صفحه 116 از 193 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

دوستانی که دنبال خوابگاه می گردن
    با سلام ما هم به دلیل ریجکت ویزامون می خوایم خوابگاهمون رو واگذار کنیم.
    خوابگاهمون OeAD-GÄSTEHAUS SECHSHAUSER STRASSE است و اتاقمون دونفره از Category H ، قراردادمون یکساله از اول اکتبر تا آخر سپتامبر .
    اجاره ماهیانه اتاق نفر 340 یورو . نزدیک به TU حدودا 5 کیلومتر .

Junior Member

سلام دوستان
    اگه کسی خوابگاه یا خونه با قیمت مناسب واسه من و همسرم و فرزند یکسال ونیمم تو وین سراغ داره لطفا پیام بده.واسه 20 سپتامبر بلیط داریم و می خواستیم سوئیتی را از یه Studentenwohnheim بگیریم که برگه ی ثبت نام دانشگاه را میخواد و واسطه قبول نمیکنه.و برناممون این بود که دو سه روز خونه ی بستگان بمونیم و اقدام کنیم ولی چند روزه فهمیدم که فقط واسه روز اول و 15 ماه کلید میده و عملا 10 روز طول میکشه و با بچه تو خونه ی اقوام 10 روز معذبیم.
    سپاس
    ویرایش توسط bahereh : September 6th, 2014 در ساعت 01:13 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

با سلام
    کسی از دوستان می دونه مقدار باری که میتونیم داخل خوابگاه ببریم حد مشخصی داره یا نه؟چون ما در حدود 100 کیلو بار رو علاوه بر بار مجاز داخل هواپیما میخواهیم فریت کنیم.واسه همین می خواستم بدونم خوابگا ه ایراد نمیگیره
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    با سلام
    کسی از دوستان می دونه مقدار باری که میتونیم داخل خوابگاه ببریم حد مشخصی داره یا نه؟چون ما در حدود 100 کیلو بار رو علاوه بر بار مجاز داخل هواپیما میخواهیم فریت کنیم.واسه همین می خواستم بدونم خوابگا ه ایراد نمیگیره
    ممنونم
    سلام

خوابگاه ایرادی به بار زیاد شما نمی گیره و می تونید با خودتون ببرید.
    ولی خوب معمولا خوابگاه ها کوچک هستند و ممکن است جای کافی و کمد و قفسه ی کافی برای چیدن اونا نداشته باشید و اذیت بشید.
    ضمن اینکه تقریبا همه چیز را می توانید اینجا با قیمت مناسب تهیه کنید و اکثرا بچه هایی که بار زیاد آوردند بعدا پشیمون شدند، مثل ما.
    البته شما که دیگه وسایل را خریدید و بار را بستید دیگه ...

انشاالله سفر خوبی داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

ممنون دوست عزیز باز هم مثل همیشه لطف میکنین جواب میدیدن متشکرم.

Junior Member

سلام. دوستان من بخوام خوابگامو انتقال بدم به دوستم چیکار باید بکنم؟ ماله او ا د هستش.

مورد اجاره در وین

سلام
    یکی از دوستان دانشجو در وین یک واحد 70 دارد که دو اتاقش را به آقایون دانشجو اجاره می دهد. تو منطقه 14 هست. دو اتاق 20 متری و یک اتاق 12 متری دارد که توی یکی از اتاقهای 20 متری خودش زندگی می کند. آشپزخانه، دستشویی، حمام و یخچال مشترک هست و تخت و میز و صندلی و کمد هم توی اتاق ها هست. اگر کسی تمایل دارد، پیام خصوصی بدهد تا اطلاعات تماس دوستم را بدهم.
    ویرایش توسط asaria : September 12th, 2014 در ساعت 03:19 PM

