5شنبه وقت سفارت دارم و زودتر باید قرارداد رو بگیرم.پیشنهادی برای این وضع دارید؟میشه الان قبول کنم و بعد از وقت سفارت کنسل کنم و از جای دیگه خوابگاه بگیرم؟

بله میتونید !! بشرطیکه تو اون بازه زمانی اتاق باشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    بله میتونید !! بشرطیکه تو اون بازه زمانی اتاق باشه !
    ممنون از راهنماییتون.اگه بخوام کنسلش کنم چقدر باید خسارت بدم؟و اینکه اصلا از کجا جایی رو پیدا کنم و اجاره کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط atena_3006 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.اگه بخوام کنسلش کنم چقدر باید خسارت بدم؟و اینکه اصلا از کجا جایی رو پیدا کنم و اجاره کنم؟
    ببینید تو پستای بالاتر گفتم ! 40 یورو بابت کنسل کردن میگیرن ! شما برا کی رزرو کردین ؟ میتونید از الان بهشون ایمیل بزنید که شما رو تو لیست انتظار قرار بدن براشون یکسری خابگاهها رو با اولویت با دوره زمانی مطلوب تعیین کنید ! اگه پیدا بشه قطعن انجام میدن ! برا من که این روش جواب داد !

Junior Member gmx آواتار ها

دوستان من 750 یورو رو برای oaed از چهارشنبه هفته پیش ریختم به حسابشون حالا باید صبر کنم تا خودشون ایمیل بدهند یا من بگم که پولو ریختم به حسابتون؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gmx نمایش پست ها
    دوستان من 750 یورو رو برای oaed از چهارشنبه هفته پیش ریختم به حسابشون حالا باید صبر کنم تا خودشون ایمیل بدهند یا من بگم که پولو ریختم به حسابتون؟
    خودشون ایمیل میزنن که پولت اومده ! فقط باید اون Reason of payment خودتون تو رسید قید بشه !

Junior Member

برای گرفتن خوابگاه و یا جای سکونت از چند ماه قبل باید اقدام کرد ؟به محضی که پذیرش گرفتیم باید اقدام کنیم ؟