صفحه 214 از 216 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانش

نقل قول نوشته اصلی توسط ssepid نمایش پست ها
    سلام.دوستان ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید. یه شخص تو اتریش به ما معرفی شده بود و ما مبلغ خوابگاه و پورسانت خودشو پرداخت کردیم و ایشون رزرو خوابگاه رو انجام داد. اما به دلیل مالیات و سایر مسائل گفتن پولو واریز به حسابش نکنیم و از طریق شخصی که داشتن تو ایران پولو دریافت کردن. حالا مدارکو که به سفارت تحویل دادیم پرسیدن خوابگاه چطوری گرفتین ماهم گفتیم یه شخص آشنا برامون گرفته. جزو نواقص مدارک از ما اطلاعات اون شخص رو هم خواستن(مدارک شناسایی).سوالم اینه اگه اون فرد حاضر نشه اطلاعاتشو در اختیار ما قرار بده چیکار باید کرد و اگه اطلاعاتشو ارائه بدیم براش مشکل ساز نمیشه؟
    با سلام
    من هم شرایطم همین بود و مدارک اون بنده خدا رو مجبورم کردن آوردم. اینی که براشون مشکل ساز میشه یا نه نمی دونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانش

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سلام
    من 35 سال سن دارم ، و دنبال خوابگاه در شهر linz اتریش هستم که بتونم شهریور ماه به سفارت ارائه بدم .
    اکثر خوابگاه هایی که تو اینترنت دنبالشون گشتم، محدودیت سنی دارن و به بالای 28 سال اتاق اجاره نمیدن.
    و تا جایی که اطلاع دارم، OEAD، دیگه به ایرانیا خوابگاه نمیده.
    آیا خوابگاهی میشناسید که بتونم برای ترم تابستون، که از فوریه شروع میشه، ثبت نام کنم و اتاق بگیرم؟
    و اینکه آیا سفارت خونه اجاره شده هم قبول میکنه؟ اگه نتونم خوابگاه اجاره کنم، دنبال خونه بگردم تا قبل از شهریور بتونم جایی رو پیدا کنم .
    پیشاپیش سپاس
    سلام
    از akademikhilfe شاید بشه گرفت.
    برای چه ترم هایی وقت دارید ثبت نام کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Angewandte kunst uni wien

پیش فرض پاسخ : تهیه اسکان موقت یا دائم در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط alexy_336 نمایش پست ها
    اگه میتونی خونه بگیری به ما هم یاد بدین ببینیم چه جوری میشه!
    در ضمن شما برای وایزا گرفتن نیاز به مدرک اجاره خونه دارین ... اینو چیکارش میکنین؟
    من خونه دوستمو گرفتم تمام کارام خراب شد با 15 هزار تا تمکن مالی مگسترات گفت پولت کافی نیست فقط خوابگاه بگیرید حتی دور خارج شهر بعدا عوض میکنین. تازه من اولین بار نبود اقدام میکردم و من 4 سال اتریش زندگی کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

سلام به همه دوستان عزیز
    من خوابگاهم رو از oead گرفتم به مدت نه ماه
    آیا سفارت ایراد میگیره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saref نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من خوابگاهم رو از oead گرفتم به مدت نه ماه
    آیا سفارت ایراد میگیره؟
    ممنون
    ممکنه که آفیسر توی سفارت گیر بده . به اواد ایمیل بزنید که ایرانی هستین و سفارت فقط یک ساله قبول می کنه. خودشون می دونن مشکلات ایرانو بگین آخر قرارداد ذکر کنن که بعد از تاریخ تخلیه یک بند اضافه کنن که تا یک سال به شما اجازه می دن بمونین . با اون بند مشکل سفارت حل می شه . من خودم امتحان کردم و حل شد.

Junior Member

قبلا اینطور نبود سفارت با ۶ ماه مشکل داشت.اما اگر احتمال بدید که باوجود این همه ایرادهای جدید این هم یک ایراد به حساب بیاد بهتر هست که به او آ د ایمیل بزنید و بگید که تاریخ قرارداد رو براتون یکساله کنن.این ایمیل رو هم ظرف ۳ روز کاری دریافت میکنید.

Junior Member

سلام دوستان،اگه ممكنه راهنمايى كنيد.من ٥ ماه ميشه كه منتظر ويزا هستم و از ژانويه خونه اجاره كردم در وين.مى خواستم بدونم اگه قراردادمو كنسل كنم ممكنه تو روند ويزا مشكل پيش بياد؟چون اصلا معلوم نيست ويزام كى بياد و معقولانه نيست كه من هر ماه بخوام كرايه خونه بدم.ممنون ميشم دوستانى كه اطلاعات دارند راهنمايى كنند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh_ نمایش پست ها
    سلام دوستان،اگه ممكنه راهنمايى كنيد.من ٥ ماه ميشه كه منتظر ويزا هستم و از ژانويه خونه اجاره كردم در وين.مى خواستم بدونم اگه قراردادمو كنسل كنم ممكنه تو روند ويزا مشكل پيش بياد؟چون اصلا معلوم نيست ويزام كى بياد و معقولانه نيست كه من هر ماه بخوام كرايه خونه بدم.ممنون ميشم دوستانى كه اطلاعات دارند راهنمايى كنند
    اگه فسخ کنین در طی بررسی مدارکتون توسط مگیسترات به مشکل میخورین و نقصی محل اقامت میزنن این مورد همیشه توسط مگیسترات بررسی میشه
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان،

ببخشید من خوابگاهمو از home4students‌دارم میگیرم.
    آیا به صرافی بگم که «مدارک قانونی تاییدیه دریافت حواله در بانک مقصد» را برام بگیره (چون هزینه‌بر هستش برای من)، یا اینکه همون «رسید انجام سفارش» را که تحویل مسئول خوابگاه بدم، کافیه؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Green_Blue نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ببخشید من خوابگاهمو از home4students‌دارم میگیرم.
    آیا به صرافی بگم که «مدارک قانونی تاییدیه دریافت حواله در بانک مقصد» را برام بگیره (چون هزینه‌بر هستش برای من)، یا اینکه همون «رسید انجام سفارش» را که تحویل مسئول خوابگاه بدم، کافیه؟؟
    تاییدیه دریافت حواله در بانک مقصد
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.