با سلام خدمت دوستان. من چنتایی سوال داشتم. اول اینکه من حدود 40 روز دیگه وقت سفارت دارم و برای فرصت مطالعاتی شش ماهه ماپیخام برم اتریش شهر گرتز. مهمترین سوالام در مورد خابگاه هست اینکه چجوری باید از صرافی پول خابگاه رو ریخت من همه 133 صفحه این قسمت را خوندم ولی متوجه نشدم که تو سایت OeAD و یا بقیه سایتا اول باید چه متنی را میل بزنیم بهشون؟ اکثر صرافی ها زیر 5000 یورو را گفتن حواله نمیکنن و همچنین حواله های 1000 یورو و در این حد بعضی از صرافی ها تز طریق واسطه تو خارج انجام میدن که گفتن حدود 2 هفته طول میکشه و فک کنم خیلی دیر بشه. شما دوستان میشه پروسه دقیق واریز پول و گرفتن خابگاه را اگه کسی وقتشو داره بنویسه ک بقیه هم مطلع بشن؟ یک مورد دیگه اینکه من تو تهران یک موسسه اعزام دانشجو ب اتریش میشناسم بنام موسسه دانش پژوهان اورانوس. نمیدونم این موسسه و سایر موسسات چقدر معتبر هستند روی کارتشون نوشته با مجوز رسمی از وزارت علوم. این موسسه بهم گفتن که تو اتریش شخصیو دارن که میتونه خابگا ها رو با سرعت بیشنری بگیره. گفتن در محموع 1000 یورو میشه 800 یورو پیش پرداخت خابگاه 200 یورو دستمزد موسسه و سه هفته الی یک ماه اجاره نامه خابگارو میدن بهت همه کاراشم خودشون میکنن . کسی میدونه این موسه معتبر هست؟ کسی ب این طریق خوابگا گرفته؟ چون من فکر کنم که اگه خودم با صرافی اقدام کنم خیلی دیر بشه. ممنون از جواب دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadhesam نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من چنتایی سوال داشتم. اول اینکه من حدود 40 روز دیگه وقت سفارت دارم و برای فرصت مطالعاتی شش ماهه ماپیخام برم اتریش شهر گرتز. مهمترین سوالام در مورد خابگاه هست اینکه چجوری باید از صرافی پول خابگاه رو ریخت من همه 133 صفحه این قسمت را خوندم ولی متوجه نشدم که تو سایت OeAD و یا بقیه سایتا اول باید چه متنی را میل بزنیم بهشون؟ اکثر صرافی ها زیر 5000 یورو را گفتن حواله نمیکنن و همچنین حواله های 1000 یورو و در این حد بعضی از صرافی ها تز طریق واسطه تو خارج انجام میدن که گفتن حدود 2 هفته طول میکشه و فک کنم خیلی دیر بشه. شما دوستان میشه پروسه دقیق واریز پول و گرفتن خابگاه را اگه کسی وقتشو داره بنویسه ک بقیه هم مطلع بشن؟ یک مورد دیگه اینکه من تو تهران یک موسسه اعزام دانشجو ب اتریش میشناسم بنام موسسه دانش پژوهان اورانوس. نمیدونم این موسسه و سایر موسسات چقدر معتبر هستند روی کارتشون نوشته با مجوز رسمی از وزارت علوم. این موسسه بهم گفتن که تو اتریش شخصیو دارن که میتونه خابگا ها رو با سرعت بیشنری بگیره. گفتن در محموع 1000 یورو میشه 800 یورو پیش پرداخت خابگاه 200 یورو دستمزد موسسه و سه هفته الی یک ماه اجاره نامه خابگارو میدن بهت همه کاراشم خودشون میکنن . کسی میدونه این موسه معتبر هست؟ کسی ب این طریق خوابگا گرفته؟ چون من فکر کنم که اگه خودم با صرافی اقدام کنم خیلی دیر بشه. ممنون از جواب دوستان
    سلام

من پیشنهاد میکنم که کلا بیخیال پرداخت پول از طریق صرافی بشید ،چون اولا این روزا پیدا کردن صرافی معتبر و قابل اعتماد تقریبا کار سختیه ،نمونش همین صرافی جلالی که با اون همه ادعا و سهامدار (پول ملت روکشید بالا و یه لیوان آب روش ) این دوستان رسید سوییفت جعلی به مشتریاش میداد ،به نظر من بهتره اگه آشنایی خارج از کشور دارید از ایشون بخواین که پول رو به حساب خوابگاه واریز کنه که بعد شما حضورا پول رو به ایشون بدید یا همین جا پول رو به خانوادشون بدید.راستش صرافی واسه حواله کردن پول شما حدود 120 یورو کارمزد میگیره و هر یورو هم 40-50 توما بالاتر از قیمت روز براتون حساب میکنه که این خودش کلی میشه و اینکه تا پول به حساب خوابگاه واریز بشه شما جون به لب میشید و تازه باید چک کنید ببینید رسید سوییفت جعلی نباشه.نکته بعد اینکه این موسسات هم کار خاصی واسه شما انجام نمیدن ،دقیقا همون کاری که خودتون میتونید به راحتی انجام بدید اونا انجامش میدن و 200 یورو،شنیدم بعضی جاها هم 250 یورو کارمزد میگیرن،برای درخواست خوابگاه وارد سایت OeAD بشید و گزینه Anmeldung رو انتخاب کنید ، فرم رو پر کنید و براشون بفرستید، 3-4 هفته طول میکشه که جواب بدن و اینو در نظر بگیرید که هیچ موسسه ای نمیتونه خوابگاه رو زودتر از این موعد براتون بگیره.

موفق باشید

با سلام ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتون. دقیقا من حساب کردم دیدم صرافی اصلا ب صرف نیست و این موسسات قط یکم بیشتر از صرافی میشه. نمیدونم حتی اسم بعضیاشون تو سایت وزارت علوم هم هست ک معتبر هستند. ولی من اشنایی اونجا ندارم احتمالا با همین موسسات کار کنم. باز هم ممنون جناب اقای azarkh